Diploma-uitreiking Den Bosch. IN MEMORIAM M. PARIJS C. Seltenreich (H.R.C.) voor Ambi: organisa tievormen en structuur S.1. Invoer- en uit- voerverzorging data-transmissie S.2. O. A. Stam (H.R.C.) voor Leidinggevende aspecten van informatieverzorging ZOETERWOUDE A. Bender (centr. archiefdienst) voor Basis opleiding bibliotheek A 1 2 R. Hazebroek (H.R.C.) voor Ambi: organisa tievormen en structuur S.1. Invoer- en uit- voerverzorging data-transmissie S.2. J. van der Slik (H.R.C.) voor Ambi: Invoer- en uitvoerverzorging data-transmissie S.2. Mej. S. M. Braggaar (loonadministratie) voor Elementaire informatieverzorging PBNA P R. Mars (planning en control HTB) voor Elementaire informatieverzorging PBNA Onze dienst verlieten Mevr. J. H. Meijer-Huntelaar (pl.adm. A/Hel) Mevr. C. G. Klijn-Bleeker (C.V.A. A/Hel) J. H. Lanting.(div.int. A/Wet) G. A. van de Berg (H.R.C. R/Cr) Mej. J. M. Beukeboom (pl.adm. Zoe) R. J. Scholier (meet- en regeltechn. A/Mau) G. C. J. van Kooten (bouwk.werkpl. A/Mau) Mevr. A. M. C. Wagenaar-Stroink (tel.centr. H/Bosch) H. L. van Santen (arb.anal. H/Bosch) L. Simon Gonzales (bott. H/Bosch) E. Rodriguez Gomez (bott. H/Bosch) R. F. Ons (bott. A/Hel) T. Struve (bott. Bunnik) DANKBETUIGINGEN Bijzonder verrast waren wij, bij gelegenheid van mijn 40-jarig jubileum, door al het moois en de aandacht aan ons besteed Jeannet en Jan de Lang De prettige ontvangst, de grote belangstelling, de toespra ken, telegrammen en cadeaus en vooral de sfeer bij mijn afscheid op 30 juni jl. maakten alles bijeen deze dag voor mijn vrouw en mij tot een zeer gelukkige, en welke wij nog lang zullen herinneren, ledereen die hieraan op enigerlei wijze heeft bijgedragen onze hartelijke dank. Bovenal zijn wij ver vuld van grote dankbaarheid voor de kans die ons is gegeven nog jaren in hopelijk goede gezondheid van een vrij leven te genieten. A. Kats Mede namens mijn vrouw en kinderen wil ik iedereen bedan ken voor de prettige wijze waarop mijn 40-jarig jubileum is herdacht. Het is een onvergelijkelijke dag geworden. J. de Jong Gaarne wil ik iedereen, die bij mijn afscheid aanwezig is ge weest en die mij met cadeaus, bloemen, telegrammen, tele xen en dergelijke hebben verwend, van harte bedanken. Het is een zeer plezierig afscheid geweest en ik zal met veel genoegen op deze middag terugzien. Mej. T. Eisma Gaarne zou ik als gepensioneerde van Heineken te Rotter dam een plaatsje zien ingeruimd om namens alle gepensio neerden van Heineken Rotterdam de directie en het comité en hun medewerkers hartelijk dank te willen zeggen voor de fijne, geslaagde dag op 27 mei. C. Molijn Na een langdurige ziekte overleed op 11 juli, op 37-jarige leeftijd, de heer M. Parijs. De heer Parijs was sedert 1963 op de afdeling intern transport van de Bos sche brouwerij werkzaam. De brou werijgemeenschap verliest in hem een trouwe medewerker en een goede vriend; niet alleen in het werk, maar ook als sportman. Velen hebben die vriendschap willen onderstrepen door bij zijn begrafenis aanwezig te zijn. Dit medeleven moge voor zijn echtgenote, hun nog jonge kinderen en familie een steun zijn. OVERLEDEN Op 8 juni jl. is