R. Engwerda (verpakken) met mej. J. H. Berg Geboren: Stijn z.v. P H. Maas (verkoop) ZOETERWOUDE AMSTERDAMJ Gehuwd: T. Sanchez Sanchez (bott.) met mej. C. Gutierrez Geboren: Marcel z.v. A. P. de Ruijter (bott.) Michiel J. z,v. G. N. Bouma (afd. brouwen) Annemijn P. d.v. K. J. Strop (G.G.N.) AMSTERDAM Gehuwd: A. Abdullakhan (C.A.D.) met mej. Z. Shaik Soeltan J. Witvoet (belading) met mej. M. M. Baumert Geboren: Richard, z.v. J. A. Swagerman (pl.adm.) Catharina A. d.v. Y. H. M. N. Folmer (verkoop bier alg.) Anne en Ilse, dochters van C. Vlietstra (stor. dnst.) Jeroen J. z.v. J. H. Stil (spec.brigade) Kornelis J. z.v. H. A. M. Koster (vrachtwagens) Corina d.v. M. de Wit (bott.) BUNNIK Gehuwd: M. de A. Martins (bott.) met mej. M. D. C. J. Pernas R. Overgaauw (plann. en contr.) met mej. L. E. Voortmeijer (techn.inkoop) J. H. van t Holt (opsl. en int.transp.) met mej. M. van Ofwegen Mej. I, Flanderhijn (tel.centr.) met W. A. Th. Colijn T. Dikken (techn.dienst nieuwb.) met mej. J. H. van der Hoeft Geboren: Mieke d.v. R. Heijboer (bio-org.lab.) Sebastianus H. z.v. C. van de Starre (mech.werkpl.) Jessica N. d.v. G. C. A. van Hartevelt (dienst- geb.) Albert J. z.v. H. van de Biezenbos (info verw.) José C. z.v. P. M. Bento (bott.) Nadine B. d.v. E. J. Trijzelaar (stor.dnst.) Annemieke d.v. C. E. Langstraat (proj. buitl.) Sarina d.v M. A. Siegers (stor.dnst.) Johan A. z.v. J. Cremer (techn.alg.) Marino jr. z.v. M. N. Teixeira (garage werkpl.) Linda d.v. A. de Niet (H. R. C.) ZWOLLE Geboren: Harm R. z.v. J. Smit (vert.hor.) DRANKENGROOTHANDELS TIEL Gehuwd: G. H. van Oijen met mej. N. van Hulst GESLAAGD Gehuwd: P. Maters (bott.) met mej. P. Evers. Geboren: Judith d.v. H. de Klein (int.transp.) Leonie d.v. H. de Vries (thuisverbr. fris) "s-HERTOGÉNBOSCH Gehuwd: Mej. A. M. Westelaken (bedr.bureau) met P. Krijgh Mej. M. Puturuhu (kantine) met G. H. Pattiruhu L. Sueiro Gonzales (bott.) met mej A Fer nandez Gonzales Geboren: Stefan z.v. A. J. Snijders (bott.) Suzanne d.v. H. A. M. Kézér (bott.) Bas z.v. mevr. G. M. de Goey-de Laat (verk. seer.) Sjoerd z.v. S. Sijmonsma (int.transp.) Niels z.v. B. D. M. Cornelissen (stor. dnst.) Patrick z.v. A. F. C. Kerssen (int.transp.) Judith d.v. mevr. P. Hermsen-de Doelder (bedr.bureau) ROTTERDAM Gehuwd: Mej. H. Schipper (info verwerk.) met M. Gade Geboren: Evelyn d.v. C. G. de Blaazer (H.R.C.) Ruud z.v. R. van Lewe (C.T.D.) SCHIEDAM Gehuwd: Mej. M. C. Schriek (Alliance Vinicole) met A. J. de Baas AMSTERDAM I Mej. M. C. J. Broekema (interne dienst) voor het diploma machineschrijven C. Harmsen (public relations) voor Horeca- vakdiploma van de S.V.H. T. A. de Jong (elektr.techn. werkpl.) voor meet- en regelinstrumentatie Mej. J. H. M. Kneppers (afd. opl. E.F.I, voor steno-Nederlands C. Koppen (brouwhuis) voor akte werktuig bouwkunde M. J. C. Manchester (storingsdienst) voor Toegepaste en analoge chyristor techniek M. Mühlenbach (storingsdienst) voor Toege paste en analoge chyristor techniek J. van Oosterom (energie- en storingsdienst) voor Pneumatiek en hydrauliek cursus A P H N. Swart (adm buitenl. belangen) voor het diploma machineschrijven H. J. H. Valk (fiscale zaken) Propedeuse van de federatie van belastingconsulenten AMSTERDAM II Mej. H. C. E. van Hoogenhuyze (pers.zaken