Museumstuk op televisie BELONINGEN AANMOEDIGINGSPREMIES noodzaakt waren de tekst van artikel 17 van het Ideeënbusreglement nauwkeu riger te omschrijven zonder dat er in wezen iets aan het systeem zelf veran dert. Voorheen stond er: ,,Van de beloningen worden geen belasting en premie socia le verzekering ingehouden." De nieuwe tekst luidt als volgt: Artikel 17: ,,De over de beloningen en aanmoedigingspre mies verschuldigde loonbelasting en sociale verzekeringspremies zijn voor rekening van de vennootschap." Deze nieuwe tekst is concreter en dui delijker dan de voorgaande. Misver standen kunnen dus niet meer voorko men. Bij de eerstvolgende herdruk van het ideeënbusreglement zal de aldus gewijzigde tekst opgenomen worden. Wij verwachten dat deze herdruk in ja nuari as. zal verschijnen. Belang stellenden kunnen te zijner tijd een exemplaar halen bij hun personeels dienst. Amsterdam II C. Timman, energie- en storingsdienst ƒ100,— Bunnik R. van Campen, meet- en regeltechniek 75,— 's-Hertogenbosch J. A. van Bijnen, bottelarij 80,— N. van Gerwen, magazijn 80,— M. Spierings/E. Pardoel, bottelarij 80,— G. A. P. v. d. Wijst, bottelarij 75,— J. Adriaanse, bottelarij 60,— G. A. P. v. d. Wijst, bottelarij 60,— J. A. J. de Veer, bottelarij 50,— M. Peeters, ziederij 50,— Leeuwarden J. Heins, groepsleider 50,— Mevr. R. Norberhuis, kantine 35,— Zoeterwoude A. Kulaksiz, bedrijfskantine 80,— P. Soudan, centr. magazijn 60,— L. M. Broekmans, plann. contr. prod, bier 60,— F. Witjens, bewaking f 45,— Mej. R. Hazebroek, prod, inkoop 40,— C. W. Zwaan, bewaking 40,— J. Kuyt/R. Hazebroek, technologische dienst 25,— Iedereen kreeg een geschenk uit de groep behorend bij de belo ning. Amsterdam I N. G. H. Mulder, mech. werkpl. 25,— Amsterdam II H. K. M. Arens, bottelarij 25,— R. Gomez Dominguez, belading 25,— H. J. Smit, verpakken 2x 25,— A. P. Vendrig, drankengroothandels 25,— Bunnik A. J. Bosch, bottelarij 25,— G. J. F. J. Woordes, mech. werkpl. 12,50 E. Veldhuizen, bottelarij 12,50 's-Hertogenbosch M. A. van Venrooy, int. transp. 25,— H. A. Bakker/A. van Gelder, energiedienst 25,— W. J. E. Verzandvoort, magazijn 25,— T. W. A. Coppens, bottelarij 25,— A. de Vrieze, int. transp. 25,— Leeuwarden M. J. Peul, heftruck-chauffeur 25,— R. Vermeulen, ass. groepsleider 25,— Zoeterwoude J. Zwanenburg, brouwhuis f 25,— A. Maas, centr, magazijn 25,— C. M. Loopik, kantoorkantine f 25,— C. E. de Heer, plann. contr. H.T.B. 25,— Als u een van de zes miljoen kijkers bent geweest, die zaterdag 19 november jl. naar AVRO's Wiekentkwis heeft geke ken, dan zult u ongetwijfeld met belang stelling het gedeelte, waarin het kleur- bepalingsapparaat voor bier werd opge voerd, hebben gevolgd. Het apparaat was, zult u begrepen hebben, een oud brouwerswerktuig uit ons museum. Een museum overigens, dat nog moet worden ingericht en dat nog steeds „open staat" voor historische voorwer pen, documenten en dergelijke. Wij doen opnieuw een beroep op ieder een, die in het bedrijf of op kantoor iets van historische waarde meent te heb ben, dit op te sturen naar Marcel Eyck, stafdienst public relations te Am sterdam, 2e Weteringsplantsoen 21U mag hem natuurlijk ook even bellen: 020-702268. Voor ieder, die iets van historische waarde voor het museum aanbrengt, ligt een leuke verrassing gereed. Red. 37

Vers van 't Vat | 1977 | | pagina 37