W. Michel C. G. Story B. van der Walle De heer Story hier trots poserend met zijn gezin op de dag dat zijn 40-jarig jubileum werd gevierd. Zoeterwoude Op 1 december 1977 was de Van Zwietenkamer van het ontvangstgebouw De Hooi berg te Zoeterwoude overvol. Deze keer ter gele genheid van het 25-jarig jubileum van de heer W. Michel, assistent-chef centraal magazijn. Bedrijfsleider ir. W.F. Schipper nam als eerste het woord. In zijn toespraak liet hij de loopbaan van de jubilaris de revue passeren. Hij meende niet te moeten verzwijgen dat hij de heer Michel de juiste man vond, die op de juiste plaats zat. Hij noemde hem in zijn dienende taak een prettige „vent" en voor zijn omgeving een goed collega. Na dankzegging voor alles wat de jubilaris tot dusver voor het concern heeft gedaan, bood de heer Schipper de bekende envelop aan en decoreerde hem met de bij dit jubileum behorende speld. Ten slotte bood de heer Schipper hem ook nog een persoonlijk geschenkje aan, namelijk een stukje kaas. Vervolgens sprak de heer H.J. Kemper, chef bedrijfsbureau, de heer Michel toe. Hij was als „reserve" van de bank gehaald en „het veld" ingestuurd, omdat de directe chef van de jubilaris, de heer C.A. Ciere- mans, helaas door ziekte verhinderd was. Ook de heer Kemper me moreerde een deel van de loopbaan van de jubilaris en bedankte hem voor zijn geweldige inzet. Ook mevrouw Michel werd in deze hulde betrokken en de heer Kemper zette haar eens flink in de bloemetjes voor haar aandeel in dezen. Hierna kreeg de heer G. J. H. Groenendaal het woord, die de jubilaris en zijn gezin namens het jubileumfonds toesprak. Hij bood hun bovendien een prachtige plantenbak aan. Alvorens de heer Michel zijn dankwoord kon uitspreken werd eerst iedereen in de gelegenheid gesteld hem en zijn familie geluk te wen sen. De jubilaris zelf bedankte tenslotte iedereen voor hun goede woorden en gaven op deze voor hem onvergetelijke dag. Meppel De heer B. van der Walle trad op 24 no vember 1952 in dienst bij drankenhandel Ter Heide te Meppel, thans genaamd drankenhandel Molenaar Daar werkten toentertijd twee personeelsleden. De bestellingen werden per bakfiets afgeleverd, vooraf gegaan door de bezorging, eveneens per bakfiets, van staven ijs voor de koeling van bier en fris. De aanvoer van bier vanuit Amsterdam geschiedde per vrachtboot. Later werd de heer Van der Walle aangesteld als magazijnmeester, welke functie hij nu nog bekleedt. Naast de jubilaris waren tijdens de ontvangst en receptie tevens me vrouw Van der Walle, twee dochters en één zoon aanwezig. Van de zijde van Heineken waren aanwezig de heren jhr. F. J. C. Mollerus, horeca manager Noord en A. W. Schmidt, gewestelijk manager, na mens de personeeldienst horeca de heren P. A. Bos en B. Ringeling. De heer Mollerus reikte na een toespraak de speld aan de heer Van der Walle uit. Tijdens de receptie sprak de bedrijfsleider, de heer J. H. Bemelmans, de jubilaris toe in de aanwezigheid van het voltallige per soneel. Jubilaris Van der Walle ontvangt de ere-spetd van de heer Mollerus ter gelegenheid van zijn 25-jarig dienstverband. Schiedam Op 2 december vierde de heer C. G. Story zijn 40-jarig jubileum. Veertig jaar geleden, op 1 december 1937, kwam hij in dienst als kantoorbediende bij Coebergh De Bruyn, destijds gevestigd aan de Ridderstraat te Rotterdam. Sedert 1945 bekleedt hij de functie van noemen. Heer Schakelaar, de werkzaamheden zijn zeer waardevol geweest en met grote plichtsbetrachting uitgevoerd, waarvoor hartelijk dank." Vervolgens tot de heer Van Assen: „Het werk aan de spoelmachine is u kennelijk zo goed bevallen, dat u in de zeven jaren dat u bij ons bent geweest, geen andere werkzaamheden heeft verricht. U heeft een zekere vermaardheid verworven voor de wijze, waarop u grote stukken plastic tot mooie kleine pakken wist om te toveren voor diegenen die belangstelling in plastic hadden. Voor de interesse in uw arbeid en uw toewijding eveneens hartelijk dank," De heer Schakelaar bedankte, mede namens de heer Van Assen, voor de blijken van waardering. Hierna begaf het gezelschap zich naar het magazijn, waar vele collega's reeds aanwezig waren om afscheid van beide heren te nemen. De heer Zwaagstra nam wederom het woord en bood namens het voltallige personeel, geschenkbonnen aan. Onder het genot van een drankje en een hapje werd nog een gezellig uurtje nagepraat. Ook mevrouw Michel werd op de dag van het zilveren jubileum van haar man in de bloemetjes gezet V.l.n.r. de heren Van Assen, Schakelaar en mevrouw Schakelaar bij de pensionering van de twee heren. vertegenwoordiger. Ondanks zijn wat hogere leeftijd is de heer Story enkele jaren geleden andermaal op een dermate enthousiaste en loyale wijze begonnen aan de behartiging in de buitendienst van de merken Bokma, Coebergh en Hoppe, dat dit tot voorbeeld van menigeen kan strekken. De heer en mevrouw Story, vergezeld van hun kinderen, werden op deze dag op het bedrijf in Schiedam ontvangen door de heer R. V. Strobos, marketing manager Gedistilleerd en Wijn en de heer J. W. van Straten, landelijk verkoopleider Gedistilleerd. Tijdens deze informele ontvangst speldde de heer Strobos hem het gouden insigne-met-dia mant op. Tevens ontving hij de gevulde envelop. Tal van anekdotes uit het verleden werden opgehaald, hetgeen tot menige lachsalvo aanlei ding gaf. 's Middags vond een geanimeerde receptie plaats in het bruine café van het Hulstkamp museum aan de Maaskade. Vele collega's van de jubilaris kwamen hem bij deze gelegenheid de hand schudden. 25

Vers van 't Vat | 1978 | | pagina 25