AMSTERDAM I Gehuwd: Mej. E. M. M. Scholte (conc. seer.) met J. Elekan, J. Hiemstra (opleidingen) met mej. G.J. M. Duinmeijer. Geboren: Evert, z.v. mr. P. W. Kamphuisen, (div. intern.) Mustafa, z.v. B. Can (bottelarij) Ekram, d.v. M. B. Mechbal, (bottelarij) Khalid, z.v. A. I. E Echaoui, (bottelarij) Gideon John, z.v. J. G. A. v. Willigenburg. (bedrijfsbureau) AMSTERDAM II Gehuwd: A. J. J. Hoogeveen (vrachtwagens) met mej. C. A. van Rijn Geboren: Daniëlle, d.v. G. C. van Heumen (storings dienst) Sharon, d.v. R. v.d. Meent (storingsdienst) Khalid, z.v. E. H. Bouchlarham (bottelarij) Maria Encarnacion, d.v. J. A. Viudez Fernan dez (bottelarij) Mauricio Alessandro, z.v. J. Martin (bottelarij) Maite, d.v. J. Mourino Vazquez (bottelarij) Reindert Jan, z. v. J. J. Kooiman (brouwhuis) Katharina Helena, d. v. R. van Vlijmen (storingsdienst) Juana Antionia, d. v. L. Martinez Martinez (bottelarij) Mathijs Jeroen, z. v. W. E. Hofmijster (phys. distr.) BUNNIK Geboren: Jessica, d. v. B. Muis (bottelarij) Monir, z. v. M. Jatib (sortering) Bas, z. v. H. Zuidema (bottelarij) Hestrina, d.v. A. Brinkman (bottelarij) HATTEM Geboren: Teunisje Carla, d. v. A. J. L. Kers (magazijn) 'S-HERTOGENBOSCH Gehuwd: A. M. Kuijpers (bottelarij) met mej. J. F. J. v.d. Horst Geboren: Marieke, d. v. C. Bouwman-van Wordragen (bedr. bureau) Martin, z. v. P. M. van Dockum (bottelarij) Annemarie, d. v. A. A. J. van Boxel (bottelarij) Guido, z. v. A. W. M. Bonke (vrachtauto's) Wilma, d. v. W. J. M. de Bruijn (int. transp.) Moniek, d. v. A. P. G. van Hirtum (bedr. bu reau) LEEUWARDEN Gehuwd: J. van Asperen jr. (verpakken) met mej. G. S. Jansen ROTTERDAM Geboren: Peterjan, z. v. J. Broomans (centr. verk. adm.) Boukje, d. v. R. Hazebroek (Heineken rek. centr.) SCHIEDAM Gehuwd: B. Bruinenberg (drankenber. Maaskade) met mej. B. P. C. Wilschut, M. van Keulen (thuis- verbr. G. G. N.) met mej. A. Bosveld ZOETERWOUDE Gehuwd: R. J. de Ridder (plan, en control) met mej. E. Ploos van Amstel. H. Schütt (brouwen alg.) met mej. M. van Wieringen Geboren: Marleen Catharina Maria, d. v. P. J. N. v.d. Zwaan (mag. en int. transp.) Johanna Charlotte, d. v. M. H. Haitink (centr. kwalit. dienst) Mirjam Giselle, d. v. G. H. Lupgens (prod, in koop) GESLAAGD: AMSTERDAM I: Mej. K. Brouwer (div. intern.), stenografie Ne derlands. Mej. I. J. Pieroelie (adm. buitenl. bel.), steno grafie Nederlands. Mevr. M. T. Kroes-Hofman (plaats, adm.), stenografie Nederlands. LEEUWARDEN: H. Meijer (techn. dienst), 2e monteur elektro techniek. SCHIEDAM: F. Th. v.d. Lee (specialiteiten), bedienings man procestechniek W. H. Dickhoff (bessenafd.), bedieningsman procestechniek. Onze dienst verlieten A. F. M. Krijger (div. intern Mevr. J. de Wee-v. Dorp (assur.), G. J. van Leeuwen (opleid.), C. Tolsma (storingsploeg), J. M. Koeleman (storingsdienst) A/Wet. N. J. W. v.d. Braak (ligkelder), G. Elzinga (belading) A/Mau, Mevr. C. C. Veluwenkamp-Margaroli (centr. verk. adm.) Bunnik. B. J. Dijkstra-Lans (verkoopbureau), J. v. Lente-Vuurens (markt, alg.) Hattem. D. R. W. Corduan (int. tr.), C. C. M. Bouwman-van Wordragen (bedr. bur.), A. Garcia Garcia (bott.) 