KOMEN EN GAAN Activiteiten in Korea Op de Amerikaanse ambassade te Seoul in Korea werd on langs een Heineken actie gehouden. De firma Milbrands, die onze verkoop behartigt bij de Amerikaanse troepen, houdt er overigens regelmatig lokale Heineken promoties. Deze keer werd er echter een nieuwe vorm van bier koelen geïntrodu ceerd. In een grote klomp geheel vervaardigd van ijs werden de flesjes Heineken bier neergelegd, hetgeen niet alleen een zeer decoratief gezicht was, maar ook helemaal aan de doel stelling, het bier koel te serveren, beantwoordde. Behalve aan het Heineken bier konden de bezoekers van de ambassade zich ook te goed doen aan andere Hollandse lekkernijen, zoals onder meer echte Hollandse kaas. Alsacienne de Brasserie (ALBRA) - Frankrijk. Op 1 juli is de heer L. van der Male definitief uit Amman terug gekeerd en doorgereisd naar Straatsburg, waar hij werkzaam is als assistent montageleider. Bralima S.A.R.L. - Zaïre. Op 27 juni is de heer H. G. Liebetrau in Europa aangekomen en hij brengt momenteel hier het verlof door. De heer H. Rodenburg is op 1 juli met verlof uit Kinshasa vertrokken. Op 26 juli is hij weer naar Kinshasa afgereisd. Na de in Nederland doorgebrachte verlofperiode is de heer J. H. J. van der Zande op 2 augustus teruggekeerd naar Kinsha sa. De heer J. van Meel is op 29 juni in Nederland aangekomen om hier het verlof door te brengen. Op 8 juli is de heer S. Sikkema voor verlof in Nederland aan gekomen. Bralirwa S. A. R. L. - Zaïre. Op 14 juli is de heer W. Grethe definitief uit Gisenyi terugge keerd. De heer W. J. Viertelhauzen is op 18 juli voor verlof in Nederland aangekomen, evenals de heer H. Otter, die op 16 juli uit Kigali is vertrokken. Brasserie de Brazzaville S. A. - Congo Brazzaville. Na de in Nederland doorgebrachte verlofperiode is de heer G. J. van Aalst op 30 juli teruggereisd naar Brazzaville. Nigerian Breweries Ltd. - Nigeria. De heer T. K. B. Albronda is op 7 juli in Nederland aangekomen om alhier het verlof door te brengen. Op 6 augustus is de heer C. Allport, na het in Europa doorge brachte verlof, teruggekeerd naar Lagos. De heer A. Ferdinandus is op 2 augustus definitief uit Lagos teruggekeerd. Per 1 oktober zal de heer Ferdinandus in Zoe- terwoude de functie van chef technologische dienst gaan be kleden. Na de in Nederland doorgebrachte verlofperiode is de familie P. Hamers op 29 juli teruggekeerd naar Lagos. Op 1 augustus is de heer Th. J. Harmsen met zijn echtgenote vertrokken naar Lagos. De heer Harmsen is aldaar werkzaam als electrical engineeringinstructor. De heer L. T. M. Hiltermann is op 1 augustus definitief uit Lagos teruggekomen. Per 1 oktober zal de heer Hiltermann zijn werkzaamheden bij Heineken Technisch Beheer aanvangen. De heer H. J. Hofman is op 8 augustus uit Nederland vertrok ken, na zijn verlof alhier te hebben doorgebracht. Op 30 juni is de heer A. Moerkerken uit Aba vertrokken. Hij is per 1 juli werkzaam in Lagos, waar hij de heer A. Ferdinandus opvolgt als Nigeria technological controller. De heer A. de Voogd is op 2 augustus uit Lagos vertrokken om zijn verlof in Europa door te brengen. De heer G. J. M. Witteveen is op 10 augustus na genoten verlof teruggekeerd naar Kaduna, waar hij werkzaam is als brewing consultant. De heer A. B. Rutgers is op 1 juli uit Lagos vertrokken en doorgereisd naar Aba, waar hij werkzaam is als brewery man ager. Bij de familie E. T. Wilmink heeft gezinsuitbreiding plaatsge vonden en wel door de geboorte van Reinout Bastiaan op 6 augustus. De familie A. N. Ninck Blok is op 29 juli verblijd met de ge boorte van Eleonore Pauline. Kumasi Brewery Ltd. - Ghana. Op 21 juli is de heer B. A. A. Brandt vertrokken naar Kumasi, waar hij werkzaam is als installation manager. Sierra Leone Brewery Ltd. - Sierra Leone. Het gezin P. Kool is op 28 juli teruggereisd naar Freetown, na het verlof in Nederland te hebben doorgebracht. Brasseries du Logone S. A. - Tsjaad. Op 2 augustus is de heer T. B. Heijbroek in Nederland aange komen om alhier van het verlof te genieten. De familie H. J. J. M. Rijven is op 11 juli vertrokken naar Moundou. De heer Rijven is aldaar werkzaam als chef de montage. Malayan Breweries PTE. Ltd. - Singapore. De heer Th. A. de Man is op 1 juli vertrokken naar Kuala Lumpur nadat hij zijn verlof in Nederland had doorgebracht. De heer en mevrouw H. van Schaik zijn op 1 juli definitief uit Singapore vertrokken en genieten momenteel van hun verlof. Op 1 augustus is de heer K. R. Tiktak uit Jakarta vertrokken en doorgereisd naar Singapore, waar hij de werkzaamheden van de heer H. Hensel overneemt als Singapore brewery manager. Op 17 juli is de heer F. G. R. Lefebvre met verlof uit Kuala Lumpur aangekomen. De heer H. Hensel is op 6 augustus definitief uit Singapore teruggekeerd. Medio september zal de heer Hensel zijn nieuwe functie van adviseur technologische zaken gaan vervullen. P. T. Perusahaan Bir Indonesia - Indonesië. Na de in Nederland doorgebrachte verlofperiode is de heer W. Dijkstra op 30 juli afgereisd naar Jakarta. Brasserie Lorraine S. A. - Martinique. Op 6 augustus is de familie P. C. Meertens na genoten verlof teruggekeerd naar Fort-de-France. Windward and Leeward Brewery Ltd. - St. Lucia. Het gezin A. Nijhof is op 14 juli naar St. Lucia teruggereisd, nadat zij in Nederland van hun verlof genoten hadden. Brasserie Nationale d'Haiti S. A. - Haïti. Op 16 juli is de familie M. C. Riedijk vertrokken naar Port au Prince, waar de heer Riedijk werkzaam is als brewmaster. South Pacific Brewery Ltd. - Papua Nieuw Guinea. De heer A. van der Wilt is op 28 juli vertrokken naar Boroko, waar hij de functie van relieving manager vervult. National Brewing Company Ltd. - Trinidad. Op 17 juli is de familie J. H. Drost in Nederland aangekomen, om hier van het verlof te genieten. De heer F. Mulder is op 9 juli na zijn in Nederland doorge brachte verlof teruggereisd naar Port-of-Spain. Antilliaanse Brouwerij N. V. - Curagao. De heer B. Brugman is op 1 jbli in Nederland aangekomen en is na genoten verlof op 9 augustus weer vertrokken. Op 19 juni is de heer T. E. H. Haggenmacher met verlof in Nederland aangekomen en op 11 juli is hij weer afgereisd naar Curagao. 19

Vers van 't Vat | 1977 | | pagina 19