i Afscheid G. Meijer en G. Hindriks R. de Roon J. van Amerongen Amsterdam Door omstandigheden kon de heer van 't Veer zijn 25-jarig jubileum niet op de gebruikelijke wijze met directie-ontvangst en receptie in de Gijsberghtkelder vieren. Geen nood echter; een kleine Heineken delegatie bezocht op 1 november jl. de jubilaris thuis. Mej. A. M. Wesseling bood namens personeelszaken horeca mevrouw Van 't Veer bloemen aan en de heer Tj. J. Jellema, hoofd afdeling ontwikkeling en beheer technische en administratieve zaken, verkoop horeca, nam de honneurs voor de Heineken directie waar. In welge kozen woorden schetste hij de loopbaan van de jubilaris die zich vrijwel geheel in de sfeer van de drankengroothandels heeft afgespeeld. Na de dank van de directie te hebben overgebracht volgde het gebruike lijke ceremonieel met de uitreiking van de gouden speld en envelop. Het was toch nog een heel gezelschap want behalve de reeds ge noemden waren ook de dochter en de schoonzoon aanwezig, alsmede van Heineken de heer K. Besemer en drs. K. B. A. v. d. Schuyt. De laatste bood de jubilaris namens de collega's een, overigens door hem zelf uitgekozen, fraaie lamp aan. Het deed de heer Van 't Veer zichtbaar goed dat enkele dranken groothandels, waarmee hij in het verleden veel contacten had gehad, hem niet hadden vergeten. Al met al een zeer geslaagde viering van dit jubileum. sultaat hiervan was het destijds behalen van de eerste plaats in het „natte vak" in Nederland. Hij bracht de consumentenavonden, wijnvoorlichtingsavonden in herinnering, waarbij de heren vele avonden in touw waren. De heer Meijer in rayon west en de heer Hindriks in rayon noord. De heer Knijnenburg bedankte hen beiden voor alles wat zij in het belang van Van Olffen hebben gedaan. Hij wenste hen na overhandi ging van een geschenk onder couvert, nog een reeks van gelukkige en fijne jaren toe. De heren Meijer en Hindriks bedankten allen voor de prettige samen werking en in het bijzonder de heer Knijnenburg onder wiens leiding zij hun werkzaamheden hebben verricht. Op hun beurt wensten zij allen voor de toekomst het allerbeste toe en zullen hoewel uit de verte, met grote belangstelling de ontwikkeling van het bedrijf blijven volgen. Zilveren jubilaris Meijer geflankeerd door zijn twee dochters in de kamer van de heer Knijnenburg. De heer Hindriks samen met zijn vrouw bij zijn afscheid. Hattem op 27 september jl. namen de heren G. Meijer en G. Hindriks afscheid van Van Olffen. Na respectievelijk 25 en 23 jaar de belangen van Van Olffen in de buitendienst behartigd te hebben, moesten beiden wegens omstandigheden hun werkzaamheden voortijdig beëindigen. Vergezeld van enige familieleden werden de heren Meijer en Hindriks door de heer J. J. Knijnenburg, verkoopdirecteur, op zijn kamer ont vangen, waarbij een aantal belangstellenden aanwezig was. De heer J. D. van Werven, hoofd personeelsdienst gedistilleerd en wijn, gaf na een korte inleiding het woord aan de heer Knijnenburg. Deze memoreerde in zijn toespraak diverse zaken uit het verleden waarbij de heren Meijer en Hindriks nauw betrokken waren. Hij legde vooral de nadruk op het enthousiasme, inzet en plichtsbesef, waarmee beide heren hun werk hebben verricht. Eenmaal in de maand, op zaterdag morgen, werd in Hattem een vergadering belegd, waarbij de hele bui tendienst aanwezig was. In deze bijeenkomsten kwam heel sterk tot uitdrukking dat onder meer met een goede teamgeest en een positieve benadering van de werkzaamheden heel veel is te bereiken. Een re- De heer De Roon op zijn 25-jarig jubileum poserend bij de maquette van de oude Hulstkampvestiging. Rotterdam Op dinsdag 4 oktober werd het 25-jarig jubileum gevierd van de heer R. de Roon. Een leuke bijkomstigheid was, dat hij op deze dag ook zijn ver jaardag vierde. Door omstandigheden was dit jubileum verschoven naar deze voor Rinus dubbele feestdag. De jubilaris werd door het personeel van de vestiging aan de Maaskade in de showroom hartelijk ontvangen onder begelei ding van de heer R. Giessen, personeelszaken G.G.N., en de produk- tieleider aldaar de heer H. Sanderink. Na een korte begroeting van de heer Giessen nam de heer Sanderink het woord. Hij typeerde de heer De Roon als een medewerker waarop men altijd kan rekenen en die in deze 25 jaar nog geen dag wegens ziekte verzuimd heeft. De jubilaris eeft verschillende functies vervuld in de voormalige distil leerderij en likeurstokerij Hoppe. Hij begon zijn loopbaan op het kan toor aan de Nieuwe Haven te Schiedam. Uiteindelijk kwam hij na di verse veranderingen terecht aan de Maaskade in Rotterdam. Rinus heeft echter altijd plichtsgetrouw elke taak vervuld, die hem werd op gedragen. Heineken heeft aan hem dan ook een goede en overal inzetbare kracht. Na de gelukwensen werd hem de speld overhandigd waarna nog geanimeerd werd nagekaart in het bruine café. Zoeterwoude In de Van Zwietenkamer van het ont vangstgebouw De Hooiberg te Zoeterwoude werd op 20 oktober jl. het zilveren jubileum van de heer J. van Amerongen gevierd. Met de jubilaris en zijn gezin luis terden de toehoorders in een overvolle zaal naar de toespraak van ir. W. F. Schipper, bedrijfsleider. Deze gaf een overzichp van de loopbaan van de jubilaris. Na een stage van een jaar als hulpmonteur bij Heineken, werd de heer Van Amerongen na de opleiding aan de ambachtsschool opnieuw aangesteld in de garagewerkplaats als monteur. De bedrijfsleider waardeerde bijzonder het vakmanschap, de zelfstandigheid en het verantwoordelijkheids gevoel van de jubilaris. Dit was dan ook de reden geweest dat de heer Van Amerongen 1jaar geleden, na 23'/ï jaar werkzaam in de garage te zijn geweest, werd overgeplaatst naar de interne dienst, om daar als beveiligingscontroleur de beveiligingsapparatuur te onderhouden. De heer Schipper hoopte, naar hij zei, dat de jubilaris nog vele jaren met plezier zijn werk zal mogen doen. Na dankzegging voor al hetgeen hij in de afgelopen jaren reeds heeft gedaan, speldde de bedrijfsleider het bij dit jubileum behorende ereteken op en overhandigde hem een bedrag onder couvert. Door de afwezigheid van de chef interne dienst, sprak de heer C. Kortekaas, wachtchef, in diens plaats de jubilerende collega toe. Hij schetste de heer Van Amerongen als een man, die als hij over het terrein en door de gebouwen loopt, resoluut ergens op afgaat en zonodig direct maatregelen neemt, als er iets niet klopt, dit onmiddellijk 31

Vers van 't Vat | 1977 | | pagina 31