Internationale tentoonstelling in Canada KOMEN EN GAAN Een laadbord met Heineken bier bestemd voor het Amsterdamse paviljoen. Rechts onze importeur. Mr. Michael Sainsbury. De verkoop van geïmporteerde alcohol houdende dranken in Canada is geheel in handen van de regering, die daarvoor de zogenoemde Liquor Control Boards opzette. Het is bijzonder moeilijk, en in vele staten zelfs verboden, om reclame te maken voor bijvoorbeeld Heineken bier. Wij be nutten dan ook iedere gelegenheid om ons te presenteren. In de staat Ontario wordt eenmaal per jaar een enorme tentoonstelling gehou den onder de naam Metro Toronto In ternational Caravan. Canada is een land waar al jarenlang en nog steeds velen naar toe trekken. Op deze tentoonstellling krijgen de ver- Folkloristische dansen voor de zeventiende- eeuwse geveltjes. Miss Amsterdam voorziet mr. David Crombie, burgemeester van Toronto, zusterstad van Amsterdam, van een bord poffertjes. schillende landsaarden gelegenheid een paviljoen in te richten, waarin de folklore van hun oorsprong tot uitdrukking komt. Temidden van de paviljoens van vijftig verschillende landen was ook het Am sterdamse te vinden. Een paviljoen dat geheel in de stijl van Mokum 700 opgezet was, met 17e-eeuwse geveltjes. De Ca nadese krant The Sunday Sun, betitelde de Amsterdamse stand ais „the best pa vilion". De opbrengsten van deze negen dagen durende tentoonstelling worden geheel ter beschikking gesteld van cha ritatieve instellingen. De heer M. H. de Jong is op 13 juni na het in Nederland genoten verlof teruggekeerd naar Lagos. Na de in Nederland doorgebrachte verlofperiode is de heer R. Uylenhoet op 6 juni teruggegaan naar Lagos. De heer A. van der Est is op 6 juni vertrokken naar Lagos waar hij werkzaam is als installation specialist. Op 27 mei is de heer B. Th. Hoedt teruggereisd naar Aba, nadat hij zijn verlof in Nederland had doorgebracht. De heer G. J. M. Witteveen is op 4 juni uit Aba in Nederland aangekomen. Eveneens met verlof is de heer K. Klute, die op 25 juni uit Kaduna is vertrokken. P. T. Perusahaan Bir Indonesia Indonesië. Op 29 juni is de heer J. W. J. van der Eijk na het in Nederland genoten verlof vertrokken naar Jakarta. De heer C. D. Nap is met zijn echtgenote op 2 juni naar Jakarta afgereisd. De heer Nap is aldaar werkzaam als administratief functionaris. Brasserie Loraine S.A. Martinique. Op 25 juni is de heer P. C. Meertens met verlof uit Fort-de- France vertrokken. Windward and Leeward Brewery Ltd. St. Lucia. De heer A. Nijhof is op 5 juni voor Europees verlof uit St.Lucia vertrokken. National Brewing Company Ltd. Trinidad. De heer F. Mulder is op 27 juni in Nederland aangekomen om alhier van het Europees verlof te genieten. Alsacienne de Brasserie (ALBRA) Frankrijk. Op 6 juni is de heer J. J Commissaris vertrokken naar Straatsburg, waar hij werkzaam is als montageleider. Bralima S.A.R.L. Zaïre. De heer K. de Vries is op 23 juni uit Nederland naar Kinshasa vertrokken, nadat hij het verlof hier had doorgebracht. De familie J. H. J. van der Zande kwam op 16 juni uit Kinshasa in Nederland aan voor het doorbrengen van het verlof. Brasserie de Brazzaville S.A. Congo Brazzaville. Op 19 juni zijn de heer en mevrouw W. R. van der Snoek definitief uit Brazzaville vertrokken. Zij brengen op het ogen blik het verlof in Nederland door. De heer G. J. van Aalst is op 26 juni voor verlof in Nederland aangekomen. Nigerian Breweries Ltd. Nigeria. Het gezin C. Allport is op 19 juni uit Lagos vertrokken om het verlof in Europa door te brengen. De heer P. Hamers is op 26 mei met verlof in Nederland gear riveerd, evenals de heer H. J. Hofman, die op 4 juni is aange komen. 29

Vers van 't Vat | 1977 | | pagina 29