vers van't vat in dit nummer Correspondentschap Rotterdam B3 spellenblik voor het personeel Bij de voorpagina Aan het 25e bloemencorso te Leersum werd ook deelgenomen door een van onze reclamevoertuigen.de zogenoem de Ford Classic, die door tienduizenden toeschouwers, onder wie enkele leden van het Koninklijk Huis, werd gadege slagen. Zie ook pag. 26/27. Bij de achterpagina Een heel andere optocht, gehouden in september 1937 te Dordrecht, waaraan de toenmalige brouwerij De Sleutel deelnam met onder andere de afgebeel de T-Ford onder het motto ,,Het ver voer van Sleutelbier door de eeuwen heen". 28STE JAARGANG 6/77 SEPTEMBER PERSONEELSBLAD VAN HET HEINEKEN CONCERN Redactie-adres: Postbus 28, Amsterdam Telefoon 020 - 702283, 702264, 702172 REDACTIE: W. J. Bruggeman (hoofdredacteur) Mej. C. M. J. Spoorenberg Mej. P. A. M. Reijnders REDACTIECOMMISSIE: Mr. J. Th. Kappelle Mr. D. P. de Graaf Jhr. F. J. C. Mollerus Mr. L. M. Pahud de Mortanges Ir. J. B. R. Schwietert J. Siep H. A. H. Verlinden CORRESPONDENTEN: Amsterdam (Stadhouderskade): R.van Es Amsterdam (Mauritskade): F. L. M. van Scherpenseel Bunnik: Cora Vulto Hattem: A. J. Voortman 's-Hertogenbosch: P. J. Th. M.Haans Leeuwarden: B. W. Siemens Rotterdam (Crooswijksesingel): P. M. van Halderen Rotterdam (Maaskade) en Schiedam: F. G. A. M. Roolaart Zoeterwoude: H. Klein Zwolle: L. J. van Rhijn De heer P. M. van Halderen heeft per 1 augustus jl. de taak van correspondent van onze vestiging in Rotterdam op zich genomen. Vanaf begin 1975 droeg de heer B. G. W. M. Kerstel de zorg voor de berichtgeving uit deze vestiging. Ben, hartelijk dank voor je bijdragen aan en je meeleven met ons personeelsblad! Wij hopen dat de samenwerking met Paul van Halderen net zo'n prettige zal zijn als met zijn voorganger. Paul, van harte welkom! De Redactie In het mei-nummer van Vers van 't Vat heeft u kunnen lezen over de consu mentenactie met B3 spellenblikken. Diezelfde blikken zijn nu ook tijdelijk be schikbaar voor het Heineken personeel, leder personeelslid kan tot en met 31 oktober 1977 maximaal twee B3 spellenblikken bestellen voor de prijs van ƒ14,95 per stuk. Als cadeau voor de komende feestda gen. Of om er zelf de lange winteravon den mee te vullen. Er zitten acht complete spellen in, onder meer een schaakspel en een damspel, twee pakjes speelkaarten en een mas- termindspel Voor elk wat wils! Voor de wijze van bestellen wordt ver wezen naar de regeling die per vestiging is bekendgemaakt. Pagina 10 12 13 14 16 17 18 20 24 25 26 28 Frontpagina: Bloemencorso Colofoninhoud; mutatie cor respondentschap Studie over vestiging Maurits kade Uitbreiding reclamepakket voor het personeel Nieuwbouw en uitbreidingen in het buitenland Ideeënbus; Winnaars Een- drachtreis bekend; bedrijfson- derscheiding tentoongesteld; beloningen en aanmoedi gingspremies Drs. G. L. Rinkel: Bijenstudie als hobby Het 30ste CHIO; geslaagd Am sterdam 702 voetbal-toernooi Wielerploeg in Amerika; wereldkampioenschappen wielrennen 1979: door Heine ken georganiseerd Parlantdu vin... (7) WK roeien op de Bosbaan Bezoek gemeentebestuur aan Vrumona Nieuws uit het buitenland Jubilea en pensioneringen Kroniek Verenigingsnieuws Proost Achterpagina Overname van de gehele of gedeeltelijke inhoud van dit blad is slechts toegestaan na verkregen toestemming van de con cern-stafdienst Public Relations, tel. 020-702257. Kopij en foto's voor het volgende nummer dienen uiterlijk 30 septem ber a s. in het bezit van de redactie te zijn. 2

Vers van 't Vat | 1977 | | pagina 2