Om het attractieve van de ideeënbusgeschen ken te handhaven is het nodig zo af en toe bepaalde geschenken te vervangen door ge heel nieuwe. Afgezien van enkele kleinere modelwijzigingen die tussentijds plaats kun nen vinden, was de samenstelling van de ge schenkencollectie sinds juli 1975 niet gewij zigd. Vooral voor de vaste en vaak succesvolle inzenders werd het moeilijker een goede keu ze te maken. Vandaar dat er onlangs een aan tal artikelen gewijzigd is. Vervangen zijn in de eerste groep: het Agfamatic fototoestel de Carmen combiset het zilveren dameshorloge en de zilveren da mesarmband In de derde groep: de zilveren jongens- en meisjesarmband en de telefoon-m uziekdoos Daarvoor zijn in de plaats gekomen: Nieuwe geschenken it In de eerste groep Aristona 8454 Chromium radio-cassetterecorder, vier golfbereiken: midden, lange, korte golf en FM. Volume schuifregelaar. Werkt op Iichtnet en op batterijen. Ingebouwde elektret microfoon, negendelige anten ne. Black Decker DNJ 84SE/electromatic, de zware klopboormachine, 400 watt met 13 mm boorkop, van 200 tot 2800 toeren af te stellen d.m.v. „electroma- tic", de electronische toerenregelaar. Contempraphone, beter bekend als de „Hammond telefoon," uw eigen hypermoderne telefoontoestel met draaischijf en onderbrekingsknop in de hoorn. Zeer eenvoudige aansluiting, wordt geleverd met PTT-steker. Deze Hammond telefoon is naar keuze verkrijgbaar in witte, bruine, groene of rode uitvoe ring. Black Decker Workmate. De bekende en veelzijdi ge, draagbare werkbank, uitgebreid met verlengar- men, klemsteunen en ophanghaken. Eerste groep. De nieuwe geschenken zijn achtereenvolgens een radio-cassetterecorder (rechtsboven), de speciale, zware klopboormachine (rechtsonder) en de zogenoemde Hammond-telefoon.

Vers van 't Vat | 1977 | | pagina 20