C. J. Kluvers J. Bonte G. H. A. Fikkert 's-Hertogenbosch. Op 11 maart jl., een dag voor zijn zestigste verjaardag, vierde de heer J. Bonte in de Cambrinuskelder zijn 25-jarig jubi leum. De heer Bonte, die nog maar betrekkelijk kort in Den Bosch, op het verkoopsecretariaat, werkzaam is, werd toegesproken door de heer H. van Hoorn, chef de bureau commercie. Deze prees de jubilaris om zijn enorme inzet en werklust. De basis daarvoor werd destijds in Rotterdam gelegd, waar de heer Bonte vele jaren bij de firma Tims werkzaam is geweest. Daar heeft hij, aanvankelijk als chauffeur-verkoper en later als route-chef, bijzonder veel bij gedragen aan de verkoop van Royal Club en Seven-Up. Later Op 9 maart jl. werd het jubileum gevierd van de heer G. H. A. Fikkert, werkzaam bij dranken handel Molenaar Co. Hij werd in Meppel ontvangen door de heer A. W. Schmidt, gewes telijk manager. In de toespraak van de heer Schmidt werd de loopbaan van de heer Fikkert gememoreerd, die op 1 maart 1952 begon bij drankenhandel (Jijt de Boogaard. De heer Schmidt overhandigde hem de gouden speld en de envelop met inhoud. Daarna volgde een gezellige receptie in de kantine van de drankengroothandel, waar de heer J. H. Bemelmans, bedrijfs leider, de jubilaris in een toespraak veel lof toezwaaide voor de chauffeur. In 1966 werd zijn functie uitgebreid tot heftruck- chauffeur/afleveraar biermagazijn. Tenslotte is hij in 1971 aangesteld in zijn huidige functie in de ,,oliebak", dat wil zeg gen als machinesmeerder. De heer Kruiver zei allereerst dat mevrouw Lucke al die jaren haar man had bijgestaan, waardoor Lucke zich altijd vol over gave op zijn werk heeft kunnen storten. Kruiver zei tevens dat bij Lucke altijd alles gesmeerd loopt. Namens de afdeling bood de heer Kruiver tenslotte een mooi bloemstuk aan. De heer M. Mühlebach, storingsmonteur, hield een klein toespraakje, maar bood een groot cadeau aan, een olievat, gevuld met tal van kleinere en grotere cadeaus, waaronder een cassette-re corder. Tenslotte sprak onverwachts de heer W. Willemse, algemeen reserve in de kelders, de jubilaris toe. Als oud-col lega dankte hij de heer Lucke voor de goede samenwerking. De heer Lucke bedankte iedereen voor de cadeaus. Terwijl hij dit deed, moest hij de lange haren van z'n gekregen pruik uit z'n ogen wrijven, een gebaar dat hij jaren niet meer had kun nen maken. Een breed lachende C. J. Kluvers werd op 23 maart jl. door een groot aantal belangstellen den in de Bunnikse kantine ontvangen om daar zijn 40-jarig jubileum te vieren, iets wat toch niet al te vaak voorkomt. Natuurlijk waren ook mevrouw Kluvers en de kinderen bij deze feestelijke bijeen komst aanwezig. Ir. L. A Ch. Rottier, bedrijfsleider, die als eerste het woord nam, zei dat het dossier van de heer Kluvers, die de administratie van de bottelarij onder zijn beheer heeft, hem heel wat gegevens had opgeleverd voor zijn toespraak. De heer Kluvers en zijn echtgenote genieten zichtbaar van het optre den van de heer Van Zenderen. Een van die punten was de grote studiezin: de reeks diploma's zou te lang worden om op te noemen.Niet in het minst werd hij geprezen om het feit dat hij een zeer goed collega en mede werker is. De heer Rottier speldde de jubilaris het gouden ereteken met diamant op de revers. Deze zei hierover in zijn dankwoord dat hij daarmee „bijna" zo blij was als met de goed gevulde enve lop die hij later in ontvangst mocht nemen. Voor de inhoud daarvan had hij trouwens al wekenlang iedereen met lijsten zien lopen slepen en zich afgevraagd of de opbrengst voor het Rode Kruis was of ietsdergelijks, maar het was uiteindelijk toch nog „goed" terecht gekomen. Vervolgens werd aangekondigd de grootste komiek van deze tijd, de heer C. M. van Zenderen. Dat het toen lachen geblazen was, behoeft nauwelijks opgemerkt te worden. De heer Van Zenderen wist op zeer humoristische wijze de jubilaris in het zonnetje te zetten. Hij overhandigde tevens namens het per soneel de al eerder genoemde envelop aan de jubilazeres, zoals hij mevrouw Kluvers noemde. Een envelop met inhoud goed voor twee personen want op de envelop stond: goed voor fiets met mandje. Het optreden van de heer Van Zenderen oogstte veel succes. De jubilaris zelf zou trouwens ook geen gek figuur slaan als conferencier, dat bleek wel uit zijn slot- toespraakje. De receptie die na dit hele gebeuren volgde, was bijzonder gezellig. De heer en mevrouw Bonte: hoogtijdag in Bossche gemeenschap. heeft de heer Bonte nog enige tijd bij de Heineken dranken handel „Rotterdam" te Schiedam en daarna bij Vrumona ge werkt. De jubilaris ontving op deze hoogtijdag verscheidene cadeaus, waaronder twee ligstoelen, een kaart-tafelkleed en een doe- het-zelf boek. Tot slot bedankte de heer Bonte voor de belangstelling (enkele gasten waren van zeer ver gekomen), voor de fraaie cadeaus en de fijne woorden die tot hem gesproken waren. Jubilaris Fikkert wordt door de heer Schmidt met het goud onder scheiden.

Vers van 't Vat | 1977 | | pagina 25