JAARLIJKS UITSTAPJE MET VELE HOOGTEPUNTEN *SBaag Een vrolijk zonnetje belichtte de inscheping in Zierikzee. (Voor belangstellende deelnemers liggen de overige foto's ter inzage bij de por tier van de vestiging aan de Crooswijksesin- gel te Rotterdam). Het begin van de boottocht van Zierikzee naar Goes. Heerlijk, helder Nederland! Deze kreet ging zeker op voor de dagtocht met de gepensioneerden van de vestigingen Rotterdam /Schiedam /Zoeterwoude op 27 mei jl. Zon, wind en water maken van elke pes simist een vrolijke bierdrinker. En er werd volop genoten van de zon en de drankjes op de boot. Om nog maar niet eens te spreken van de zuivere koffie, gezet met Zierikzees water naar Oudhol lands recept. Wat een genot om te kunnen rekenen op zoveel deelnemers, die allemaal keurig op tijd komen; vroeger kenden ze zeker geen variabele werktijden. Met acht volle bussen ging het naar Zierikzee, waar het parkeren ook nog even gauw werd op gelost. Na de koffie wandelden de deelnemers in groepjes naar de haven. De ongeveer even oude als vertrouwde R.T M.-boten (Rotterdamse Tramweg Maatschappij) lagen al gereed voor inscheping. De zonnedekken bleken alras te klein, de Zeelandbrug was vanaf het water gezien erg groot. Na enig gemanoeuvreer werd de aan legplaats in Goes bereikt, waar de bus chauffeurs stonden te popelen om iedereen naar de lunch te vervoeren. De chauffeurs hadden zeker net als ieder een trek gekregen. Het overdekte miniatuurdorp Kiekieris (Kijk hier es) te 's-Heerenhoek was al in afwachting van onze oud-medewerkers. Naast vele curiositeiten bood Kiekieris ons een uitstekende lunch. Na de benen gestrekt te hebben in het zonovergoten dorpje begon het gezel schap aan de bustocht naar de Bies- bosch. In het alombekende kalkoenenrestau rant De Brabantse Biesbosch wachtte een heerlijk aperitief en een voortreffelijk diner, waarna de terugreis naar Rotter dam in zicht kwam. Alle reizigers, die per spoor vanuit Rotterdam verder moesten reizen, haalden met gemak hun trein. Wij hopen volgend jaar weer met u allen op reis te gaan. Met dank en vriendelijke groeten aan alle gepensioneerden. U was een fijne reisgenoot. Tot volgend jaar! PERSONEELSUNIE ROTTERDAM

Vers van 't Vat | 1977 | | pagina 14