GESLAAGD AMSTERDAM I Gehuwd Mej. J. H. J. Mulder, (pl.adm.) met G. N. Heu- kelom J. Vrooland (Kelders) met mej. W. M. Zwart- hoed Geboren Sandra R. d. v. A. Kiaman (Bott.) Lydia d. v. A. M. Pieter (Kelders). s-HERTOGENBOSCH Gehuwd: G. J. A. den Ouden (bott.) met mej. T. van Eldik Mej. M. A. T. van Uden (int. dienst) met J. M. G. Kivits Geboren Miranda, d. v. C. J. E. Smits (bott.) Marlijn, d. v. M. P. H. J. de Goey (horeca secretariaat) Maria, d. v. H. A. v. d. Broek (bott.) Johanna, d. v. A. W. L. van Osch (bott.) Stefan, z. v. F. C. P. Stolzenbach (bott.) Heinie, z. v. H. J. M. van Antwerpen (bott.) Juan, z. v. J. T. M. Bertrums, (bott.) Frouke, d. v. C. C. F. M. v. d. Thillart (techn. dienst alg.) Nathalie, d. v. C. A. L. Veenstra (bott.) SCHIEDAM Geboren: Jorrit, z. v. J. D. van Werven (pers. dienst ge distilleerd wijn) ZOETERWOUDE AMSTERDAM II Gehuwd: J. Spel (bottelarij) met mej. A. M. S. de Ridder V. Nefkens (bottelarij) met mej. C. Y. A. Schiltz Geboren: Graziella, d. v. J. A. G. M. Pijpers (elektro- techn. wpl.) Vikash, z. v. R. Jagroep (bott.alg.) Salvador, z. v. J. Parra Martinez Suzanne, d. v. M. P. E. Heybrock, (fysieke distr.) Serana, C. M., d. v. K. Schipper (verk. horeca) Boukje, d. v. mevr. C. W. Overdevest-Oonk (opleiding en training) Inge M., d. v. E. H. Hemmes (marketing man agement) Wouter, z. v. R. Beishuizen (reclame en pro motions) Micheal, z. v. J. Agsteribbe (C.T.D.) Roelof K., z. v. K. Huisman (verkoop secreta riaat) BUNNIK Gehuwd: A. J. Vermeulen (bewaking) met mej. T. van Rooyen Geboren: Rosalie, d. v. D. de Best (planning en control) Femina, d.v. Z. J. de Vente (bottelarij) Monique, d. v. J. F. M. van Lunsen (techn. dienst) Peter, z. v. P. Ch. M. de Jong (storingsdienst) Claudia, d. v. H. J. Knops (bottelarij) Remon, z. v. F. Nienhuis (bottelarij) Pascal, z. v. N. Kuyer (bottelarij) Paul, z. v. J. Klok (technische dienst) Gehuwd: P. van Oort, (bottelarij) met mej. J. J. M. Krijgsman B. Kuipers, (mag. int. transport) met mej. S. I. van der Geld W. Spruit (C.A.D.) met mej. R. Leeuwenburgh Geboren: Elles, z. v. W. C. Koeman, (storingsdienst) Sarah, d. v. R. K. Mothojakan, (bottelarij) Martine, d. v. D. van Bemmel (techn. man.) Brigitte E. M., d. v. A. F. Klijnhout, (water milieu) Sandra, d. v. A Kruijer, (storingsdienst) Marc G., z. v. G. C. Foncke, (centr. inkoop) AMSTERDAM II: R. Meschendorp (E.S.Dvoortgezet hydrau- liek J. J. Koorn (E.S.D.) voortgezet hydrauliek H. J. Vaneveld (technol. dienst) Vapro B J. R. Kaan (Brouwen) Vapro B E. Koopman (Verpakken) Vapro B J. L. S. M de Graaf (elektr. wpl.) Elektrotech nisch opzichter en industriële elektronica M. Nijziel (elektr. wpl.) Bedrijfselektronica D. J. Noordam (elektr. wpl.) Meet- en Regel techniek C. A. Pel (M R) Industriële elektronica R. C. A. Nuyens (econ. analyse) Bedr. econo mie ROTTERDAM: Mevr. M. M. v. d. Hoeven-Sleeuwenhoek (plaatselijke adm.) Moderne Bedrijfsadminis tratie L. H. Kregel (C.A.D.) Nederlandse taal HATTEM Geboren: Arjen, z. v. J. van Dijk, (techn. dienst) 32 ZOETERWOUDE: G. A. Aalbertsen (adm. organisatie), Organis. v. d. inf. verwerking (Ambi-g) J. P. M. van Eijk (technische inkoop), Duitse bedrijfscorrespondentie DANKBETUIGINGEN In de eerste plaats mijn hartelijke dank aan allen, die ertoe bijgedragen hebben, dat de afscheidsreceptie op 2 decem ber jl. een heel mooie afsluiting is geworden van mijn loop baan. Mijn vrouw en ik zullen nog vaak met veel genoegen aan deze dag terugdenken. In de tweede plaats wil ik allen bedanken die gedurende mijn ziekte met hun medeleven, hartelijkheid en hulp voor mij en mijn vrouw een grote steun zijn geweest. Het was werkelijk hart "-verwarmend. Ook dit zullen wij nooit vergeten. A. W. Agatz. Langs deze weg wil ik iedereen bedanken voor de prettige dag die ter gelegenheid van mijn