GESLAAGD AMSTERDAM I Geboren: Paul M., z.v. mevr. C. G. Klijn-Bleeker, C.V.A. Ellen, d.v. mevr. J. Meijer-Huntelaar, pl.adm. AMSTERDAM II Gehuwd: A. L. Winter (lagerkelder) met mej. N. C. Be- nanon H. P. v.d. Werff (fustenvulafd.) met mej. G. de Wilde W. Graanstra (bott.) met mej. I. Drost Geboren: Javier, z.v. A. Ramos Furones (bott.) Naima, d.v. A. B. A. Ben Massaoud (bott.) Wouter, z.v. P B. F. Diesveld (pl.adm.) BUNNIK Gehuwd: Mej. D. I. v.d. Enden (management) met J. Spithoven Geboren: Ronald, z.v. R. ten Broek (werkplaats) Miranda, d.v. J. Aartse (bottelarij) Roy, z.v. J. van Daalen (intern transport) Sylvia, d.v. R. v.d. Tier (bottelarij) Renate, d.v. L. Knol (bottelarij) HATTEM Gehuwd: D. J. Jans (bottelarij) met mej. G. de Weerdt s-HERTOGENBOSCH Gehuwd: A. F. Maas (bottelarij) met mej. M. C. A. Ver heugd H. Meubermans (bottelarij) met mej. S. Kwee Geboren: Marina, d.v. G. W. J. M. v.d. Heide (bottelarij) Tessa, d.v. W. A. A. M. Leijtens (stor.dienst) Bas, z.v. A M C. Wagenaar-Stroink (tel.centr.) Maikael J. A. D., z.v. B. Th. Beving (verkoop horeca) ROTTERDAM Gehuwd: Mej. E. Th. C. Beentjes (I.A.D.) met W. A. M. van Scheyndel Geboren: Aartjan W., z.v. A. J. F. Bontje (inform, verw.) Daphne, d.v. L. P. v.d. Kolk (verkoop horeca) SCHIEDAM Gehuwd: D. G. Bakker (drankenbereiding Maaskade) met mej. P. E. Ligthart Geboren: Claudia C., d.v. J. J. Smits (drankenbereiding Schiedam) ZOETERWOUDE Gehuwd: K. Krap (bottelarij) met mej. J. M. Dikkers J. W. Vethaak (organisatie syst.) met mej. H. E. Kymmell Geboren: Alberthus, z.v. G. Barnhoorn (elektrotechn. wpl.) Renate A. M., d.v. P. L. M. Bisschop (sto ringsdienst) HATTEM: H. Grondman (afd. importwijn), Voortgezette opleiding levensmiddelenindustrie. 's-HERTOGENBOSCH: M. E. v.d. Geld, (verkoopsecretariaat) ge slaagd voor stenografie Nederlands. P. J. Kappen (mech. werkplaats), autogeen pijpiassen A. Mulder (mech. werkplaats), autogeen pijp iassen Onze dienst verlieten Mevr. V. M. Paulusma-Quispel (Div.lnt., A/Wet) J. Martinez Parra (bott.) J. Hellin Navarro (bott.) A. A. G. den Brok-van Duimen (bedrijfsbureau H/Bosch) L. J. J. Hersmus (pi. adm., H/Bosch) Mej. J. L. J. Brijs, (secretariaat, Zoe) Th. H. de Rooy (bottelarij, Zoe) F. van der Meij, (bedrijfsbureau, Zoe) Mej. J. M. Beukeboom (pl. adm., Zoe) H. Brinks, (centr. doe. dienst, Zoe) DANKBETUIGINGEN Langs deze weg breng ik mede namens mijn vrouw en kin deren mijn hartelijke dank over aan directie, chef en collega's voor de cadeaus, bloemen en belangstelling, die mij bij mijn afscheid van Van Olffen ten deel vielen. A. J. van de Vegt Graag wil ik iedereen bedanken voor de leuke attenties die ik mocht ontvangen bij zowel mijn verblijf in het ziekenhuis als bij mijn thuiskomst, ook namens mijn vrouw. Mijn dank geldt speciaal de directie en afdeling boekhouding 2e Boerhaavestraat. M. Löwensteyn Mede namens mijn vrouw en zoon wil ik iedereen die voor ons de dag van mijn 25-jarig jubileum tot een onvergetelijke heeft gemaakt langs deze weg nogmaals hartelijk danken. H. Roseboom Hierbij zeg ik u mede namens mijn vrouw en zoon hartelijk dank voor de cadeaus en de aangeboden receptie bij mijn 25-jarig jubileum. Het is voor ons een onvergetelijke dag geworden. K. van Eikenhorst Mede namens mijn