J. J. Wolff J. P. Simek H.J. Selier A. Haas Amsterdam. Veertig jaar geleden op de spoel- plaats aan de Mauritskade begonnen, overgegaan naar de bottelarij en de afdeling brouwen en later naar de afdeling interne dienst, vierde de heer H. J. Selier op 3 juni jl. zijn 40-jarig dienstjubileum. De heer en mevrouw Selier werden officieel ontvangen door ir. R. W. Welmers, bedrijfsleider, de heer H. A. Hesse, chef interne dienst, en mevrouw S.van Kooten en de heer H. J. G. van der Pal, beiden van de plaatselijke personeelsdienst. In de Raadskamer overhandigde de heer Welmers de jubilaris met enige toepasselijke woorden het gouden ereteken met diamant en de gratificatie, beide behorend bij het 40-jarig ju bileum, Namens de afdeling overhandigde de heer Hesse het personeelscadeau, een envelop met inhoud. Op verzoek van de heer Selier werden er in de Raadskamer, waar de viering van het jubileum werd voortgezet, geen toe spraken gehouden. Amsterdam Zilveren jubilaris Arie Haas, mede werker van de interne dienst in de vestiging aan de Van der Helststraat, kwam op 17 juni 1952 in dienst bij de brouwerij. De viering van zijn jubi leum vond plaats op 17 juni 1977. Samen met zijn gezin werd de jubilaris in de lunchkamer ontvangen door de bedrijfsleider, ir. R. W. Welmers. Bij deze ontvangst waren verder aanwezig de heren H. A. Hesse, S. W. de Vries en A. Koornstra, respectievelijk chef, wachtchef en medewerker in terne dienst, evenals mevrouw W. Wohlgemuth en de heer R. van Es, beiden van de plaatselijke personeelsdienst. Het offi ciële gedeelte werd besloten met het opspelden, door de heer Welmers, van het eremetaal en het overhandigen van de en velop. Op de drukbezochte receptie in de Raadskelder sprak de heer Hesse de jubilaris toe. De heer Hesse verklaarde dat Arie een „Hoornse Wortel" is. Dit omdat „Hoornse Wortel" vroeger de bijnaam was voor mensen die in Hoorn zijn geboren. Voorts memoreerde de heer Hesse dat Arie ongeveer twintig jaar in de bottelarij heeft gewerkt en om medische redenen was overge plaatst naar de interne dienst. In de jaren dat Arie daar werk zaam is, heeft hij zich een goede naam en dito reputatie weten te verwerven. Samen met zijn collega, Frans Gortworst, is Haas verantwoordelijk voor de postbezorging op onder andere ,,het gangetje" op de eerste verdieping van de Van der Helststraat. Als medebewoner van dat gangetje, profiteert uw correspon dent van Arie's diensten. Na zijn toespraak bood de heer Hesse de jubilaris een tweede envelop aan. De inhoud was bedoeld als eerste stap op weg naar de stoel van duizend gulden die Arie hoopt te krijgen. Voorts bracht Frans Gortworst een bloemenhulde aan me vrouw Haas. Van de gelegenheid om de jubilaris geluk te wensen werd daarna druk gebruik gemaakt. Amsterdam. Op 12 juni jl. was het 25 jaar geleden dat de heer J. P. Simek zijn intrede deed in de bottelarij van de Amstelbrouwerij Een heuglijk feit, dat op 13 juni jl. in de commis- sarissenkamer werd herdacht, na een ontvangst door ir. W. Kool, produktieleider, de heer A. J. Anink, afde lingschef energie- en storingsdienst, mevrouw S. van Kooten en de heer H. J. G. van der Pal, beiden van de plaatselijke personeelsdienst. Na een korte toespraak overhandigde de heer Kool de gouden speld en de envelop met inhoud verbonden aan het 25-jarig jubileum. Op verzoek van de jubilaris waren er geen toespraken tijdens de gezellige receptie, die in de Raadskamer werd gehouden. Daar waren veel oude bekenden van de heer Simek aanwezig, onder wie zijn vroegere afdelingschef, de heer J. Klok. Namens het personeel van de afdeling waar de heer Simek thans werkt, de energie- en storingsdienst, overhandigde de heer T. H. Medik de jubilaris een tuinsproeier met bijbehorende tuinslang. Amsterdam In de Gijsbreghtkelder aan de Mauritskade werd op 16 juni jl. tijdens een bijzon der geanimeerde en drukbezochte bijeenkomst het zilveren jubileum gevierd van ing. J. J. Wolff, hoofd commercieel technische dienst. In die vijf entwintig Heineken jaren heeft de heer Wolff verscheidene functies vervuld. Hij trad in dienst als districtsverkoopleider horeca (Den Bosch), ging begin 1966 over naar de toenmalige afdeling marketing en opleiding en werd in datzelfde jaar be noemd tot marketing manager horeca. Sinds 1 juli 1969 is de Een van de cadeaus namens de mede werkers van de C.T.D. voor hun chef, zilveren jubilaris Wolff, werd overhan digd door de heer Brummer. jubilaris hoofd van de commercieel technische dienst. Uit vele delen van het land en dat gold zeker niet alleen voor de medewerkers van deze dienst waren de belangstellenden naar de hoofdstad getogen om de jubilaris hun felicitaties en andere goede wensen aan te bieden, soms vergezeld van een persoonlijk geschenk. Door de plotselinge ziekte van ir. C. B. van Driel van Wagenin- gen, hoofd landelijke diensten horeca, die de jubilaris zou toespreken, verviel het officiële gedeelte van deze staande receptie, welke niettemin voor de heer Wolff verscheidene hoogtepunten kende. Eén daarvan was het aanbieden van het cadeau namens alle C.T.D.-medewerkers, een grote koffer en een fraaie poef, die door de heren H. Brummer (C.T.D.-Den Bosch) en A. J. Piek (C.T.D.-Rotterdam) werden overhandigd. Voor dit cadeau en alle blijken van belangstelling en meeleven sprak de jubilaris in een korte speech op de hem eigen blij- moedig-ironische wijze zijn dank uit. De gezellige sfeer-van- het-elkaar-weer-eens-ontmoeten vierde daarna nog geruime tijd hoogtij. De heer en mevrouw Simek tijdens de re ceptie op 12 juni jl. in de Raadskamer ter gelegenheid van zijn 25-jarig jubileum De heer Selier schreef op 3 juni jl. de veertig dienstja ren achter zijn naam. De heer H. A. M. Berk bood, namens de collega 's van de wortkoeling, een plant aan. De heer Haas wordt hier. ter gelegenheid van zijn 25-jarig jubi leum. door ir. Wel mers in het goud ge zet. 19

Vers van 't Vat | 1977 | | pagina 19