pensionering, op 28 februari 1977, voor mij te Bergen op Zoom werd georganiseerd. Dank, mede namens mijn vrouw en kinderen voor het aangeboden dineetje, de bloemen, het cadeau en de bijzonder gezellige receptie. L. Luijsterburg. Mede namens mijn vrouw dank ik een ieder, die heeft bijge dragen aan mijn afscheidscadeau dat ik ontving ter gelegen heid van mijn pensionering. Tevens wil ik iedereen bedanken die aanwezig was op de receptie en degenen die alles hiervoor verzorgd hebben. C. J. Kipping. Langs deze weg dank ik directie en collega's hartelijk voor alle bewezen attenties en de geschenken die ik op de dag van mijn pensionering heb mogen ontvangen. H. Vosselman-Treep. Hartelijk bedankt iedereen voor de wijze waarop jullie van mij afscheid genomen hebben. Het was voor mij en mijn vrouw onvergetelijk. P. van Liempt Mede namens mijn vrouw en kinderen wil ik hierbij iedereen nogmaals hartelijk bedanken voor de prettige middag die ik heb gehad ter gelegenheid van mijn 25-jarig jubileum. De ontvangst, de cadeaus, de prettige sfeer en de grote belang stelling (zelfs van buiten de vestiging Zoeterwoude), hebben er een „buitengewone" dag van gemaakt. H. J. Oldenbesten Mede namens mijn vrouw en dochter wil ik langs deze weg een ieder hartelijk bedanken voor de ontvangst, de toespra ken en de cadeaus, die ik ter gelegenheid van mijn 25-jarig jubileum heb mogen ontvangen. Het was voor ons een on vergetelijke dag. A. L. v. d. Eist. Nogmaals wilde ik directie, bedrijfsleiding, chefs en collega's bedanken voor de mij onvergetelijke dag en voor de vele attenties die ik ter gelegenheid van mijn 40-jarig jubileum heb mogen ontvangen. S. Verlee leder, die mijn echtgenote en mij tijdens de receptie heeft gadegeslagen zal er niet aan twijfelen, dat wij het allemaal geweldig vonden. Rest ons nu nog u allen hartelijk te danken voor de getoonde belangstelling en de prachtige cadeaus. J. Bonte Mede namens mijn vrouw wil ik een ieder die heeft bijgedra gen om mijn afscheid tot een onvergetelijke dag te maken, hartelijk dankzeggen. Ook hartelijk dank voor de cadeaus die ik ter gelegenheid hiervan heb mogen ontvangen. J. D W. Eerbeek Langs deze weg betuig ik mijn erkentelijkheid aan allen die mij gedurende dertig jaar bij Heineken gesteund hebben en geholpen. Mede namens mijn vrouw betuig ik mijn welge meende dank voor de grote belangstelling, getoond op mijn afscheidsreceptie. Van harte wens ik mijn opvolger en zijn team het allerbeste toe met de nieuwe afdeling centrale in koop. J. P M. Annegarn Langs deze weg wil ik, mede namens vrouw en kinderen, mijn hartelijke dank betuigen aan de directie, bedrijfsleiding en alle collega's en oud-collega's van de diverse afdelingen, voor de fantastische dag die in woord en daad mij ten deel is gevallen bij de viering van mijn 40-jarige jubileum. C. J. Kluvers Hartelijk dank, ook namens mijn vrouw en dochter, aan allen, die op enigerlei wijze hebben meegewerkt om aan het af scheid bij mijn pensionering zulk een prettige sfeer te geven. J. de Kruijf Gaarne wil ik allen, die mij zo bijzonder hebben verrast bij mijn jubileum, hartelijk bedanken. Naast de prachtige ca deaus heeft ons vooral de enorme belangstelling op de re ceptie grote vreugde gegeven. Het is een voorrecht te mogen werken in een onderneming, waar men zich door zoveel vrienden omringd weet. Ook mijn gezin heeft genoten van deze voor ons allen onvergetelijke dag. B. IV. Drost Mede namens mijn echtgenote en kinderen, wil ik directie, chefs en collega's en een ieder die eraan heeft bijgedragen heel hartelijk dank zeggen voor de cadeaus, bloemen, brie ven en telegrammen, die ik mocht ontvangen ter gelegenheid van mijn 25-jarig jubileum. Dank zij u allen is het een onver getelijke dag voor ons geworden. P. R. Tompkins

Vers van 't Vat | 1977 | | pagina 32