De heer J. J. van der Linden, werkzaam in de bottelarij in Den Bosch en de heer C. A. Akkerman, portier bij onze vesti ging in Rotterdam zijn de winnaars ge worden van de Eendrachtreis. Notaris mr. J. C. Posch jr. verrichtte maandagmiddag 15 augustus jl. de trekking in de Amsterdamse Raadskel- der. De nummers van de deelnemers aan de trekking bevonden zich in twee ver schillende bokalen, te weten de A bokaal en de B bokaal. In de eerstgenoemde bevonden zich de nummers van de deelnemers uit de bierproduktie-sector en in bokaal B degenen uit de overige 25 september. Het doel van de reis hangt voor het grootste deel van de deelnemers zelf af. Wanneer ze aan boord komen, zal de schipper het een en ander over de weersomstandigheden in de omgeving vertellen en de moge lijkheden wat betreft de verschillende vaarroutes. Ook voor volgend jaar staan weer twee zeereizen met de Eendracht ter beschikking voor de inzenders van beloonde ideeën. Men kan reeds nu aanmeldingsformulieren halen bij de se cretaris van de plaatselijke ideeënbus commissie. Bij de trekking van de Eendrachtreis waren aanwezig, v.l.n.r. staand: de heren K. A. Warmenhoven, M.C.J.Eijck, medewerkers van de staf dienst Public Relations, E. J. van Brunschot, secretaris van de Cen trale Ideeënbuscommissie, ir. J. Boonen, voorzitter van de Centrale Ideeënbuscommissie, Ineke Spoorenberg, Vers van 't Vat, G. J. van Alphen, lid van de Centrale Ideeënbuscommissie namens de Centrale Ondernemingsraad, G. Struiksma, van de plaatselijke ideeënbuscom missie. Zittend: de heren J. P. Mars, notarisklerk, notaris mr. J. C. Posch jr. en mej. F. A. M. Meijer, secretaresse. Notaris mr. Posch verricht de trekking. sectoren, zoals Vrumona en Gedistil leerd. De heer J. J. v.d. Linden, winnaar uit de A bokaal zal niet aan de reis op de Eendracht deelnemen, omdat hij om streeks het tijdstip van de reis wegens omstandigheden is verhinderd. Voor hem in de plaats zal gaan de heer G. J. A. Damen werkzaam in de lagerkelder in Den Bosch. De winnaars uit de A bokaal waren overigens allemaal afkomstig van onze vestiging in Den Bosch, wat wel begrijpelijk is, omdat zich daar het grootst aantal gegadigden zich voor de Eendrachtreis had opgegeven. De Een drachtreis is gemaakt van 12 tot en met 8

Vers van 't Vat | 1977 | | pagina 8