DE HOGE SCORES 600.- BELONINGEN AANMOEDIGINGSPREMIES E. Teirlinck, mechanische werkplaats Den Bosch Het idee houdt een vereenvou digde demontagemogelijkheid in 350.- van de onderassen, die het roer- werk in de klaringskuipen aan drijven. Voorheen dienden deze assen bij revisiewerkzaamheden bovenuit de klaringskuipen ge trokken te worden, hetgeen een tijdrovend en lastig karwei was. De heer Teirlinck stelde voor on der elke klaringskuip een ope ning in de vloer aan te brengen, waardoor demontage en monta ge op eenvoudige wijze kunnen worden uitgevoerd. J. M. A. Wesselingh, bouwkundige werkplaats, Zoeterwoude Het idee van de heer Wesselingh behelst een verbetering van de werkwijze bij het bestrijden van de gladheid in de winter. Hij stel de voor in plaats van de pekel- strooier een kunstmeststrooier te gebruiken. Deze geeft de volgen de voordelen: een betere zout- dosering en dus minder zout per m2 wegdek (komt ook het milieu ten goede); omdat uitsluitend zout wordt gebruikt, heeft men nu ook geen last meer van op de wegen achterblijvend zand; tegenover een constante werk- breedte (2 meter) van de pekel- strooier heeft de kunstmest strooier een variabele werk- breedte (3 tot 16 meter), hetgeen vooral belangrijk is wanneer gro te oppervlakten zoals het expedi tieterrein bestreken moeten wor den; ook de snelheid kan aan de omstandigheden worden aange past. D. C. van Hunnik, bottelarij, Bunnik De heer Van Hunnik stelde voor de constructie van verende ge leiders van de losplaat in de krimpstraat bij colonne 3 te wijzi gen. Hierdoor wordt de tijd, die nodig is om deze geleiders uit te wisselen, aanzienlijk bekort. vervolg zie pag. 37 BUNNIK T. van Gooswilligen, bottelarij J. J. van Essen, werkplaats D. A. Udink, energiedienst I. van Peet/C. Davelaar, bottelarij D. van Dijk, bottelarij G. van de Kraats, bottelarij W. Mastenbroek, storingsdienst D. A. Udink, energiedienst J. Bennik, intern transport W. de Bruin/H. Wilkes, storingsdienst R. W. J. B. Heens, bottelarij J. Oden/H. Wilkes, storingsdienst G. van Breenen, storingsdienst A. C. Heijn, storingsdienst C. M. Hessing, bottelarij HATTEM G. Muller, magazijn 's-HERTOGENBOSCH J. H. Wienen,energiedienst A. Schellekens, storingsdienst 1 J. Adriaanse, bottelarij J W. M. Kreté, bottelarij K. G. van de Bogaert, bottelarij W. P. C. A. F. Scheepens, bottelarij W. P. Wagemans, bottelarij G. A. P. v. d. Wijst, bottelarij J. J. van de Linden, bottelarij J. Haarman, lagerkelder J. H. M. Hermse, mechanische werkpl. G. van Haren, gistkelder J. A. van de Hatert, intern transport H. A. Bakker, gistkelder J. J. M. Ruijs, storingsdienst M. van Eggelen, intern transport LEEUWARDEN J. Heins, bottelarij J. Peul, expeditie R. van Asperen, bottelarij ZOETERWOUDE G. Thelen, storingsdienst J. P. Dahlhaus, mag. en intern transp. P. Walther, bouwk. werkplaats P. J. Ramaker, bottelarij J. de Jong, interne dienst M. A. J. Schoenmakers, centr. mutatiecentrum L. Stello, dienstgebouw C. W. Zwaan, bewaking C. W. Zwaan, bewaking F. J. M. Masurel, bottelarij f 220, 200, 100, totaal 100, 100,- 75, 75,- 75,- 50, totaal 50, f 50, totaal 50, f 40, 25,- 25, 70,- f 170, 100, 75,- 75,- 50,- 40,- 40,- 40, 40,- f 40, 35, f 25, f 25,- 40, 25, (nabetaling) 25, 100, 75, 60, 45, 45, f 40, 35, 35, f 25, 25,- BUNNIK P. W. Werkhoven, bottelarij W. de Bruin, storingsdienst R. Lodder, produktie algemeen P. T. van Vliet, bottelarij R W. J. B. Heens, bottelarij H. van Oostrom, interne dienst T. H. Bos, kwaliteitsdienst G. van Breenen, storingsdienst E. J. Pol, medische dienst M. Barek, bottelarij H. J. van de Berg, bottelarij D. de Gooyer, bottelarij HATTEM Mevr. B. J. Dijkstra-Lans, verkoopbureau 's-HERTOGENBOSCH A. J. Schellekens, storingsdienst A. van de Horn, verkoop thuisverbr. W. A. P. M. Erkeland, lagerkelder T. B. van Herwijnen, bottelarij A. M. van de Bogaert, gistkelder G. van Haren, gistkelder S. Sijmonsma, intern transport H. J. W. Jansen, intern transport H. A. Bakker, energiedienst A. van Gelder, energiedienst F. Bloemendaal, energiedienst J. H. Wienen, energiedienst J. de Koning, energiedienst H. A. M. J. van de Velden, brouwhuis F. E. Roskam, brouwhuis LEEUWARDEN K. Feenstra, bottelarij R Engwerda, bottelarij ZOETERWOUDE H. Schütt, brouwhuis C. J. M. Klaver, dienstgebouw L. Schumacher, dienstgebouw C. M. Kersten, vertaalafdeling D. Ameida da Fonseca, en R. van Leeuwen, biermagazijn C. L. N. Tindal, bottelarij P. J. Ramaker, bottelarij J. Schulenberg, frisdrankenspecialist F. M. Kappelhof, mech. werkplaats W. F. C. van Otterloo, Bettoweg C. J. Landman, kwaliteitsdienst W. van de Est, brouwhuis C. J. Vaandrager, bedrijfsbureau 25,- f 25,- f 25,- f 25,- f 25,- 25,- 25,- 25,- 25,- f 25, f 25, 25, 25,- 25,- 25,- 25,- f 25,- 25,- 25,- 25,- 25,- f 25,- 25,- f 25,- 25,- 15,- 20, 15, 25, 2 x 25, 25, 25, 25, 25, 25, 25, 20, 20, 20, 2 X 20, 15, Allen, die daarvoor in aanmerking kwamen, kozen een geschenk uit de groep, behorend bij de beloning.

Vers van 't Vat | 1977 | | pagina 22