P. R. Tompkins Afscheid J. P. M. Annegarn S. Verlee J. de Jong wijze waarop deze zijn werk verricht. Hierbij waren aanwezig, naast het voltallige personeel van de drankenhandel, de heer P. A. Bos en mejuffrouw H. C. E Hoogenhuijze, beiden van de personeeldienst. De heer H. Schreur, van de afdeling admini stratie, overhandigde de heer Fikkert namens het personeel een wekkerradio. De heer P. R. Tompkins, verkoop horeca, vier de op 1 maart 1977 in de Rotterdamse Raads- kelder zijn 25-jarig jubileum. De jubilaris, zijn vrouw, dochter en zoon werden allereerst toe gesproken door de heer Q. A. D. Emmen, chef verkoopsecretariaat Rotterdam. Na het voorlezen van de talrij ke gelukstelegrammen bracht hij de kleurrijke loopbaan van de heer Tompkins in herinnering. Diens functies in de afgelopen De heer en mevrouw Tompkins: veel plezier op deze jubileumdag. jaren waren er echter zo vele dat niet eens het hele carrière verloop kon worden achterhaald. Nadat de heren mr. R. A. B. Combée, districtverkoopleider en A. H. Pols, vertegenwoordi ger, hun woordje hadden gedaan, werd door de volgende spreker, de heer P. J. Drenth, chef van het kabinet van de burgemeester van Schiedam, de goede relatie tussen de ge meente en Heineken, met name de heer Tompkins, benadrukt. Hij bood de heer Tompkins namens de gemeente Schiedam een gedenkbord aan. Tot slot dankte de jubilaris iedereen en in het bijzonder de afvaardiging van de gemeente Schiedam voor de belangstel ling en de cadeaus. Zoeterwoude. Op 24 februari nam in De Hooiberg de heer J. P. M. Annegarn, sinds 1947 werkzaam als chef van de afdeling produktie-inkoop, afscheid van Heineken De heer Annegarn, het glas hoog geheven... partir, c'est sourire Gedurende de dertig jaar dat hij de belangen voor onze on derneming behartigde, verwierf hij zich zowel binnen als bui ten ons concern grote bekendheid. Een goed zakelijk inzicht, een grote inzet en collegialiteit waren de pijlers van zijn suc cesvolle loopbaan bij Heineken. Het niet .geringe aantal aan wezigen in De Hooiberg vormde, tezamen met de geschenken, een van de blijken van waardering van de persoon en het werk van de scheidende chef inkoop. Tijdens de staande re ceptie werden geen toespraken gehouden. In een kort dank woord zei de heer Annegarn onder meer dat hij in plaats van het veel gebruikte „Partir, c'est mourir un peu" liever wilde spreken van „Partir, c'est sourire un peu". Dat hij er ook bij de leveranciers goed opstond, bleek uit de zeer drukbezochte receptie die ter gelegenheid van zijn af scheid voor de zakelijke relaties in Utrecht werd gehouden. Veertig jaar geleden in de bottelarij te Rotter dam begonnen, overgegaan naar het bierma gazijn en later naar de afdeling intern transport (waar hij nog steeds werkzaam is, zij het nu in Zoeterwoude) vierde de heer S. Verlee op 22 maart jl. zijn 40-jarig jubileum. In de Brugkamer van het ontvangstgebouw De Hooiberg sprak ir. W. F. Schipper de jubilaris toe. Na een overzicht gegeven te hebben van de belangrijke gebeurtenissen uit het dienstver band van de heer Verlee, bedankte de bedrijfsleider hem, niet alleen voor het vele werk (pallets) dat hij bij en voor Heineken verzet had, maar ook voor zijn collegialiteit. Na de ceremonie van het opspelden van het eremetaal en het overhandigen van de envelop, was het woord aan de direc te chef van de jubilaris, de heer A. M. Prins. Deze belichtte enkele facetten uit de kleurrijke geschiedenis, die zich reeds tientallen jaren rond jubilaris Verlee afspeelt. Namens het personeel overhandigde hij een cadeau onder couvert. De heer Verlee werd verder nog toegesproken door de heer W. Kort van de Bedrijfsledengroep Industriebond N.V.V., die na een leuk verhaal, dat bij de jubilaris goed over kwam, een prachtige fruitmand liet overhandigen. Vele gelukwensen voor de heer Verlee De dank van de jubilaris tenslotte ging uit naar de directie, bedrijfsleiding, zijn directe chef en alle gabbers die gekomen waren om met hem deze heuglijke gebeurtenis te vieren. Het zilveren jubileum van de heer J. de Jong, werkzaam als specialist in het dienstgebouw, werd op 25 februari jl. in de Brugkamer van het ontvangstgebouw te Zoeterwoude herdacht. Ir. W. F. Schipper liet in zijn toespraak de loopbaan van de jubilaris de revue passeren en dankte hem voor hetgeen deze voor het bedrijf heeft gedaan. In die dank betrok de bedrijfsleider ook mevrouw De Jong voor haar steun op de achtergrond, in het bijzonder bij de overgang van haar man van dag- naar ploegendienst. Na zijn toespraak overhan digde de heer Schipper de envelop en verzocht hij mevrouw De Jong haar man te decoreren. De directe chef van de jubilaris, de heer K. Smit, sprak woor den van waardering voor de wijze waarop de heer De Jong al die jaren de hem opgedragen taken heeft uitgevoerd. De Be drijfsledengroep van de Industriebond N.V.V. tenslotte bood het jubilerende echtpaar een schitterende fruitmand aan. Met het dankwoord van de jubilaris, waarin hij zijn erkentelijkheid 26

Vers van 't Vat | 1977 | | pagina 26