Zaalvoetbalverenigint j Heineken Rotterdam/Schiedai i Fotoclub Rotterdam FOTO VAN DE MAAND i! J. tsSj Het eerste zaalvoetbalteam. Bovenste rij van links naar rechts de heren A. Niemeyer (coach). B. van Dam, J. Petrle, E. Snaar. P. Hoepel en A. Conteln. Onderste rij van links naar rechts de heren R. van de Sman. N. van de Berg. R. Meenhorst en H. de Jong. De twee jaar geleden opgerichte zaal voetbalvereniging Heineken is nog steeds springlevend! Op 5 mei is daar weer eens een bewijs van gegeven, toen in Sporthal Kralingen de laatste wed strijd van het seizoen met liefst 6—1 ge wonnen werd. Met deze overwinning is het eerste elftal van de zaalvoetbalvereniging op de tweede plaats terchtgekomen. De geestdriftige begeleiding van de coach van het elftal, de heer A. Niemeijer, en zijn voetbalkennis heeft hiertoe in be langrijke mate bijgedragen. Verder bestaat deze vereniging nog uit twee herenteams en een damesteam Hoewel de resultaten van deze elftallen minder succesvol zijn geweest, is het enthousiasme en de spelvreugde van deze spelers en speelsters zeker zo groot. Een wedstrijd winnen is natuurlijk leuk, maar het belangrijkste voor de teams is toch wel het feit dat zij op deze manier wat extra beweging krijgen. Nieuwe leden (speciaal damesleden) kunnen zich opgeven bij de heren H. M. Otten of P. J. Tromp in Rotterdam De heren moeten er echter wel rekening mee houden dat het de vraag is of er in verband met de zaalruimte en de toewij zing van de K.N.V.B. wel met nog een extra team gespeeld kan worden. Van de Sman heeft een scoringskans. Opnieuw een foto-van-de-maand gemaakt door de heer H. W. Mahieu, groep senio ren. De opname, een landschap in de Hoeksewaard, werd in de donkere kamer tweemaal omgekopieerd op lijnfilm. Door deze bewerking komt het lijnenspel in het landschap bijzonder goed tot zijn recht. Het enige doelpunt van de tegenpartij.

Vers van 't Vat | 1977 | | pagina 34