DRANKENGROOTHANDEIS BRACHTEN GROOT AANTAL JUBILARISSEN MEE Tot het Heineken concern behoort een 26-tal drankengroot- handels, verspreid over het hele land. Het zijn onze eigen distributiekanalen, mede via welke de door ons concern ge voerde produkten aan de detailhandel geleverd worden. Nadat vorig jaar was begonnen met de voorbereidingen voor de harmonisatie van de arbeidsvoorwaarden voor het perso neel van deze groothandels, werd per 1 januari 1977 de C.A.O. van de brouwerij op deze werknemers van toepassing ver klaard. In het kader van deze harmonisatie werd de Heineken jubi leumregeling van kracht. Daarbij werd door de raad van bestuur besloten voor de be paling van de jubileumdata rekening te houden met het aan eengesloten dienstverband van de betrokkenen bij de agent vóór de overname. Dat betekende dat in totaal 47 medewerkers in aanmerking kwamen voor een jubileumspeld voor 25 of 40 dienstjaren. In de afgelopen maanden april en mei werden op de verschil lende drankengroothandels deze jubilea feestelijk herdacht. De heer Tj. J. Jellema, adjunct-directeur Divisie-Nederland., reikte deze spelden uit, daarbij waardering uitsprekend voor de door de jubilarissen in het verleden geleverde prestaties. Bij deze huldiging werden ook de echtgenotes van de jubila rissen betrokken, zoals de foto's op deze en de volgende pa gina's tonen. Drankenhandel Van Dorst-Liebrand-Olderaan B.V., Den Bosch. Mej. J. W. M. van Horrik (25) en de heer Tj. J. Jellema. Drankenhandel Maas Jeker B.V., Nuth. Van links naar rechts de heer J. Cals (25) en echtgenote, de heer F. J. Boesten (25) en de heer J. H. Boesten (25) en echtgenote. Drankenhandel Van Dorst-Liebrand-Olderaan B.V., Den Bosch. De heer F. Schut (25) en zijn echtgenote. B.V. Drankenhandel Tiel, Tiel. De heer F. Verbeek (25) en zijn vrouw. 22

Vers van 't Vat | 1977 | | pagina 22