Wee ,-s Hoogste individuele beloning: 8.000,-voor J.Th.limmermans. Gehoord uit Zoeterwoudi I j De tot nu toe hoogste individuele belo ning in de geschiedenis van de ideeën bus bij Heineken is onlangs in Amster dam uitgereikt. Het was de heer J. Th. Timmermans, groepsleider brouwhuis/ gistkelder op de vestiging aan de Mau- ritskade, die voor zijn idee, hierna in het kort omschreven, een bedrag van acht duizend gulden in ontvangst mocht ne men. Dat gebeurde, in verband met zijn ziekte, bij hem thuis waar een kleine de legatie, bestaande uit de bedrijfsleider, ir. R. W. Welmers, tevens voorzitter van de plaatselijke ideeënbuscommissie, en de heren G. Struiksma, secretaris van die commissie, P. E. Jansen, chef plaat selijke personeeldienst en J. Plat, afde lingschef brouwen hem dit heuglijke nieuws kon meedelen en het genoemde bedrag overhandigen. Het voorstel van de heer Timmermans heeft betrekking op het filtratieproces na het lageren van het bier. Door het installeren van een extra mengtank bij de huidige vier filters wordt een aanzienlijke besparing aan kiezelgoer alsmede een duidelijke tijd winst bereikt. (Elke gelijkenis met bestaande personen berust op puur toevï Sinds onze medewerkers hun ideeën bij u kunr inleveren, is het aantal meer dan verdubbeld... BELONINGEN AMSTERDAM J. A. Slenders, lagerkelder H P Teuben, bottelarij BUNNIK H. Wilkes, storingsdienst D. van Dijk, bottelarij LEEUWARDEN P. Peul, bottelarij J. van de Ley, expeditie ZOETERWOUDE J P Luurssen/A. van Duyn, storingsdienst J. P. Luurssen, storingsdienst H. A. Tolhoek, meet- en regeltechn. werkpl. H. A. Tolhoek, meet- en regeltechn werkpl. J. P. L.uurssen/A. van Duyn, storingsdienst W. Koeman, storingsdienst C W. Zwaan, bewaking A. J. B. Smeets, storingsdienst C. W. Zwaan, bewaking Mej. L. Gouweloos, vertaaldafd. J. E. H. van Duyn, energiedienst A. J. A. Bosch, energiedienst 100, 75, 25, 75, 40, 25, 100, 100, 90, 90, 80, 80, 60, 50, 50, 45, 30, 30, AANMOEDIGINGSPREMIES AMSTERDAM J. Speijdel, belading R. C. A. Visser, C. T. D. (Zwolle) BUNNIK R, Campen, meet- en regelwerkpl. J. Bakker, bottelarij W. Turk, bottelarij D. Turksema, bottelarij D. Udink/A. Bouwer, energied. kwalit.dienst totaal J. Bennik, Intern transport E. Veldhuizen, storingsdienst G. van Breenen, storingsdienst ZOETERWOUDE R. van Leeuwen, biermagazijn B. Viele, bottelarij T. Roukens, werkplanning P. J. Ramaker, bottelarij H. Schütt, brouwhuis L. M. Borst-van Tol, secretariaat M. de Jong, bedrijfsbureau H. A. Leurs, centrale inkoop F. H. Wittebol, storingsdienst C. W. Zwaan, bewaking 2 x 25, 25, f 25,- 25, 25, 25, 25, 25, 25, 25, f 25, 25, 25, 25, 25, f 25, 25, 20, 20, 20, 12

Vers van 't Vat | 1977 | | pagina 12