's-Hertogenbosch. J. R. Zweytzer (verpakken) Schiedam. Mevr. Huigen-Beekman (seer, buitenl. bel.), W. van Bergen-Bravenboer (spec, ziederijen) Zoeterwoude. Dankbetuigingen Langs deze weg wil ik mede namens mijn vrouw en kinderen de directie, chefs, colle ga's en oud-collega's nogmaals hartelijk danken voor de cadeaus, de bloemen en be langstelling, die ik heb mogen ontvangen ter gelegenheid van mijn 25-jarig jubileum. J. van Amerongen Dinsdag 27 september is voor mij een onver getelijke dag geworden. Daarom wil ik directie en medewerkers hartelijk danken voor de goede woorden, bloemen en cadeaus die ik heb gekregen. G. Meijer Mede namens mijn vrouw, wil ik directie en allen, die hebben meegeholpen, hartelijk dankzeggen voor de onvergetelijke dag van mijn afscheid op 27 september jongstleden. G. Hindriks Langs deze weg wil ik, mede namens mijn vrouw, de directie, bedrijfsleiding, chefs en collega's hartelijk bedanken voor de be toonde belangstelling en ontvangen attenties bij mijn 25-jarig jubileum. H. Nuberg Nogmaals onze hartelijke dank, mede namens mijn vrouw, voor de vele blijken van belang stelling, zowel stoffelijk als geestelijk op 1 september jl. Zowel bij mijn afscheid van Hei neken, als bij mijn benoeming tot wethouder heb ik zeer gewaardeerde ervaringen beleefd, die ons nog eens duidelijk maakten hoe hecht wij met uw werkgemeenschap zijn en waren verbonden. Wij hopen voor u en voor ons op een goede, gezonde toekomst. W. H. M. van Rooij De belangstelling en bloemstukken, die di rectie en oud-collega's ons schonken na mijn hartoperatie en ter gelegenheid van onze 40- jarige bruiloft, heeft ons erg getroffen. Mag ik u dan, ook namens vrouw en kinderen, harte lijk dankzeggen. B. J. M. Nieuwenhuyse OVERLEDEN In Amsterdam overleed op 2 augustus jl. de heer B. G. Elverding. De heer Elverding was onder meer werkzaam bij de onderhoudsdienst en als hulp portier tot 1 november 1960 toen hij met vervroegd pensioen ging. De heer P. F. Broek overleed op 4 ok tober jl. Hij kwam op 10 augustus 1925 bij ons concern in dienst. Hij was on der andere werkzaam als chauffeur bij de drankenhandel Havenstad Rotter dam. Op 13 oktober jl. overleed de heer C. Romeijn te Rotterdam. De heer Ro- meijn kwam reeds op 27 augustus 1908 bij ons concern in dienst. Hij vervulde tot 1934 onder andere de functies van machinist, ijslader en voorman. Daarna was hij onderbaas, tot 1 april 1957, waarna hij met pen sioen ging. De heer P. W. Plagge overleed op 1 november jl. in Rotterdam. De heer Plagge was bij ons concern werkzaam als controleur interne dienst in Rot terdam. Op 1 december 1970 ging hij met pensioen. In memoriam C. G. BASTEN Op 20 oktober 1977 overleed op 60- jarige leeftijd de heer C. Basten. Hoe wel hij reeds lange tijd ziek was kwam dit bericht voor ons allen toch nog onverwacht. Ruim 20 jaar was hij als chauffeur werkzaam bij het brouwerij-agent schap te Eindhoven. Wij verloren aan hem een oprecht medemens en een trouw medewerker die nieuwe collega's op basis van zijn goede werkopvatting wist te inspire ren en die met een juiste teamgeest stond voor datgene dat gedaan moest worden. Wij zullen hem zeker missen en wen sen zijn vrouw, kinderen en familiele den de kracht toe dit verlies te dragen. Moge de goede herinneringen aan hem hen hierbij tot steun zijn. 44

Vers van 't Vat | 1977 | | pagina 44