Vers van 't Vat op stap Junior Kamer Amsterdam - Heineken Nederland B.V.: 1 Vijfde Bokma feestavond De jaarlijkse busreis van de reis- vereniging Vers van 't Vat uit Rot terdam voerde de deelnemers de ze keer (14 en 15 mei jl.) naar Sauerland. Er stonden enkele be zienswaardigheden op het pro gramma, zoals een rit langs Neger en de Biggenzee, een bezoek aan de druipsteengrotten van Atahölle en de beklimming van de hoogste uitkijktoren van Sauerland in de omgeving van Bilstein. Op de thuisreis werd in de buurt van Arnhem aangelegd voor het afscheidsdiner. Al met al was het weer een bijzonder geslaagde tocht. Ons volgende evenement, de jaarlijkse feestavond, zal plaats vinden op 10 september a.s. W. F. C. van Otterloo :aal- nog laar :oen wed- I ge- slftal de De ach en be- uit Hen het van zo ïuk, s is nier len) M. De ling ir in wij een Datum: 7 mei 1977 Plaats van handeling: Amster damse Bos. Aantal bezoekers: 20 (over weldigend!) Uitslag: 1—1; rust 0—0; JKA-lid 1—0 (48ste minuut), J. van der Zee 1—1 (65ste minuut) Op een zonnige maar winde rige dag werd eindelijk de reeds enige malen uitgestel de hockeywedstrijd gespeeld tussen de Junior Kamer Am sterdam en een representa tief team van Heineken Am sterdam, alle leeftijds- en an dere categorieën vertegen woordigend. Na de gebruikelijke foto's van de pers, waarbij verzorger H. Joosse met zijn zowel vaste als vloeibare attributen niet werd vergeten, nam deze-met spanning tegemoetgeziene wedstrijd een aanvang. Beide teams bleken uitste kend aan elkaar gewaagd te zijn. Leverde de eerste helft een nogal rommelig beeld op, omdat de spelers nog niet geheel op elkaar ingespeeld Van onze Amsterdamse sportverslaggeefsters waren, de tweede helft daar entegen was een boeiend schouwspel, wellicht ook door de aanmoedigingen van de inmiddels op dreef geko men toeschouwers. Doelpunten vielen er ook: het eerste was voor de Junior Kamer. Opgezweept door de teleurstelling van een even daarvoor afgekeurd doelpunt kwam de gelijkmaker voort uit een, hoewel voor het publiek helaas onduidelijk, doch on getwijfeld voorbeeldig sa menspel, gescoord door J. van der Zee. In de gezellige bar van de hockeyvereniging Amster dam kwam na een kwartier een gemetamorfoseerd ge zelschap hockeyers bijeen voor het nuttigen van de no- Het Heineken-team. Staande v.l.n.r.: de scheidsrechter, de heren Dolk, W. W. F. de Ranitz, G. C. C. Pels Ftijcken, J. W. Vethaak, E. C. Korthals Altes, J. van der Zee, A. G. M. de Wit; zittend v.l.n.r.: F. C. Fontein, J. E. M. Bruning, J. H. F. Klarenbeek, F. Stikkelorum, P. H. H. J. Charbo en H. Joosse (verzorger). Inleiding tot het eerste doelpunt van de Junior Kamer De heer Joosse, verzorger van zowel de uitwendige als de in wendige mens. dige spiritualiën, waarbij zo wel de heer A. G. M. de Wit van Heineken als de heer J. C. Mijnarends van JKA enige woorden tot het volk richtten, en eerstgenoemde een at tentie ter herinnering aan de ze wedstrijd overhandigde. Daar er geen overwinnaar uit deze strijd voortkwam, zal er ongetwijfeld nog een vervolg moeten plaatsvinden. Alouette Kruseman Coby Nooy De vijfde en tevens laatste feestavond van dit seizoen werd op geheel andere wijze gevierd dan de voorgaande avonden. Door tussenkomst van de heer J. Fol- kertsma werd contact opgenomen met het Leeuwarder Accordeon Ensemble om na te gaan in hoeverre in de ont vangstruimte van Bokma door het en semble een uitvoering gegeven zou kunnen worden. Hoewel deze ruimte niet Onder andere werden ten qehore qe- bracht: Sinfonische Suite van Wolfgang Charleston Time van Renato Rui Frauenherz van Johann Strauss. Hoewel niet optimaal, bleek de akoestiek in de ontvangstzaal beter dan was ver wacht. Een spontaan applaus noopte de enthousiaste dirigent, de heer Propsma om nog een toegift te laten spelen, waaraan gaarne voldaan werd. ideaal was, werd toch besloten om een concert voor de personeelsvereniging te geven. Het Leeuwarder Accordeon En semble is een ter plaatse heel bekende groep amateurs, die reeds 34 jaar be staat en die bereid was geheel belange loos voor onze personeelsvereniging op te treden. Welnu, dit is een groot succes geworden. Met een programma, „voor elk wat wils" werd de zeer goed gevulde zaal vergast op een uitstekend concert. Het hele ensemble, dat in zijn zwart/wit kleding een bijzonder verzorgde indruk maakte, kan op een zeer geslaagde uit voering terugzien en men behoeft er be slist niet aan te twijfelen dat er in de toe komst nog eens een optreden van dit ensemble voor de Bokma personeels vereniging georganiseerd zal worden. Na de geanimeerde pauze volgden er nog een paar spelletjes bingo tot besluit van deze zo geslaagde feestavond.

Vers van 't Vat | 1977 | | pagina 35