Heineken no. 1 importbier in Japan. KOMEN EN GAAN Dank zij de inspanningen van onze agent Kokubu Co. Ltd., de grootste individuele Japanse bierdistributeur, is Heineken in een periode van vier jaar nummer één geïmporteerd bier geworden. Uiteraard was dit succes mede te danken aan de talloze inspanningen die Kokubu ten behoeve van Heineken organiseerde. Hierbij afgebeeld is een van deze acties. Op zon- en feestdagen wordt een aantal drukke winkelstraten voor het verkeer volledig afgesloten en kan men op de trottoirs en zelfs op de weg kleine verkoopstands oprichten (foto 1 en 2). Deze dagen worden door de grote warenhuizen gebruikt om hun produkten vlak voor de deur speciale aandacht te geven. In de afgelopen maand april maakten enkele topfunctionaris sen van Kokubu een reis door Europa. Zij brachten ook een bezoek aan onder meer ons hoofdkantoor in Amsterdam (foto 3) en aan de brouwerij in Zoeterwoude. Op de foto tweede van rechts de heer S. Kokubu, vice-presi dent van Kokubu Co. Ltd., geflankeerd door jhr. mr. A. W. G. van Riemsdijk, export manager Heineken (rechts op de foto) Heineken Import S.A. - Zwitserland Per 1 mei is de heer R. A. Würster benoemd tot directeur commercial van Heineken Import S. A. te Lausanne. Bralima S.A.R.L. - Zaïre Op 6 mei is de heer E. A. Olde Monnikhof naar Kinshasa ver trokken om aldaar de functie van directeur administratif finan cier te vervullen. Zijn gezin vergezelde hem. De familie K. de Vries is op 15 april in Europa aangekomen om hier het verlof door te brengen. Op 12 april is de heer Ch. Bussmann naar Bukavu vertrokken na zijn verlof in Europa te hebben doorgebracht. Het gezin Jolie is op 1 mei afgereisd naar Kisangani, waar de heer L. P. Jolie werkzaam is als chef de controle technologique. Na het verlof in Nederland te hebben doorgebracht is de heer C. L. A. Peters op 19 april naar Mbandaka teruggekeerd. Het gezin Van Staveren was daar op 6 april al aangekomen. Bralirwa S.A.R.L.-Rwanda Op 4 april is de heer W. Grethe terugggekeerd uit Kinshasa. Op 2 mei is hij doorgereisd naar Gisenyi waar hij werkt als chef du service technique intérimaire. Brasserie de Brazzaville S.A. - Congo Brazzaville Na het in Nederland doorgebrachte verlof is de heer G. J. van Aalst op 18 april teruggekeerd naar Brazzaville. Nigerian Breweries Ltd. - Nigeria Uit Lagos zijn de families De Jong en Uylenhoet met verlof in Nederland aangekomen. De aankomstdata waren respectie velijk 9 april en 5 april. De heer C. Scheltema is met zijn gezin op 4 mei definitief in en de heer W. B. J. van de Breggen, area export manager Heineken. Geheel links een van de Kokubu-medewerkers, de heer K. Narita. Nederland teruggekeerd. Na een korte verlofperiode heeft de heer Scheltema op 1 juni zijn nieuwe functie, bedrijfsleider van de vestiging 's-Hertogenbosch, aanvaard. Op 31 januari is de heer G. J. M. Witteveen vertrokken uit Lagos en doorgereisd naar Aba, waar hij vanaf 1 februari de functie van technological departmental manager vervult. De heer E. T. Wilmink is op 16 mei naar Aba vertrokken, waar hij is aangesteld als brewing consultant. De heer H. Timmer is na genoten verlof op 18 mei terrugge- keerd naar Kaduna. Sierra Leone Brewery Ltd. - Sierra Leone De familie Kool is op 6 mei uit Freetown vertrokken om het verlof in Europa door te brengen. Brasseries du Logone S.A. - Tsjaad Op 2 maart heeft uitbreiding plaatsgevonden van het gezin Heijbroek, en wel door de geboorte van Patrick Christian. Malayan Breweries PTE Ltd. - Singapore De familie Schermers is na het in Nederland doorgebrachte verlof op 22 april teruggegaan naar Singapore. De heer H. de Regt is samen met zijn echtgenote op 11 mei vertrokken naar Singapore waar hij werkzaam is als produc tion manager. Het gezin De Man is op 1 mei met verlof uit Singapore vertrok ken. P.T. Perusahaan Bir Indonesia - Indonesië Op 28 april is de heer W. Dijkstra uit Jakarta in Nederland aangekomen. Na enkele cursussen gevolgd te hebben, zal de heer Dijkstra op 30 mei van zijn verlof gaan genieten. Het gezin Van der Eijk is op 14 mei in Nederland aangekomen om hier het verlof door te brengen. De heer K. R. Tiktak is op 4 april uit Singapore naar Jakarta vertrokken, waar hij de heer Dijkstra, tijdens diens verblijf in Europa, als brewery manager vervangt. Jordan Brewery Co. Ltd. - Jordanië De heer A. van der Est is op 15 mei in Nederland teruggekeerd. Op 6 mei is de heer L. van der Male teruggekomen uit Straats burg. Op 10 mei is hij doorgereisd naar Jordanië, waar hij tijdelijk werkzaam is als installation engineer.

Vers van 't Vat | 1977 | | pagina 27