C. Hofman A. Hulzebos Zoeterwoude Het ontvangstgebouw De Hooiberg in Zoeterwoude was 21 juli jl. bijzonder goed gevuld ter gelegenheid van het 25-jarig ju bileum van de heer C. Hofman, werkzaam als groepsleider in de mechanische werkplaats. De eerste spreker was ir. C. J. Onderwater, hoofd van de technische dienst. Deze gaf een kort overzicht van de loopbaan van de jubilaris en stond even stil bij de vele techni sche veranderingen die de afgelopen jaren hebben plaatsge vonden. Vervolgens overhandigde hij de heer Hofman de jubi- leumspeld en de gratificatie en dankte hem namens de directie en bedrijfsleiding voor de wijze waarop hij de afgelopen 25 jaar zijn werkzaamheden heeft verricht. Ook mevrouw Hofman werd in deze dank betrokken. Dit laatste werd tevens gedaan door de heer H. J. Bolland, chef werkvoorbereiding, die als tweede spreker optrad. De heer J. Kasteelen sprak de heer Hofman toe namens de Industriebond N.V.V. Hij overhandigde hem tevens een schilderij. Namens het jubileumfonds van de technische dienst bood de Rotterdam In een overvolle Raadskelder is op 17 augustus jl. het 25-jarig jubileum gevierd van de heer A. Hulzebos. De heer Hulzebos, die op 15 augustus 1952 in dienst trad als administratief employé bij de afde ling begroting en verslaggeving, werd in 1958 be noemd tot chef mechanische administratie (Hollerith-sy- steem). De periode 1966/1968 is de heer Hulzebos chef infor matieverwerking geweest van het Heineken Reken Centrum. Vanaf november 1968 tot heden is hij chef van de centrale debiteurenadministratie. Bij de viering van zijn jubileum werd de heer Hulzebos achter eenvolgens toegesproken door de heren P. Bol, directeur in formatieverwerking, A. Kamps, hoofd centrale verkoopadmi nistratie en C. C. M. Wolffgramm, medewerker van centrale verkoopadministratie. Op deze viering zullen de heer Hulzebos, zijn vrouw, dochter en schoonzoon, ongetwijfeld kunnen terugkijken als een bij zonder sfeervolle, gezellige en fijne gebeurtenis. De heer Bol feliciteerde de jubilaris en sprak woorden van dank en waardering voor het werk en de wijze waarop dit was gele verd. De heer Hulzebos werd door de heer Bol als volgt geka rakteriseerd: in alle opzichten betrouwbaar, zeer accuraat werkend, een geweldige samenwerking en grote dienst baarheid. De heer Kamps sprak in zijn toespraak over de bijzonder fijne collegiale samenwerking en had evenals de heer Bol veel waardering voor de wijze en de kwaliteit van de geleverde diensten. De envelop namens het personeel werd door de heer Kamps aan de jubilaris overhandigd. De heer Wolffgramm sprak namens de afdeling centrale ver- In de periode 1954 tot en met 1967 is de jubilaris chef geweest van de Hollerith-afdeling. Hij heeft in deze periode een be langrijke bijdrage geleverd aan de mechanisatie van de admi nistratie, de voorloper van de huidige automatisering. Vanaf eind 1967 tot op heden is de heer Hartman werkzaam op de afdeling administratieve organisatie, momenteel als chef co dering en documentatie. De heer P. Bol, directeur informatieverwerking feliciteerde de heer en mevrouw Hartman en kinderen. Hoewel op verzoek van de jubilaris geen toespraken werden gehouden, dankte de heer Bol voor de geweldige inzet en vakkundige bijdrage van de heer Hartman, vooral tijdens de beginperiode van de auto matisering binnen Heineken. De heer W. H. M. van Rooy, hoofd afdeling administratieve organisatie a.i., sprak enkele waarderende woorden tot de jubilaris en zijn gezin en overhandigde als blijk van waardering enkele cadeaus namens de medewerkers van de afdeling en een envelop met inhoud van het gehele personeel. De heer en mevrouw Hartman besteden veel van hun vrije tijd aan hun gezamenlijke liefhebberij, het houden van honden. Zij zijn momenteel in het bezit van twee prachtige witte poedels, beide aanwezig tijdens dit jubileum, waarmede op nationale en in ternationale tentoonstellingen kampioenschappen werden behaald. koopadministratie en overhandigde namens deze afdeling als cadeau een puzzelboekje en een cadeau onder couvert; te vens werd door hem namens een aantal heren van de „com mercie" te Rotterdam een envelop aangeboden. Tekenend voor de goede sfeer binnen de afdeling van de heer Hulzebos was de ludieke stijl waarin de heer Wolffgramm zijn toespraak had opgezet. In deze toespraak werd een aantal voorvallen op een leuke wijze verteld. Tijdens de toespraken werd duidelijk dat de jubilaris er ver schillende liefhebberijen op nahoudt te weten filmen, gooche len, puzzelen en tennissen. Van een van deze liefhebberijen namelijk het puzzelen kunnen wij allemaal profiteren. De heer Hulzebos is al vele jaren de opsteller van de kryptogrammen die in Vers van 't Vat verschijnen. De heer Hulzebos dankte voor de overweldigende belang stelling, blijken van waardering, en voor de prettige en loyale samenwerking die hij in deze afgelopen 25 jaar heeft onder vonden. De heer Hofman haalde in zijn dankwoord bij zijn 25-jarig jubileum heel wat herinneringen op. De heer Hartman krijgt hier van één van zijn assistentes, mejuffrouw Leatemia een corsage opgespeld ter gelegenheid van zijn 25-jarig jubileum. Zijn echtgenote kijkt belangstellend toe. Zilveren jubilaris Hulzebos, samen met zijn vrouw, tijdens de geani meerde receptie in de Rotterdamse Raadskelder.

Vers van 't Vat | 1977 | | pagina 22