de heer G. A. DRIJVER overleden. Het grootste deel van zijn Heineken jaren is de heer Drijver in Rotterdam werkzaam geweest, in de jaren zestig als districtverkoopleider horeca. Mevrouw H. L. E. WALTER-SCHAAP, die een aantal jaren als directiesecre taresse op het Weteringplantsoen werkzaam is geweest, overleed op 23 juni jl. Van de vestiging aan de Mauritskade, waar hij destijds in het magazijn werkzaam was, kwam het bericht van overlijden, op 30 juni jl., van de heer P. J. C. SCHELLINGERHOUT. Op 1 juli jl. overleed de heer F. BAAY. Van zijn meer dan veertig dienstjaren was hij (de laatste) tien jaar als dis trictverkoopleider horeca te Amster dam werkzaam. Op vrijdag 24 juni jl. heeft in de Cambri- nuskelder van de Bossche brouwerij de diploma-uitreiking plaatsgevonden van de cursussen: Produktie technische ba siskennis, Vapro A en Vapro B. Niet minder dan vijftig geslaagden ontvingen uit handen van de (toen nog) bedrijfslei der in Den Bosch ir. A. K. E ten Bruggen Cate, hun getuigschrift. Tijdens de bijeenkomst waren aanwezig de heren P. J. W. van Cuyck, adjunct-directeur van de streekschool, J. Elemans, consu lent Vapro cursussen en A. G. C. Picokri, docent aan de streekschool. De heer Ten Bruggen Cate introduceerde bij de ze gelegenheid de nieuwe bedrijfsleider van de Bossche brouwerij, ir. C. Schel- tema. De heer L. Brancart dankte de lingen voor het vele dat hij heeft gedaan om de opleidingen mogelijk te maken. De heer Van Cuyck had bijzonder veel waardering voor de inzet van de men sen. Eveneens waardeerde hij het dat Heineken faciliteiten geeft voor de ge hele opleiding. De heer Picokri deelde tenslotte mee, dat de heer Van Herpen helaas niet meer beschikbaar kan zijn voor bovengenoemde cursussen. Na de diploma-uitreiking werd de bijeenkomst informeel voortgezet onder het genot van een glaasje bier. Geslaagd voor Vapro B, v.l.n.r. onderste rij de heren A. F. Veenstra. J. W. van Keulen, H. A. Kivit, H. J. M. Houët, J. van de Leur. Middelste rij v.l.n.r. de heren Th. G. D. Heemskerk, J. H. van Under, C. J. Heuverling, M. M. J. P. van de Wielen, H. G. M. Kreté, J. F. H. M. Stolzenbach. J. F. A. Sweebroek. Bovenste rij v.l.n.r. de heren G. J. G. M. van de Bruggen, L. C. Schoenmakers. A. G. H. Wildschut. Graag wil ik u, mede namens mijn vrouw en mijn beide zoons, hierdoor nogmaals hartelijk dankzeggen voor de belangstel ling die wij mochten ondervinden bij de viering van mijn 25- jarig jubileum. Ik ben bijzonder erkentelijk voor de hartelijke woorden en geestige opmerkingen in de speeches, de per soonlijke en schriftelijke gelukwensen en de geschenken die ik mocht ontvangen, alsmede voor de organisatie van de receptie. Een en ander heeft bijgedragen tot een erg plezie rige dag. B. J. Leeftmk Aan allen, de organisatoren, de uitvoerenden en het grote aantal belangstellenden, die 1 juli jl. voor ons onvergetelijk hebben gemaakt, mede namens mijn vrouw en kinderen har telijk dank! Het was een gebeurtenis, die nog lang in onze herinnering zal blijven. Ook de vele geschenken worden ten zeerste door ons gewaardeerd. 32 E. J. Veenhof

Vers van 't Vat | 1977 | | pagina 32