vrouw en kinderen wil ik langs deze weg directie, chefs en collega's hartelijk danken voor de cadeaus, bloemen en belangstelling die ons ten deel vielen ter gele genheid van mijn afscheid bij Van Olffen te Hattem. J. Westerhof Mede namens vrouw en kinderen wil ik allen bedanken die van mijn jubileumdag een ware feestdag hebben gemaakt. G. D. J. van der Kaaij Graag wil ik, mede namens mijn man en kinderen, u allen hartelijk dankzeggen voor de belangstelling, bloemen en ca deaus die ik op 31 maart jl. mocht ontvangen bij mijn af scheid. De vriendschap en waardering die ik mocht onder vinden, hebben mijn zestien brouwerij-jaren tot een zinvolle en fijne periode in mijn leven gemaakt. Hartelijk dank voor alles. Moge het u allen goed gaan! J. Sijbrant-Dales Langs deze weg wil ik de directie en medewerkers dankzeg gen voor de belangstelling ondervonden bij ons 50-jarig hu welijk. m. Kriesch Wegens pensionering nam ik op 28 april officieel afscheid van de brouwerij. Daar ik mijn werkzaamheden al enige tijd niet meer verricht, gebeurde dit bij mij thuis. Dat uw ver tegenwoordiging de reis naar mijn huidige woonplaats Em- men heeft willen maken, is door ons zeer op prijs gesteld. Mede namens mijn vrouw, kinderen en kleinkinderen dank aan directie, chefs, collega's en het jubileumfonds voor de mooie geschenken, die er toe hebben bijgedragen, dat deze dag niet vergeten zal worden. Ook mijn dank aan mevrouw S. van Kooten die een en ander georganiseerd heeft. G. J. Nijveldt Mede namens mijn vrouw wil ik langs deze weg directie, col lega's en vrienden dankzeggen, voor de vele geschenken en bloemen die ik ter gelegenheid van mijn 40-jarig jubileum mocht ontvangen. Ook de gezellige receptie maakte deze dag tot een van de leukste van deze veertig jaar. Allemaal hartelijk dank. A. Koolwijk Langs deze weg wil ik, mede namens mijn vrouw en kinderen, de directie, chefs en collega's hartelijk bedanken voor de grote belangstelling en de prachtige cadeaus die ik bij mijn 25-jarig dienstjubileum mocht ontvangen. G. D. J. van de Kaay Met veel genoegen zullen mijn vrouw, mijn kinderen en ik terugdenken aan de viering van mijn 25-jarig jubileum. Nogmaals hartelijk dank aan allen die hiertoe hebben bijge dragen. De grote belangstelling, zowel uit Nederland als daarbuiten, heeft mij eens te meer doen beseffen in een onderneming te werken die het mogelijk maakt een onderlinge band te creë ren. E. H. van Leeuwen OVERLEDEN Op 25 maart jl. overleed de heer J. FERWERDA. Hij was vóór zijn pensio nering gedurende vijfentwintig jaar administratief werkzaam op de vesti ging aan de Mauritskade te Amster dam. De heer A. J. C. SCHIPPER, destijds gedurende 20 jaar op de brouwerij aan de Mauritskade (bottelarij) werkzaam, is op 14 april jl. overleden. In Rotterdam overleed op 23 april 1977 de heer H. TH. LINDAART. Hij was vierendertig jaar werkzaam in de bot telarijwerkplaats van de vroegere brouwerij aldaar. De heer L. VAN OEVELEN, die ruim twintig jaar bij Vrumona, het laatst als voorman, werkzaam is geweest, over leed op 9 april jl. Op 19 mei jl. is in Rotterdam de heer W. GROOTHUYS overleden. Hij was destijds bijna veertig jaar bij de inter ne dienst van onze vestiging aldaar werkzaam.

Vers van 't Vat | 1977 | | pagina 36