Voetbal in Leeuwarden Bokma vistrofee rsoneelsvereniging Vrumona «rv f» J In memoriam G. MATHIJSSEN Het bericht dat Geert Mathijssen na een ziekbed van zeven weken op 10 augustus jl. in het ziekenhuis in Roosendaal was overleden, kwam toch nog onverwacht. Onze gedachten gaan allereerst uit naar zijn echtgenote en kinderen voor wie dit verlies, vooral gezien de per soon van Geert, groot moet zijn. Wij wensen hen veel sterkte om dit verlies te kunnen dragen. Achttien jaar was Geert Mathijssen bij het technisch centrum Den Bosch als monteur werkzaam; daarvoor deed hij al een aantal jaren hetzelfde werk bij de toenmalige brouwerij „De Ster" te Wouw. Zijn prettige karakter en zijn goede humeur maakten hem zeer geliefd bij zijn collega's en bij onze afnemers. Alhoewel hij als typische West brabander erg streekgebonden was, verrichtte hij steeds ook buiten zijn eigen streek zijn werk met opge wektheid en toewijding. Wij verliezen in Geert Mathijssen een goede collega en vriend, die wij het best kunnen karakteriseren als een man nog van de oude stempel. Wij zullen zijn nagedachtenis in hoge ere houden. Aangezien het voetbalelftal van Bokma het vorige seizoen in de derde klas van de Leeuwarder Bedrijfsvoetbalbond als tweede eindigde, mocht dit jaar in een klas hoger, de tweede klas van de L.B.V.B., gespeeld worden. Alhoewel men over de resultaten niet zulke hoge verwachtingen koesterde, waren deze, vooral in het begin van de competitie, bepaald niet onverdienste lijk. Tevens deed zich het probleem voor dat men door omstandigheden gedwon gen was veranderingen aan te brengen in de opstelling van het elftal, hetgeen de sterkte ervan niet ten goede kwam. Van de eerste vijf wedstrijden werden er drie gelijk gespeeld en twee gewonnen. Daarna werden de resultaten minder en verloor de ploeg maar liefst drie keer achter elkaar. Dit tastte wel enigszins het moreel aan. De clubleiding is momenteel dan ook druk bezig dit moreel weer op te vijzelen en naar men hoopt hiermee te vens de resultaten. Degradatiegevaar zit er weliswaar niet in, maar een redelijke plaats in de bovenste helft van de rang lijst zou al een heel goed resultaat zijn. rinxsmakanaal in de buurt van Suawou- de. De belangstelling voor dit telkens weer terugkerend sportevenement was groot en met veel enthousiasme en des kundigheid werd de onderlinge strijd aangebonden. Helaas verleenden de vissen maar weinig medewerking, het geen echter aan de goede stemming geen afbreuk deed. De jury bestaande uit de heren Koch en Peul hadden het dan ook niet erg druk met het opnemen van de gevangen Vi$. De uiteindelijke winnaar werd de houder van de wisseltrofee in 1976, de heer Norberhuis, met een totale lengte van 104'/2 cm. De grote massa eindigde ex aequo op de laatste plaats met 0 cm ge vangen vis. Tegen half tien was de wedstrijd geëin digd en werd besloten om de kou in een nabijgelegen kroegje te gaan bestrijden. In memoriam B. A. H. BROEREN Op 1 augustus jl. overleed plotseling de heer B. A. H. Broeren. De heer Broeren was sedert 1961 in onze dienst en werkte in de vervoersdienst van onze Bossche vestiging. Hij be reikte de leeftijd van 38 jaar. Sinds 1975 was hij wegens een minder goe de gezondheid niet meer actief werk zaam. Zijn collega's en allen die hem hebben gekend, onder wie vele sport vrienden, zullen zich hem blijven her inneren als een goede vriend en col lega. Wij wensen zijn echtgenote en kinderen veel sterkte toe in de ko mende moeilijke periode. Het was een koude aangelegenheid toen 's morgens om half zes voor de eerste maal de dobbers werden uitgegooid voor de jaarlijkse reeks van drie viswed strijden die meetellen voor de Bokma wissel Vistrofee 1977. Evenals het vorige jaar werd deze eerste wedstrijd gehouden aan het Van Ha- Is een van haar laatste activiteiten als voorzitster van de plaatselijke perso neelsvereniging van Vrumona reikte mevrouw Benders in mei de eerste prijs uit aan de heer Ritmeyer, voor het beha len van de eerste plaats in de klaverjas- :ompetitie van Vrumona, met op de iweede plaats de heer Driedijk en als derde de heer Kuus. Hierna werd door de secretaris aan me vrouw Benders een bloemetje en een geschenkenbon overhandigd als dank voor haar werk als voorzitster van de personeelsvereniging. Bent u ook geïnteresseerd in klaverjas sen bij Vrumona, kom dan gerust langs op iedere dinsdagavond. Wij rekenen op veel nieuwe leden. Het bestuur 25

Vers van 't Vat | 1977 | | pagina 25