v; éêx 4 ONZE DIENST VERLIETEN i In memoriam ir. P. Lagaay In memoriam A. Groeneveld In memoriam C. Hirt In memoriam D. W. Wakker Mevr. W. v. Hoorn-Mensink (verpakkinq, v. Olffen) L. J. G. C. van Alphen (int. transport H/Bosch) L. Wolfs (intern transport, H/Bosch) H. A. J. van Bavel, (afvalwaterzuivering H/Zoe) R. Garcia Garcia (bott. A/Mau) C. Griepsma, (gistkelder, A/Mau) R. van Willigen, (belading A/Mau) Mw. J. W. Ruytenbeek e.v. (kantine, A/Mau) /V* Tot onze grote ontsteltenis vernamen wij dat op de avond van Goede Vrijdag ir. P. Lagaay volkomen onverwacht uit het leven is weggenomen. De heer Lagaay, die 54 jaar was, heeft een belangrijk deel van zijn 23-jarige loopbaan bij Heineken doorgebracht in de tropen, waar onder zijn leiding de montage van de brouwerijen te Aba, Boma en Kumasi tot stand kwam. Ook in zijn latere functie, hoofd van het projectenbureau in Zoeterwoude, kwam zijn liefde voor het montagevak ondanks alle andere bezigheden steeds weer naar voren. Het is hem helaas niet vergund ge weest de functie van adjunct-direc teur, waarin hij was benoemd, te ver vullen. Degenen, die met de heer Lagaay hebben mogen werken, zullen aan hem terugdenken met respect voor zijn technisch inzicht en met waarde ring voor zijn prettige wijze van optreden. Zijn innemende persoon lijkheid, zijn openheid en oprechtheid hebben hem in het concern en ver daarbuiten een groot aantal vrienden bezorgd van wie velen, zeer velen bij de crematie van hun medeleven blijk gaven. Moge dit een troost zijn voor zijn vrouw en beide kinderen, die wij veel sterkte toewensen om hun verde re levensweg zonder deze sympathie ke metgezel te kunnen gaan. Op 4 april jl. bereikte ons het droeve bericht dat daags tevoren de heer A. Groeneveld na een langdurig ziekbed op 60-jarige leeftijd was overleden. De heer Groeneveld, die slechts en kele jaren bij Wijnhandel Reuchlin werkzaam is geweest, heeft zich in die korte tijd doen kennen als een goed collega, een man die plezier had in zijn leven en in zijn werk. Hun die achterblijven wensen wij veel sterkte toe in de moeilijke tijd. Op 4 april overleed op bijna 60-jarige leeftijd, na een langdurige ernstige ziekte, de heer C. Hirt. Bijna 35 jaar diende hij de brouwerij te Rotterdam, eerst als chauffeur en daarna als medewerker op het Heine ken rekencentrum. De crematie vond plaats op 7 april. Het was bij deze plechtigheid, dat wij on der grote belangstelling afscheid na men van een man, die ook bij ons een lege plaats zal achterlaten. Een plaats, die hij met al zijn energie vervulde en waarop hij het daaraan verbonden werk uitvoerde met een opgeruimd heid die hem eigen was en sierde. Wij wensen zijn vrouw en familie veel kracht toe om dit verlies te kunnen dragen. Overleden Op 26 maart jl. is overleden de heer M. Visser. Hij was als olieman-machinist werkzaam op onze vestiging A/Hel. De heer J. M. Breurken overleed op 13 maart jl. Hij was reeds geruime tijd niet meer werkzaam op de brouwerij aan de Mauritskade te Amsterdam en zou volgend jaar de pensioengerech tigde leeftijd bereikt hebben. Op 2 maart 1977 overleed de heer B. G. van Os van Delden. Hij bekleed de de functies van General Manager Heineken Nigeria Ltd. en Managing Director Heineken Ltd. Londen. De heer J. C. Mouthaan overleed op 9 maart jl. Hij was werkzaam in de boenplaats-pakkerij-mouterij van on ze vestiging in Rotterdam. Op 6 april jl. overleed de heer G. H. Smink. Hij was 33 jaar lang por tier in Amsterdam waarvan de laatste 21 jaar in de vestiging A/Wet. «k. Op 13 april 1977 overleed de heer D. Wakker. Hij werd 54 jaar. Hoewel wij wisten dat hij al enige tijd ziek was, trof dit bericht ons toch diep. Wij verloren aan Dirk een medemens met een warmvoelend hart, een zon nig karakter en een behulpzame geest. Hij werkte sedert 1945 bij de Amstel brouwerij; de laastste 19 jaar in de bouwkundige afdeling. Zijn taak als schilder vervulde Dirk met groot vakmanschap en veel vaardigheid. Hij was een plezierige collega en een goede vriend. Daarnaast genoot en verdiende hij veel waardering voor wat hij deed voor de personeelsvereni ging, met name de visclub, evene menten voor onze gepensioneerden zoals de jaarlijkse bustocht en nog vele andere activiteiten voor en van het personeel. Wij allen die Dirk kenden in zijn leven en werken zullen hem node missen. Wij wensen vooral degenen, die hem zeer na stonden de zozeer benodigde moed en kracht om dit verlies te dra gen. Dirk Wakker is niet meer bij ons. 33

Vers van 't Vat | 1977 | | pagina 33