KOMEN EN GAAN Voetbalwedstrijd besloot brouwerij-seminar Bryggeri AB Falken Zweden. De heer R. Schipper, die in Falkenberg werkzaam was als mar keting/sales director, heeft per 31 oktober onze dienst verla ten. Bralima S. A. R. L. Zaïre. Op 13 september is de heer W. van Gansbeke uit Bukavu vertrokken en naar Kinshasa doorgereisd. De heer van Gans beke is aldaar werkzaam als chef salie des machines. De heer F. N. Glavimans is op 3 november na genoten verlof teruggereisd naar Kinshasa. De familie P. J. W. ter Plegt is op 27 oktober definitief uit Kins hasa teruggekeerd. Na het verlof in Nederland te hebben doorgebracht is de heer J. A. M. van Knippenberg op 23 oktober teruggegaan naar Boma. Op 30 september is de heer W. Kruysse na genoten verlof teruggekeerd naar Bukavu. De heer K. de Vries is op 14 september van Kinshasa over geplaatst naar Bukavu, waar hij thans werkzaam is als chef service technique. Brarudi S. A. R. L. Burundi. Op 22 september is de heer S. Sikkema uit Bukavu overge plaatst naar Bujumbura. De heer Sikkema is hier met ingang van 23 september werkzaam als chef service technique. Nigerian Breweries Ltd. Nigeria. De heer A. de Voogd is, na in Nederland van zijn verlof genoten te hebben, op 30 september teruggegaan naar Lagos. De heer E P. van Vliet en zijn echtgenote zijn op 8 oktober uit Kaduna in Nederland aangekomen Kumasi Brewery Ltd. Ghana. Op 17 oktober is de heer H. de Goederen afgereisd naar Ku masi na het verlof in Nederland te hebben doorgebracht. De heer B. A. A. Brandt heeft Kumasi op 20 oktober definitief verlaten. Brasseries du Logone S. A. Tsjaad. Na de in Europa doorgebrachte verlofperiode is de heer T. B. Heijbroek op 9 oktober teruggekeerd naar Moundou. De heer A. van der Est is op 4 oktober vanuit Lagos doorge reisd naar Ndjamena. De heer Van der Est is hier per 5 oktober werkzaam als spécialiste de montage. 35 De trainees en de medewerkers van Heineken Technisch Beheer hier volop in actie. De 22 trainees poseren hier samen met hun begeleiders voor de Apollo- De afdeling technische opleidingen van Heineken Technisch Beheer hield voor de derde keer een twee weken durend En gelstalig brouwerij-seminar. Hieraan namen 22 trainees deel van met Heineken geassocieerde brouwerijen in Papua Gui nee, Indonesië, Singapore, Sierra Leone, Ghana, Nigeria, Ja maica, Engeland en Griekenland. Tevens deden hieraan 12 Heineken medewerkers in opleiding en een aantal functionarissen van onze Nederlandse bedrijven mee. Medewerkers van Heineken Technisch Beheer en van de Ne derlandse brouwerijen verzorgden voor het merendeel de vele voordrachten tijdens dit seminar. Het geheel werd besloten met een voetbalwedstrijd tussen trainees en Heineken Technisch Beheer, waarin uiteindelijk de trainees met 4—6 het onderspit dolven. tanks in Zoeterwoude. Ir. P. E. Röhrig, hoofd van de afdeling techni sche opleidingen, heeft zojuist de aftrap ver richt. Scheidsrechter Dierijck kijkt toe.

Vers van 't Vat | 1977 | | pagina 35