Mevrouw W. Slof met pensioen N. Tetteroo G. Hartman mechanische werkplaats van de brouwerij aan de Mauritskade gebleven. Vanzelfsprekend werd dit heuglijke feit gevierd, en wel op vrijdag 12 augustus jl. In de Raadskamer werd de heer Verheijen, vergezeld van zijn vrouw en twee dochters, ont vangen door de heren ir. R. W. Welmers, ing. C. Ham, hoofd technische dienst, R. H. Louwinger, chef werkplaatsen, J. Hil- gers, chef mechanische werkplaats, L. J. B. Koch, collega van de jubilaris, M. Brouwer van het Jubileumfonds, P. E. Jansen, en mevrouw S. van Kooten-Pinke. De heer Welmers overhandigde de heer Verheijen de envelop met inhoud, en zei, terwijl hij de gouden speld behorend bij het 25-jarig jubileum op de revers van de jubilaris bevestigde: „Ik wil je niet alleen feliciteren mét, maar ook bedanken vóór die 25 jaar op de brouwerij!" Vervolgens overhandigde de heer Brouwer de envelop met inhoud namens het Jubileumfonds. De heer Verheijen werd samen met zijn vrouw en twee dochters op de dag van zijn 25-jarig jubileum flink in de bloemetjes gezet. De heer Koch richtte zich in zijn toespraak tot mevrouw Ver heijen, „want", zo zei hij, „in het protocol staat dat de heer Verheijen geen toespraken wil, maar dat betekent niet dat ik niets tegen mevrouw Verheijen mag zeggen." Daarop gaf hij haar een uitleg over de manier waarop de collega's haar man zien. De heer Koch hield daarbij een envelop in zijn handen, waarop een haas, een slak en daartussen een kerstboom wa ren getekend. Hij zei daarover dat een slak en een haas mak kelijk tegelijk Kerstmis kunnen vieren en hij trok deze verge lijking zó door: „ledereen heeft zo zijn eigen snelheid; aan Leo merk je nooit dat hij werkt, maar het werk komt wel op tijd klaar." Het geld in de envelop, die de heer Koch na zijn toe spraak namens de collega's aan de heer Verheijen overhan digde, zou de jubilaris gaan besteden aan een ski-uitrusting. Het moment waarop de heer Koch een mooie bos bloemen gaf aan mevrouw Verheijen was tevens het startsein voor een zeer gezellige en druk bezochte receptie. Mevrouw Slof toont verheugd het porseleinen beeldje, dat ze ter gele genheid van haar pensionering van de personeelsverenging in Leeu warden ontving. Leeuwarden Hoewel het afscheid van mevrouw W. Slof midden in de vakantie van veel medewerkers van Bokma viel, had zij bepaald niet over belangstelling te klagen. Vrijwel iedereen die die dag had gewerkt, was op de receptie aanwe zig. Tegen half vijf verscheen mevrouw Slof, voor de meesten beter bekend als Wietske, met haar familie uit St. Anna Paro chie. De bedrijfsleider, de heer A. P. van Hulsen schetste haar als iemand die haar werk in de kantine met hart en ziei ver richtte en die voor iedereen een vriendelijk woord overhad. Verder dankte hij haar voor alles wat ze voor Bokma gedaan had en was ervan overtuigd, dat ze in de kantine een leegte achter zou laten. Vervolgens bood de heer B. Siemens namens de personeels vereniging een cadeau aan, een porseleinen beeldje, dat ken nelijk zeer in de smaak viel. Kortom, het was een heel gezellig afscheid, waarbij iedereen nog van de gelegenheid gebruik maakte om persoonlijk van mevrouw Slof afscheid te nemen. Rotterdam Op 1 augustus werd in de Raads- kelder te Rotterdam het 40-jarig jubileum gevierd van de heer N. Tetteroo. De jubilaris trad op zaterdag 1 augustus 1937 in dienst bij agentschap „De Amstel" (fa. Galema Co.) in een administratieve functie. In de daarop volgende 40 jaar heeft de heer Tetteroo vele ontwikkelingen en veranderingen binnen het bedrijf meegemaakt, waarbij is ge bleken dat hij over een enorm aanpassingsvermogen beschikt. Vanaf 1 maart 1972 was hij werkzaam in Rotterdam als mede werker in de contractenadministratie. De heer Tetteroo, vergezeld door vrouw en kinderen, mocht zich verheugen in een grote belangstelling bij de viering van zijn jubileum, waarbij verschillende collega's uit vroegere pe rioden van andere vestigingen aanwezig waren. De heer P. Bol, directeur informatieverwerking, feliciteerde de jubilaris mede namens het bedrijf. De heer H. W. J. Bloem, chef contractenadministratie, feliciteerde de heer Tetteroo en overhandigde als cadeau „De dikke Van Dale" namens de afdeling en een envelop met inhoud van het personeel. Hoewel op verzoek van de jubilaris geen toespraken werden gehouden kon de heer Bloem het niet nalaten enkele lovende woorden te spreken over de kwaliteiten van de heer Tetteroo waarbij werd genoemd zijn prettige collegiale samenwerking, zijn ijver, nauwkeurigheid en zijn enorm goede geheugen. De heer Tetteroo wordt hier hartelijk gelukgewenst met zijn 40-jarig jubileum door de heer Bol, directeur informatieverwerking. Rotterdam-In een gezellige sfeer werd op 4au- gustus1977in de Raadskelderte Rotterdam het 25-jarig jubileum van de heer G. Hartman ge vierd. Op 14 juli 1952 trad de heer Hartman in dienst als administratief medewerker op de centrale magazijnadministratie. Chef van deze afdeling was de heer Hartsuiker. 21

Vers van 't Vat | 1977 | | pagina 21