AMSTERDAM I Gehuwd: E. Koper (kwal. dienst) met mej. S. A. Scheer Mej. H. M. Overbeek (pensioenfonds) met J. H. Plug. Geboren: Michel, z.v. A. N. v. d. Steen, assurantiën Merel Tootje, d.v. F. Stikkelorum, (ged. wijn marketing) AMSTERDAM II Geboren: Nadia, d.v. L. Essinouh, (bottelarij) Steven, z.v. F. C. Heithuis, (speciale brigade) Sandra Agnes, d.v. P. T. W. Zonneveld (ver koop thuisverbruik) Michiel, z.v. mevr. G. E. v. d. Steen-Koerts (marktonderz.) BUNNIK Geboren: Sebastiaan, z.v. mevr. Werner-Hogeweg (centr. verk. adm.) 'S-HERTOGENBOSCH Gehuwd: T. J. M. van Wanrooy (bottelarij) met mej. J. M. H. van Rijkom Mej. M. Sleutjes (expeditie) met M. B. Brekel- mans H. A. A. A. Hendriks (bottelarij) met mej. E. Cabajo J. F. J. M. Mulders (bottelarij) met mej. A. Koenen J. M. A. Haarmann (bottelarij) met mej. Leen- ders Geboren: Frank, z.v. F. M. L. van Oss (legkelder) Martina, d.v. A. C. J. Diks (bottelarij) LEEUWARDEN Gehuwd: A. F. Thijssen (prod, alg.) met P. Wasilev ROTTERDAM Gehuwd: Mej. H. J. J. M. van Marwijk, (kantine) met W. Boks Mej. E. T. M. Snelders (export transport afd.) met G. M. Meijers P. J. Kuling, (H.R.C.) met mej. M. A. Schöp- gens Mej. E. Trijselaar, (centr. verk. adm.) met R. v. d. Meeberg Geboren: Ruud, z.v. R. van Lewe (C.T.D.) SCHIEDAM Geboren: Pascal Olivier, z.v. R. v. d. Hall (Alliance Vini- cole) ZOETERWOUDE Gehuwd: D. Remmelzwaal (bottelarij) met mej. K. Th. A. Brussee Geboren: Jelle Job, z.v. W. v. Bergen Bravenboer (spec, zied.) Geslaagd: AMSTERDAM II R. Leemhuis (mech. werkplaats), voortgezette opleid, onderhoudsmonteur. H. Stenken (meet- en regeltechn. werkplaats), primaire opleid, meet- en regel instrumenten monteur Bemetel. 'S-HERTOGENBOSCH: M. W. M. van Delft (bedr. bur.), praktijkexa men boekhouden. SCHIEDAM: Th. K. Ferwerda (thuisverbruik gedistilleerd) marketing praktijk. P. de Bakker (debiteuren-crediteurenadm.) praktijkdiploma boekhouden. ZOETERWOUDE: H. S. T. Tjon (secretariaat), Nederlandse be- drijfscorrespondentie. J. C. Kuiper (tekenkamer), diploma machine constructeur. J. C. M. Klomp (prod, inkoop), praktijkdiploma boekhouden. J. P. M. van Eijk (techn. inkoop), praktijkdi ploma Engelse bedrijfscorrespondentie. Onze dienst verlieten Mej. F. M. Nienhuis (public, rel. A/Wet) Mej. Y. H. Siem (adm. buitenl. belangen) Mevr. M. A. Menting (personeeldienst Divisie Ned.) P. A. Dansen (marketing research A/Mau) H. W. Haentjens Dekker (centrale diensten) Mevr. G. E. v. d. Steen-Koerts, (marktonder zoek) D. J. Noordam, (elektr. techn. werkplaats) J. A. M. de Laat (plaats, pers. dienst Bunnik) W. L. M. Stolwerk (marketing management algemeen) W. H. M. van Rooy (adm. org. 's-Her- togenbosch) M. Kooy (H.R.C. Rotterdam) Mevr. H. J. Pias-van Leeuwen (pl. adm. Zoe- terwoude) Dankbetuigingen Bij deze wilde ik, mede namens mijn echtge note en zoon, iedereen nogmaals hartelijk bedanken voor de prettige ontvangst en voor de prachtige bloemen en cadeaus die ik bij mijn 25-jarig jubileum van u allen mocht ont vangen. Het is voor mij en mijn gezin een onvergetelijke dag geworden, waar ik met plezier aan terugdenk. j. p. Simek Langs deze weg wil ik nog mijn dank en waardering uiten aan