Gemeentebestuur Bunnik bracht werkbezoek aanVrumona De Nereus-twee zonder stuurvrouw, bestaande uit Joke Dierdorp en Karin Abma zorgde voor een klinkend Nederlands succes met het behalen van een zilveren medaille, waarop direct na de huldiging met champagne werd getoast. Bosbaan, bars, buffetten, luifelstands en dergelijke door Heineken waren ge plaatst en ingericht. Wat public relations betreft heeft een medewerker van de p.r.-afdeling, de heer R. Elfrink, zich al lang tevoren be ziggehouden met het opzetten van een perscentrum op de Bosbaan, dat over alle faciliteiten beschikte. Liep er tien dagen tevoren nog maar één telefoon draad onder de Bosbaan, de PTT legde er maar liefst 300 lijnen bij, onder meer voor radio-, televisie-, telefoon- en te lex-verbindingen. Voorts zorgde onze stafdienst public relations voor de volle dige begeleiding van de pers ten einde de publiciteit van een dergelijk wereld gebeuren optimaal te laten zijn. Roeiliefhebbers die niet naar de Bos baan konden komen, werden ruim schoots in de gelegenheid gesteld de kampioenschappen te volgen, omdat de televisie in verschillende uitzendingen veel aandacht aan dit gebeuren heeft besteed. De Heineken bar in het perscentrum,die werd ingericht door onze afdeling re clame-service, was vóór, tijdens en vooral ook na de wedstrijden een van de drukstbevolkte punten van de Bosbaan. Behalve dat de Bosbaan tijdens de wed strijden natuurlijk gonsde van de activi teiten, waren er buiten de wedstrijden en trainingen tevens ontvangsten en con gressen. Zo was er op donderdagavond 25 augustus een bijzonder geanimeerde ontvangst in 't Koelschip van onze brouwerij voor de ruim 200 journalisten en tal van officials, die bij de WK-roeien betrokken waren. Alles bijelkaar kan iedereen terugkijken op een zeer geslaagd wereldkampioen schap, temeer daar er door Nederland ook nog een zilveren en een bronzen medaille in de wacht werden gesleept. Het college van burgemeester en wet houders van Bunnik, alsmede de ge meenteraad en enige hogere ambtena ren, allen vergezeld van hun echtgenote, waren op maandag 29 augustus jl. de gasten van ons frisdrankenbedrijf Vrumona. De bedoeling van het bezoek was een hernieuwde kennismaking van het ge meentebestuur van Bunnik met Vrumo na en het nieuwe management team van deze vestiging. Met een uitgebreide rondleiding door het bedrijf werd het officiële gedeelte besloten, waarna gasten en gastheren nog enige tijd in een geanimeerd ge sprek bijeen waren. Na de ontvangst volgde de vertoning van de Heineken concernfilm en van een dia-serie over het produktieproces en over de positie van Vrumona in de fris- drankenmarkt.

Vers van 't Vat | 1977 | | pagina 17