de ideeënbuscollectie Derde groep. Hierin zfjn als nieuwe geschenken opgenomen de elektronische mini-rekenmachine, de kabelhaspel met looplamp en een stel badlakens met Heineken balk. U kunt hem gebruiken als zaagbok, schaafbank, bankschroef, standaard voor hulpstukken en als zaagtafel. Daar dit geschenk eerst bij het ter perse gaan van dit nummer aan de collectie werd toegevoegd, waren wij niet meer in de gelegenheid een foto ervan in dit blad op te nemen. In de derde groep Interton electronic PC 6020, elektronische mini- computer. Uitgerust met nikkel-cadmium miniatuur oplaadbare accu, dus geen batterijen te verwisselen. Is er een stopcontact in de buurt, dan kunt u hem ook op het lichtnet aansluiten. Dit hypermoderne 8-cijferige digitron rekentuig kan optellen, aftrekken, vermenigvuldigen, delen, rente berekenen, rente over rente, worteltrekken en is zelfs uitgerust met een geheugen. De rekenmachine is van Duits fabrikaat, wordt gele verd met lichtnet adapter/oplaadapparaat en een zes-standen bureaustandaard, draagtasje en Neder landse gebruiksaanwijzing. Minimax-S kabelhaspel met twintig meter drie-ade- rig snoer, dus met randaarde en bovendien dubbele stekerdoos, met daarbij een oerveilige geïsoleerde looplamp. Een Heineken tweekleurenbadlaken voor hem en haar. Per geschenk twee badlakens met Heineken embleem. Deze geweldige Seahorse badlakens van 75 bij 150 cm zijn nu ook voor de inzenders van toegepaste ideeën beschikbaar. Bij het verschijnen van dit nummer zijn de nieuwe geschenken in de uitstalkasten van de verschillende vestigingen te bewon deren.

Vers van 't Vat | 1977 | | pagina 21