KOMEN EN GAAN Antigua wint Heineken Cricket Tournament Amstel Pub in Milaan A UÜDIPA AMERICAN BAR AMSTEL BEER| Mr. J. H. Drost, directeur van Windward Leeward Brewery Ltd. Santa Lucia, licentie brouwers van Heineken bier, heeft een aantal prijzen uitgereikt in het Suger Mill Hotel, Anti gua, op uitnodiging van de Leeward Islands Cricket Assn., aan cricketers uit Antigua, St. Kitts, Nevis, Montserrat en Anguilla. Deze prijzen resulteerden uit het onlangs beëindigde Leeward Islands Cricket Tourna ment, dat dit jaar voor de eerste keer ge sponsord werd door Heineken. Tevens was de president-commissaris van Windward Leeward Brewery Ltd., de heer P. Bergasse, aanwezig. Zijne excellentie de minister van onderwijs, cultuur en sport van Antigua, mr. M. J. Mayers, hield een toespraak. De minister zei, dat „Heineken als bedrijf uniek is, daar het niet zozeer hun belang is te verkrijgen als wel te delen wat ze verkregen hebben, zelfs bij de promotie van onze belangrijkste sport, cricket." Hij voegde hieraan toe: „Het spon soren door Heineken van het cricket op de Leeward eilanden vergroot de hoop op mo gelijke selectie van meer spelers uit kleinere gebieden voor internationaal cricket. De hul deblijk aan Heineken voor hun gebaar kan niet groot genoeg zijn." De heer Drost, die sprak namens Heineken St. Lucia, zei dat het Heineken een genoegen was mee te doen aan de verschillende fasen van dit jaarlijkse evenement. Hij overhandigde de Heineken Challenge Trophy aan de presi dent van de L.I.C.A., de heer F. Eduards. De heer Bergasse verklaarde in zijn toespraak dat het sponsorship van dit cricket tourna ment de kosten van EC$ 20.000 per jaar met zich mee zou brengen. Hij feliciteerde de le den van het team van Antigua die de eerste winnaars waren. Heineken St. Lucia heeft nu al drie jaar een dergelijk cricket tournament gesponsord in de Windward eilanden. Begin januari is een wedstrijd gespeeld om de Heineken Super Trophy in St. Lucia tussen de Leeward en de Windward eilanden. Heineken St. Lucia heeft ECS5.000 geschonken voor deze wedstrijd De heren Bergasse en Drost van Windward Leeward Brewery Ltd. St. Lucia, brouwers van Heineken bier, terwijl op hen een toast wordt uitgebracht door de minister van onderwijs cultuur en sport van Antigua, de heer M. J. Mayers (midden) en de president en vice- president van de Leeward Islands Cricket Assn.. de heren F. Eduards (uiterst rechts) en R. Lake (uiterst links). Bralirwa S.A.R.L. - Rwanda. Alsacienne de Brasserie „Albra" S.A. - Frankrijk. De heer J. Duindam is op 1 december definitief uit Straatsburg terug gekeerd naar Zoeterwoude. Bralima S.A.R.L. - Zaïre. De heer J. de Jager uit Gisenyi is op 18 december voor verlof in Nederland aangekomen. Brasserie de Brazzaville S.A. Volksrepubliek Congo. Op 22 december is de heer G. J. van Aalst in Nederland aangekomen. Na zijn alhier doorgebrachte verlofperiode is de heer Van Aalst op 5 januari teruggereisd naar Brazzaville. Brasseries du Logone S.A. - Tsjaad. Op 29 november is de heer M. C. N. Visser met zijn echtgenote naar Moundou vertrokken, waar hij werkzaam is als chef mécanicien. De heer P. J. B. J. Visschedijk is op 6 december met zijn gezin in Moundou aangekomen. De heer Visschedijk is aldaar aangesteld als chef de brasserie. De heer Ch. Bussmann is op 14 december met zijn echtgenote terug gekeerd naar Bukavu. Bij de familie M. H. van Deursen, sinds 25 november met verlof in Nederland, heeft gezinsuitbreiding plaatsgevonden en wel door de geboorte van een zoon, Martien, op 3 januari. Na het in Europa doorgebrachte verlof is de heer F. Huybrecht op 25 november naar Kinshasa vertrokken. Op 12 december is de heer H. G. Liebetrau uit Kinshasa met verlof in Europa aangekomen, evenals de heer E. A. Olde Monnikhof, die op 8 december vanuit Kinshasa in Nederland arriveerde. De heer J. van Meel is op 23 december uit Boma vertrokken om alhier zijn verlof door te brengen. Op 24 november is de heer M. Muilwijk uit Kinshasa met verlof in Nederland aangekomen. De heer C. L. A. Peterse uit Mbandaka is op 2 december voor verlof in Nederland aangekomen. De heer W. de Vries, eveneens uit Mbandaka, is op 30 december in Nederland gearriveerd. Op 5 september is de heer R. A. Wille naar Kinshasa vertrokken waar hij werkzaam is als electriciën. Malayan Breweries (Malaya) Sdn. Berhad. - Maleisië. Op 6 december is heer B. Engel uit Kuala Lumpur vertrokken om in Nederland zijn verlof door te brengen. South Pacific Brewery Ltd. - Papua Nieuw Guinea. De heer A. v.d. Wilt is op 5 december definitief uit Boroko terugge keerd. P. T. Perusahaan Bir Indonesia - Indonesië. Op 19 oktober is de heer W. H. E. Jonkers uit Jakarta naar Nederland teruggekeerd. Windward and Leeward Brewery Ltd. - Windward Islands. De familie J. E. Dekker is op 5 december naar St. Lucia vertrokken. De heer Dekker is daar werkzaam als Brewery Manager National Brewing Company Ltd. - Trinidad Tobago. Op 25 december is de heer L. Mengoli met verlof in Europa aangeko men. De heer F. Mulder is op 29 november in Nederland aangekomen. Hij is na genoten verlof op 20 december teruggereisd naar Port-of-Spain. De onlangs in Milaan geopende exclusieve Amstel Pub is in korte tijd de vaste ontmoe tingsplaats geworden van allen die van een goed glas Hollands bier houden. Het Engelse Schweppes concern (frisdrankenproducent), de exclusieve agent voor Amstel in Italië,is in samenwerking met zijn groothandelaar voor Milaan, de heer Marchetti en de eigenaar van deze pub. de heer Brigo tot de start van deze sfeervol uitgeruste bar gekomen. Voor diege nen, die actiever willen zijn, is er in de kelder een gezellige dancing ingericht, een reden temeer om deze eerste Amstel Pub in Italië tijdens een verblijf in deze streek te bezoeken. 23

Vers van 't Vat | 1978 | | pagina 23