•ffjfesf"" r fflESSI Indeling Voor de brouwerij Het uitschrijven van een magazijnverstrek- kingsbon door de heer J. de Vos voor een machineonderdeel dat door de heer A. Kruijer van de storingsdienst in ontvangst wordt ge nomen. De huidige indeling van het centraal magazijn is als volgt. Rechts in het ge bouw bevindt zich, op een grondopper- vlaktevan24 x 10 meter, het magazijn voor de kleine technische artikelen. Op de begane grond zowel als op de eerste etage bevindt zich een groot aantal vak- of schapstellingen met een totaal van 4500 strekkende meter aan planken. Het overgrote deel van de ruimte is bestemd waarin tevens een klein reclamemaga zijn was ondergebracht. Na de recente centralisatie van de overige reclamema gazijnen in den lande (zie ook het artikel hiervóór), is daar de behandeling van nagenoeg alle aanvragen van recla meartikelen uit het concern bijgekomen. De ruimte, die nodig was voor het op slaan van de uit de andere reclamema gazijnen afkomstige goederen, werd ge vonden door het maken van een andere indeling en het plaatsen van nieuwe pal letstellingen. Al met al was het nog een hele operatie, want het magazijn moest geheel leeggeruimd en de inventaris tij delijk elders ondergebracht worden, waarna de oude stellingen weggehaald, de nieuwe geplaatst en alle goederen op hun nieuwe locatie neergezet werden. 1 1 i 4 S. J IWHWSSSSSaNH voor de opslag van (de kleine) reser veonderdelen voor machines; enkele stellingen zijn in gebruik voor de grijp- of werkvoorraad van de reclameartikelen. Indien nodig kan op de bestaande etage nog een tweede gemonteerd worden. Naast dit technische-onderdelenmaga- zijn bevindt zich de ruimte, waar de controle van de binnengekomen goede ren en het gereedmaken van de bestel lingen plaatsvinden. Direct aan deze werkruimte grenzend verheffen zich de palletstellingen, vier hoog, met een totaal van bijna vijfhon derd palletplaatsen. Ruim viervijfde van deze plaatsen wordt ingenomen door reclamegoederen. In het overige gedeelte liggen de „grote stukken" zoals pompen, afsluiters, elek tromotoren en dergelijke opgeslagen. De opslag van de kleine technische artikelen, waarvoor in totaal 4500 strekkende meter aan planken beschikbaar is. Uitbreiding naar bo ven in de vorm van een tweede etage is mo gelijk. Op de voorgrond een gedeelte van de ruimte, waar de controle van de binnengeko men goederen en het gereedmaken van de bestellingen plaatsvinden. Het technisch magazijn staat uitsluitend ten dienste van de brouwerij in Zoeter- woude. Het komt wel voor dat men (klei ne) machineonderdelen voor een van onze buitenlandse brouwerijen ont vangt, verpakt en verzendt, maar de grootste (en enige) „klant" is het eigen bedrijf, dat, voornamelijk in geval van storingen, een beroep doet op het cen traal magazijn. Betreft zo'n storing bij voorbeeld het uitvallen van een pomp, dan laat de storingsdienst die dit soort apparaten repareert, eerst een nieuwe pomp in het centraal magazijn halen. De defecte pomp wordt vervangen, in de Een groot deel van het centraal magazijn word ingenomen door de palletstellingen. Ruim viervijfde van de in totaal vijfhonderd palletplaatsen is in gebruik voor de opslag van de recla megoederen. Op de voorgrond een van de reachtrucks Twee vakantiewerkers, Ruurd Dankloff (links) en Frans van Eisen bezig met respectievelijk het bundelen en het wegen van reclamedru kwerk.

Vers van 't Vat | 1977 | | pagina 10