J. Teygeman Mej. C. Roos P. P. van Helden heer C. van der Zijden de heer Hofman nog een envelop aan. Dit was tevens de laatste spreker, waarna de jubliaris zelf het woord nam. In zijn dankwoord haalde de heer Hofman nog enige herinneringen op, met name uit de periode die hij in Surabaja had door gebracht. Zoeterwoude Een feestelijke stemming heerste er vrijdag 22 juli jl. in de Brugkamer van het ont vangstgebouw te Zoeterwoude, waar het 25-jarig jubileum gevierd werd van de heer J. Teygeman werkzaam in het brouwhuis. De heer J. Ykema, produktieleider, sprak als eer ste de jubilaris toe. Hij karakteriseerde hem als een bescheiden mens. Onder de uitreiking van de speld en de gratificatie dankte hij de heer Teygeman voor de wijze waarop deze de afgelopen jaren zijn werk heeft verricht. Vervolgens nam de heer A. J. Kraayo, chef brouwen, het woord en sprak de jubilaris toe. De heer J. Mollenbrok sr. trad op als laatste spreker. Hij overhandigde de heer Teygeman en zijn echtgenote cadeaubonnen namens het jubileumfonds en de Bedrijfsledengroep Industriebond N.V.V. Vervolgens dankte de jubliaris de directie, bedrijfsleiding en alle aanwezigen voor de betoonde belangstelling op deze voor hem zo bijzondere dag. Mevrouw Van Helden ontvangt de envelop met inhoud uit handen van de heer Ykema, bij het zilveren jubileum van haar man. Zoeterwoude Onder overweldigende belang stelling vierde mejuffrouw C. Roos, bedrijfsbu reau, op 15 augustus jl. in De Hooiberg haar zil veren jubileum. Ir. W. F. Schipper, bedrijfsleider, vond het een bijzondere gebeurtenis, niet alleen omdat het de eerste keer was dat hij een vrouw ter gelegenheid van haar 25-jarig jubileum mocht toespreken, maar ook en vooral omdat het hier om een bijzondere vrouw ging. Bijzonder omdat nie mand haar kent als mejuffrouw Roos, maar wel als gewoon Corrie. Haar aldus aansprekend schetste de bedrijfsleider Corrie als een medewerkster, die weinig tijd heeft voor een praatje, maar die met des te meer aandacht haar werk doet, 25 jaar met evenveel plezier op dezelfde afdeling. Na zijn toe spraak speldde de heer Schipper haar de bij dit jubileum be horende broche op. De heer D. Berghout, de directe chef van de jubilaresse, noemde het geweldig dat zij haar jubileum op een maandag durfde te vieren. De door sommigen gedeelde vrees, dat er op zo'n dag weinig belangstellenden zullen zijn, werd in haar geval gelogenstraft: het was bijzonder druk op deze receptie. Daaruit mocht de conclusie worden getrokken, dat velen haar een warm hart toedragen. De heer Berghout, die voor zijn toespraak de roos als thema had gekozen, besloot met woorden van dank namens allen die met haar samenwerken. Als persoonlijk geschenk overhandigde hij haar een bos wilde rozen en bood namens het personeel een cadeau onder cou vert aan, alsmede een fraai opgemaakte plantenbak. Voor velen, ook voor de jubilaresse, was het optreden van de derde spreker, de heer W. van der Burgh, één van haar colle ga's, een verrassing. Humor en leuke herineringen uit de af gelopen jaren werden besloten met een paar lekkere ,,pak- kerds". Tot slot was het woord aan de jubilaresse, die voor alles wat haar op deze middag aan fijne toekspraken, mooie cadeaus en warme belangstelling ten deel was gevallen, haar hartelijke dank uitsprak. Zoeterwoude De heer P. P. van Helden vierde op 28 juli jl. in de Brugkamer van het ontvangst gebouw te Zoeterwoude zijn zilveren jubileum. Hij is in ons bedrijf werkzaam als specialist dienstge bouw. De heer J. Ykema, produktieleider, memo reerde in zijn toespraak uitvoerig de loopbaan van de jubilaris, die op 28 juli 1952 bij de brouwerij te Rotterdam begon. Na verschillende functies doorlopen te hebben, werd de heer Van Helden in september 1974 overgeplaatst naar Zoeterwoude. De heer Ykema dankte hem mede namens de directie voor alles wat hij tot dusver heeft gedaan. Ook me vrouw Van Helden werd in dit dankwoord betrokken. De goed gevulde envelop mocht zij dan ook in ontvangst nemen, terwijl de jubilaris het eremetaal kreeg opgespeld. Ook de chef van de afdeling brouwen, de heer A. J. Kraayo, had de heer Van Helden nog het een en ander te zeggen. Omdat hij de jubilaris niet de volle 25 jaar van dichtbij had meegemaakt, memoreer de de heer Kraayo de loopbaan van de jubilaris vanaf het moment dat zij elkaar hadden leren kennen. Vervolgens sprak hij de hoop uit, dat de jubilaris de hem nog resterende tijd, dat hij in het bedrijf werkzaam is, met veel plezier zal volmaken. Hierna werd een ieder in de gelegenheid gesteld de heer Van Helden en zijn gezin geluk te wensen. Als derde spreker trad de heer J. P. M. van Kuyk op, die na mens het jubileumfonds van de afdeling zijn collega toesprak. Hij bood de heer Van Helden tenslotte een cadeau onder cou vert aan. Na deze toespraken dankte de jublaris iedereen voor de fijne dag en voor de aanwezigheid op deze receptie. Mevrouw Teygeman speldt haar man hier het eremetaal op ter gelegenheid van zijn 25-jarig jubileum. Mejuffrouw Roos, begeleid door de heer Schipper op weg naar het ontvangstgebouw in Zoeterwoude om daar haar 25-jarig jubileum te vieren. 23

Vers van 't Vat | 1977 | | pagina 23