Uitbreiding in de geschenkencollectie Ideeënbus-allerlei Nieuwe affiche met geschenkencollectie Herdruk ideeënbusreglement NIVE Bedrijfsonderscheiding naar ChicopeeB.V.teCuyk Benoeming te Bunnik Op 19 december 1977 werd door de se cretaris van de centrale ideeënbuscom missie, de heer E. J. van Brunschot, op verzoek van het NIVE-ldeeënbuscen- trum de wisselbeker van de NIVE-be- drijfsonderscheiding aan Chicopee B V. te Cuyk uitgereikt. Chicopee B V. is de tweede Nederlandse onderneming aan wie de onder scheiding is uitgereikt; zoals bekend was Heineken Brouwerijen B V. de eerste. De reden voor de toekenning aan Chicopee B V. was onder andere het hoge inzendpercentage van ideeën bij dit bedrijf in het jaar 1976; de 600 werk nemers dienden in totaal 920 ideeën in. In zijn toespraak zei de heer Van Brun schot onder andere te verwachten dat het afscheid van de wisselbeker slechts van tijdelijke aard zou zijn. Met onze vooruitstrevende ideeënbus- nieuwe-stijl moet het mogelijk zijn deze wisselbeker opnieuw te veroveren. Zoals reeds in het kerstnummer werd aangekondigd, is inmiddels de herdruk van het ideeënbusreglement ver schenen. De opmaak en de indeling van de brochure is enigszins gewijzigd, ter wijl de tekst van artikel 17 verbeterd is. Deze luidt nu als volgt: ,,De over de be loningen en aanmoedigingspremies verschuldigde loonbelasting en sociale verzekeringspremies zijn voor rekening van de vennootschap." Belangstellenden kunnen een exem plaar verkrijgen bij de secretaris van de plaatselijke ideeënbuscommissie of bij de personeeldienst van hun vestiging. De heer C. G. E. M. van der Zalm, mede werker van de personeelsdienst in Bun- nik, is de nieuwe secretaris van de plaatselijke ideeënbuscommissie aldaar. Deze functie, die lange tijd vacant was, is al die tijd waargenomen door ir. W. J. M. Janszen. Wij danken de heer Janszen voor zijn waarneming en wensen de heer Van der Zalm veel ideeënbussuccessen toe! De heer Van der Zalm. De heer E. J. van Brunschot overhandigt hier de wisselbeker van de NIVE-bedrijfsonder- scheiding aan de heer B.G. Govers. voorzitter ideeënbuscommissie van Chicopee B. V. In de geschenkencollectie van de ideeënbus is sinds juli 1975 een groot aantal geschenken vervangen. Hierdoor was de destijds uitgebrachte ge schenkenaffiche, de bekende met de bruine achtergrondkleur en de vijfen twintig met geschenken gevulde eivor- men, niet meer actueel. Mede hierom werd besloten een nieuwe affiche met de huidige geschenkencol lectie uit te brengen. De opzet was een affiche, waarop men de geschenken nog beter en duidelijker kan zien. Omdat velen de drie verschillende geschen- kengroepen altijd aanduiden met de groene, gele en rode groep, werden de ze kleuren als achtergrond voor de ge schenken zoveel mogelijk gehandhaafd. De nieuwe affiche is dankzij de mede werking van de vele deskundigen op dat gebied binnen onze onderneming in ei gen beheer ontworpen. Het resultaat, dat inmiddels op alle vestigingen is te aanschouwen, mag er zijn. Hoeveel nut de presentatie van de geschenken via zo'n affiche heeft, blijkt wel uit het feit, dat de vorige affiche na ruim twee jaar nog steeds werd gebruikt. De tweede groep van de ideeënbusge- schenkencollectie heeft enige wijzigin gen ondergaan. Een tv-spel (A) met ten nis, hockey en voetbal, squash en hand bal, of individuele training kwam in de plaats van de lady-shave. Verder werd een uitgebreide versie van het in de der de groep zo succesvolle rekenapparaat (B) aan de collectie toegevoegd.

Vers van 't Vat | 1978 | | pagina 14