horeca) steno-Nederlands R. C. A. Nuyens (planning en control, afd. or gan. en syst.) voor I.S.W. diploma bedrijfs economie C. G. M. Scholten (planning en control, afd. org. en syst.) voor Basiskennis bestandsor ganisatie B.1 O. J. C. Roeleveld (plaatsel. adm.) voor Ele mentaire Informatieverzorging PBNA W. Visser (energie- en storingsdienst) voor Schema- en schakeltechniek S.B.C. J. de Vos (energie- en storingsdienst) voor Elektrotechniek S.B.C. H. J. Vaneveld (techn. dienst) voor Analisten cursus M.B.O. M. L. Slisser (kwalit.dienst) voor Voortgezette opleiding L.S.B.L. G. Tarantino (energie- en storingsdienst) voor Smeertechniek Y. Olfers (energie- en storingsdienst) voor Smeertechniek Voor het E.H.B.O.-diploma: mevrouw S. van Kooten, pl. pers dienst, G. J. van de Berghe (energie- en storingdienst), Th. J. de Bruin (verpakken), H. H. Ibelings (energie- en sto ringsdienst), J. Koster (brouwen), R. Me- schendorp (energie- en storingsdienst), A. J. van Rheenen (mech. werkpl.), L. H. van Spankeren (energie- en storingsdienst), C. Timman (energie- en storingsdienst), G. van de Veen (belading), J. C. Vet (verpakken), S. W. de Vries (interne dienst), J. F. Wetzel (mech. werkpl.) en A. G. M. de Wit (horeca). BUNNIK G. F. J. Hartgring (plaatsel. adm.) voor Ele mentaire informatieverzorging PBNA A. C. Methorst (plaatsel. adm.) voor Elemen taire informatieverzorging PBNA HATTEM E. Ooyman (verkoop Van Olffen) voor Ver koopleiding marketing J. Kuiper (verkoop Van Olffen) voor Ass. be drijfseconomie. 's-HERTOGENBOSCH J. E. v.d. Bossche (plaats, adm.) voor Ele mentaire informatieverzorging PBNA H. J. W. Jansen (intern transp.) voor 1e stuurman en E.V.O. A. Menses (intern, transp.) voor E.V.O. P. G. M. van Os (plann. werkvoorber.) voor Elektronica LEEUWARDEN F. Idzinga (techn. dienst) voor Hydrauliek en pneumatiek G. van 't Hoff (kwaliteitsdienst) voor L.S.B.L. R. Vermeulen (verpakken) voor de cursus Mavo ROTTERDAM Elementaire informatieverzorging PBNA: Mevr. A. Dronk-Stolle (centr. verkoopadm.) Mej. A. van Gosliga (centr. verkoopadm.) A. J. de Jong (plaatsel. adm.) Mevr. M. E. Mulder-Stock (centr. verkoop adm.) G. Oosterom (plaatsel. adm.) A. H. Poldermans (centr. verkoopadm.) G. J. Vermeer (centr. verkoopadm.) H. van Zon (centr. verkoopadm.) Mevr. M. A. J. Schoenmakers-Antheunisse (centr. verkoopadm.) R. F. v.d. Bergh (H.R.C.) voor Basiskennis bestandsorganisatie B.1 C. G. de Blaazer (H.R.C.) voor Statistisch as sistent G. Goedhart (H R.C.) voor Basiskennis be standsorganisatie B.1 J. v.d. Keur (interne accountantsdienst) voor examen Accountant administratieconsulent H. J. J. Plass (centr. salarisadm.) voor examen Stichting Opleiding Sociale Verzekering deel 1 vervolg pagina 32 LANGE FIETS De heer J. Siegers, werkzaam bij dran kenhandel De Vries-Lemmo in Twello die onlangs zijn 25-jarig jubileum vierde, zit hier op de zogenaamde „lange fiets", die door hem nog werd gebruikt werd tot om streeks 1955 als snel-service-vervoer bij De Vries in Apeldoorn. Op deze fiets konden maximaal vier krat ten bier vervoerd worden. Eén van de na delen was dat wanneer men bijvoorbeeld in een bocht een krat verloor, de fiets on bestuurbaar werd door de ongelijke ge- wichtsverdeling. 31

Vers van 't Vat | 1977 | | pagina 31