allen, die hebben bijge dragen tot de gezellige receptie bij mijn offi ciële afscheid van de brouwerij wegens pen sionering. Ook mijn dank voor de bloemen en cadeaus. A. P. Fakkeldij Heel hartelijk dank ik, mede namens vrouw en zoons, u allen voor de geschenken en vooral voor uw belangstelling bij mijn afscheidsre ceptie op 24 juni jl. O. van Maanen Mede namens m'n familie zeg ik direct: chefs en collega's hartelijk dank voor de overweldigende belangstelling, bloemen en cadeaus ter gelegenheid van m'n pension ring. Het is een onvergetelijk afscheid gewo - den en ieder, die daaraan heeft meegewerkt, ben ik zeer erkentelijk. Moge het u en de brouwerij goed blijven gaan! Evers Mede namens mijn vrouw en kinderen wil ik hierbij iedereen nogmaals hartelijk bedanktn voor de prettige dag die ik heb gehad ter g - legenheid van mijn 25-jarig jubileum. P. P. van Helden Langs deze weg wil ik, mede namens m n vrouw en kinderen, de directie, bedrijfs leiding, collega's en alle bekenden harte! dankzeggen voor het gebodene op mijn 40- jarig jubileum. J. P. Dahlhaus Mede namens mijn vrouw en kinderen wil ik langs deze weg hartelijk dankzeggen aan i- rectie, chefs en collega's voor de betoonde belangstelling en ontvangen attenties bij mijn 40-jarig jubileum. /v. Tetteroo Met grote dankbaarheid en veel genoegen zien wij terug op de druk bezochte receptie ter gelegenheid van het 25-jarig jubileum op de 17e augustus jl., een dag om nooit te verge ten! Allen, die hiertoe hebben bijgedragen, in welke betekenis en vorm dan ook, héél, héél hartelijk dank. a. Hulzebos Mede namens mijn vrouw en kinderen dank :k allen voor de bijzondere geslaagde dag, be langstelling en cadeaus, die wij tijdens nr|n jubileum mochten ontvangen. j_. Verheijen Hartelijk dank voor de bloemen in de mo< ie pul voor mijn man op zijn 100ste verjaardag. Hij is zijn tweede eeuw kerngezond begonnen mede dankzij de feestelijke dag met de enorme belangstelling. Nogmaals onze har telijke dank. p van Eijndthoven-Onel Mede namens mijn vrouw en kinderen wil ik langs deze weg nogmaals de directie,bedri s- leiding, chefs en collega's hartelijk danke i voor de bijzonder fijne dag en de geschenken, die ik heb gekregen ter gelegenheid van mijn 25-jarig jubileum. C. Hofman Voor de vele blijken van belangstelling in al lerlei vormen gedurende mijn verblijf in het ziekenhuis en thuis zeg ik u allen veel dank. P. Geerts OVERLEDEN In Rotterdam is op 19 juli jl. de heer J. Duvaloois overleden. Vanaf 1913 tot 1961 was hij in de brouwerij aldaar werkzaam als wortkoeier. In 1961 nam hij nog voor een jaar alvorens met pensioen te gaan, de werkzaamheden van gistperser op zich. De heer T. H. Buquet overleed op 30 juli jl. Hij was vanaf 1907 werkzaam in de bottelarij en gistkelder in Rotter dam en ging in 1957 met vervroegd pensioen. Op 7 augustus jl. overleed mejuffrouw H. A. Bosker. Vanaf 1945 tot 1967 was ze werkzaam als maatschappelijk werkster op de brouwerij aan de Mau- ritskade. De heer J. C. Kooge overleed op 11 augustus jl. Hij was werkzaam als voorman van de lig- en tapkelder van de algemene produktie aan de Mau- ritskade tot 30 juni 1972. 24

Vers van 't Vat | 1977 | | pagina 24