Drankenhandel De Vlieger-Verdonk B.V., Middelburg. V.l.n.r. de heer A. Verstraate (25), mevrouw Verstraate, mevrouw Ver donk, de heer A. Verdonk (25), de heer W. Pluymers (25), mevrouw Verijzer, de heer A. Verijzer (25), de heer C. de Vlieger (25) en mevrouw De Vlieger. Drankenhandel Vullinghs-Janssen-Huyben B.V., Horst. Van links naar rechts de heer J. Schreurs (25), de heer W. Rubie (25), mevrouw Rubie en mevrouw Schreurs. Drankenhandel v/h Gebr. Lafeber, Leiderdorp. V.l.n.r. de heer P. Lepelaar (25), mevrouw Lepelaar, de heer F. Fiele- mon (25), mevrouw Fielemon, de heer H. van Meerendonk (25), me vrouw Van Meerendonk en Edwin van Meerendonk. B.V. Drankenhandel Havenstad, Rotterdam. Staand v.l.n.r. de heer J. Lockhorst (25), mevrouw Hessels, de heer J. Hessels (25), mevrouw Van Olffen, de heer J. van Olffen (25). Zittend v.l.n.r. mevrouw Lockhorst, de heer A. Vermaat (25), mevrouw Vermaat, mevrouw Rietveld en de heer D. Rietveld (25). De heer A. Smits (25) was niet aanwezig. Drankenhandel Kennemerland B.V., Beverwijk. V.l.n.r. de heer L. de Jong (40), mevrouw De Jong, de heerG. van Dalen (40), mevrouw Van Dalen, de heer De Haan, bedrijfsleider en de heer J. van der Doll, gewestelijk manager concerndrankengroothandels. Drankenhandel Nijmegen, Nijmegen. Van links naar rechts de heer C. Driessen (25), mevrouw Driessen, mevrouw Kersten en de heer H. Kersten (40). B.V. Drankenhandel Winters-Van Wees, Eindhoven. Van links naar rechts de heer C. Lombarts (25), mevrouw Lombarts, mevrouw Van Hout en de heer G. van Hout (40). B.V. Drankenhandel Winters-Van Hees, Eindhoven. De heer J. Winters (25) en echtgenote. 23

Vers van 't Vat | 1977 | | pagina 23