vers vail val inditnumMr 28STE JAARGANG 3/77 MEI PERSONEELSBLAD VAN HET HEINEKEN CONCERN Redactie-adres: Postbus 28, Amsterdam Telefoon 020 - 702283, 702264, 702172 REDACTIE: W. J. Bruggeman (hoofdredacteur) Mej. W. A. Unk Mej. P. A. M. Reijnders VASTE MEDEWERKERS: Mej. H. D. van den Steenhoven R. G. H. Elfrink REDACTIECOMMISSIE: Mr. J. Th. Kappelle J. E. M. Bruning Mr. D. P. de Graaf Mr. L. M. Pahud de Mortanges Ir. J. B. R. Schwietert J. Siep H. A. H. Verlinden CORRESPONDENTEN: Amsterdam (Stadhouderskade): R.van Es Amsterdam (Mauritskade): F. L. M. van Scherpenseel Bunnik: Cora Vulto Hattem. A. J. Voortman 's-Hertogenbosch: P. J. Th. M. Haans Leeuwarden: B. W. Siemens Rotterdam (Crooswijksesingel): B. G. W. M. Kerstel Rotterdam (Maaskade) en Schiedam: F. G. A. M. Roolaart Zoeterwoude: H. Klein Zwolle: L. J. van Rhijn Bij de voorpagina Een geliefd schilderij van ir. R. van Marwijk Kooy. Bij de achterpagina Amstel Gold Race 1977. Een unieke, ter gelegenheid van het „koperen" jubileum van Neerlands enige wielerklassieker exclusief voor Vers van 't Vat gemaakte luchtopname van de rennerskaravaan tijdens de passage door een van de dorpjes in het Limburgse land (Luchtfoto Dick Lemcke) Correspondentschap Bunnik en 's-Hertogenbosch Opnieuw zijn er enkele mutaties te mel den in het kleine groepje medewer- kers(sters), dat in de verschillende ves tigingen Vers van 't Vat als correspon dent vertegenwoordigt. In Bunnik is de heer J. H. Havekes, die verscheidene ja ren onze contactman aldaar is geweest, opgevolgd door mejuffrouw C. M. C. Vulto. De heer Havekes blijft als tipgever fungeren. Daarvoor Jan, en voor hetgeen je in die jaren ten behoeve van Vers van 't Vat gedaan hebt, hartelijk dank! In 's-Hertogenbosch heeft mevrouw R. van Eekert, zeer tot haar spijt, haar activiteiten als plaatselijk verslaggeef ster moeten beëindigen. Een laatste bij drage van haar hand treft u in dit num mer aan. Vele jaren, destijds ook als lid van de jeugdredactie, heeft zij voor Vers van 't Vat de Bossche belangen behar tigd. Wij, en dan spreken we zeker ook namens de lezers, zijn je daarvoor bij zonder erkentelijk, Rudie! Je betrokken heid kennende, weten we dat we in spe ciale gevallen zeker nog wel een beroep op je mogen doen. De nieuwe correspondent voor Den Bosch is ing. P. J. Th. M. Haans van de technische dienst, afdeling projecten. Evenals onze nieuwe correspondent in Bunnik, Cora Vulto, heten wij Piet Haans van harte welkom in onze kring. Beide nieuwelingen vindt u terug op pagina 18 en 19, waar wij hen tezamen met de an dere correspondenten graag aan onze lezers voorstellen. Oud Amstel affiche voor 3.- bij de redactie te verkrijgen Het herdrukte Amstel affiche, waarvan in Vers van 't Vat nummer 1/77 een af beelding stond, kan nog steeds besteld worden bij de redactie (020 - 702264). De prijs per stuk bedraagt 3.-. Het affi che is uitgevoerd in de kleuren rood, blauw, bruin, geel en groen. Rectificatie Bij de omschrijving van de foto op de voorpa gina van het vorige nummer is abusievelijk vermeld, dat het schilderij was gemaakt naar een tekening. Dit laatste is niet het geval. Het schilderij werd in 1934 door mevrouw A. Kortmann ter plaat se op het doek gezet. Overname van de gehele of gedeeltelijke in houd van dit blad is slechts toegestaan na verkregen toestemming van de concern-staf dienst Public Relations, tel. 020-702257. Pagina: 1 Frontpagina 2 Colofon. Correspondent schappen. Inhoud 3 In memoriam ir. R. van Marwijk Kooy 4 Amstel Gold Race 1977 6 Bier per spoor, een stukje his torie (I) 10 Ideeënbus 11 Diploma-uitreikingen Den Bosch 12 Vervolg ideeënbus 13 Eerste paal flessenloods Leeuwarden Consumentenacties... ook voor u 14 Indoor Brabant 16 Telefonisch vergaderen 17 Fotowedstrijd 1977 18 Onze correspondenten in woord en beeld 20 Geinboom in Den Bosch 22 Nieuws uit het buitenland 24 Jubilea en pensioneringen 28 Verenigingsnieuws met jaar feest in Noordwijk en Nieuw- kuyk; biljarten in Leeuwarden; simultaanschaken in Zoeter woude; sportdag '77; foto's van de maand 32 Kroniek 34 Proost 36 Amstel Gold Race 1977 Kopij en foto's voor het volgende nummer dienen uiterlijk 23 mei a.s. in het bezit van de redactie te zijn. 2

Vers van 't Vat | 1977 | | pagina 2