EEUWFEEST BIJ COEBERCH betoog. Hij dankte haar, omdat zij het mogelijk gemaakt heeft, dat de jubilaris 25 jaar lang zijn beste krachten aan het bedrijf heeft kunnen geven. Hij bood haar een bloemetje aan en de jubilaris een envelop met inhoud. Namens de garagewerkplaats en de reeds gepensioneerde collega's hield de heer J. Kasteelen een speech. Hij liet zich waarderend over de heer Van Amerongen uit, omdat deze een goed collega en een goed vakman was, die graag sleutelde aan zware klussen. Mocht hij wel eens humeurig op zijn werk komen, dan kon de chef hem geen groter plezier doen dan hem een karwei te geven waarbij flink met de voorhamer geslagen moest worden, want bij elke slag werd zijn humeur beter. Vandaar dat men eerst het plan had geopperd de jubilaris als geschenk zo'n hamer te geven. Dit is echter niet doorgegaan, omdat hij deze in zijn huidige functie toch niet kan gebruiken, of het zou nodig zijn „onveilige" situaties uit de weg te ruimen. De heer Kasteelen besloot dan ook met de jubilaris een geschenk onder couvert aan te bieden. Tenslotte sprak de heer F. M. Kappelhof namens het jubileumfonds. Realiserend dat de functie van de vrouw direct bepalend is voor het 25-jaar dienstverband van de man, vond de heer Kappelhof, dat ook mevrouw Van Amerongen een goede kracht voor Heineken is geweest en hij hoopte dat ook zij dit nog lang zal blijven en bood daarom deze keer haar een cadeau aan. Hierna kregen de aanwezigen de gelegen heid de jubilaris en zijn gezin geluk te wensen. Tenslotte dankte de heer Van Amerongen iedereen hartelijk voor de vele fijne woorden, de cadeaus, de enveloppen en de bloemen, en vooral voor ieders aan wezigheid. doorgeeft met het gevolg dat alles perfect en feilloos verloopt. De heer Kortekaas betrok tevens mevrouw Van Amerongen in zijn De heer Van Amerongen, hier samen met zijn gezin, vierde op 20 oktober zijn 25-jarig jubileum in Zoeterwoude. In de tentoonstelingsruimte zat of stond men in groepjes bij elkaar te De danslustigen konden hun hart ophalen in één van de kamers van converseren. de vestiging. 32 Op vrijdagmiddag 21 oktober j.l. hing er in de gangen van de vestiging Schiedam een opgewekte ontspannen sfeer als voorbode van het naderende feest ter gelegenheid van het 100-jarige bestaan van Coebergh. Een paar honderd Coe- bergh medewerkers verzamelden zich dan ook rond zes uur in de speciaal ge creëerde ontvangstruimte aan de Maaskade te Rotterdam, vergezeld van hun echtgeno(o)t(e), vriend of vriendin. Als eerste spreker voerde de heer J. van der Zee, directeur van de Gedistilleerd Groep Nederland het woord. Hij heette de aanwezigen van harte welkom en be lichtte vervolgens het grote belang van het Coebergh segment binnen de groep gedistilleerd en wijn. Daarna was de beurt aan de heer H. F. M. Coebergh om een speech te houden. Hij liet in een „korte" uiteenzetting het wel en wee van Coebergh in de afgelo pen honderd jaar de revue passeren. Hij verklaarde hierbij dat de medewerkers van Coebergh enorm hebben bijge dragen tot de stormachtige ontwikkeling van deze distilleerderij. Bijzonder tragisch overigens, dat de heer James Coebergh dit historisch feit niet meer heeft mogen beleven. In het bruine café was het een drukte van belt Na het officiële gedeelte wachtte alle aanwezigen een bijzonder goed ver zorgd koud buffet. De feestelijke stemming werd daarna nog verhoogd door de aanwezigheid van een combo. Met zijn vrolijke muziek trok dit vele pa ren naar de dansvloer. De minder dans lustigen circuleerden van de ont vangstruimte naar het gezellige bruine café, of de tentoonstellingsruimte voor een praatje, een hapje of een drankje. Mede aan de welbekende en voortreffe- lelijke regie van de heer B. P. M. M. Hoogeweegen was het te danken dat iedereen na afloop van het feest voldaan en welgemoed naar huis ging.

Vers van 't Vat | 1977 | | pagina 32