Hoge beloningen voor rootse ideeën De heer Ten Bruggen Cate reikte de belonin gen uit aan, van rechts naar links, de heren Van Rooyen Damen, Van de Bergh, Van Gogh en Van der Steen De heer Van Run (inzet) was wegens ziekte niet aanwezig. Op woensdagmiddag 23 maart jl. sneu velden er records op de Bossche brou werij. Totaal viel ruim 11.000,- te ver delen over vier ideeën, hetgeen een re cordbedrag is. „Het is echter toeval dat de beloning van deze ideeën samenvalt. Het ene idee kan namelijk sneller beoordeeld worden dan het andere. Voor veel ideeën dient het kader tijd vrij te maken ter bestudering, terwijl ook de plaatselijke ideeënbus commissie en dikwijls ook de centrale ideeënbuscommissie dit moeten doen", aldus ir. A. K. E. ten Bruggen Cate. Op de gezellige informele bijeenkomst in het oude ontvangstgebouw waren be halve de inzenders ook aanwezig de voltallige plaatselijke ideeënbuscom missie en de heren N. M. L. van Nieu- wenhuijzen, hoofd plaatselijke perso- neeldienst, E. J. van Brunschot, namens de centrale ideeënbuscommissie, W. van der Luur, chef mechanische werk plaatsen en W. van Wijk, chef brouwen. De bedrijfsleider ging vervolgens over tot uitreiking van de beloningen. Voor de heren P. van Gogh en A. van Run, beiden werkzaam in de helderbier- kelder was de totale beloning 1325,-. De heer Van Run was ziek en kon AMSTERDAM NAAM AFDELING BELONING M. Tunez Morales bottelarij A/Mau 75,- H. Onverwagt energie stor. dnst. A/Mau 75,- W. Kleton intern transport A/Mau 75,- N. Kaspers verpakken A/Mau 75,- J. W. Speudel intern transport A/Mau 50,- G. Mulder bottelarij A/Hel 50,- R Meschendorp energie stor. dnst. A/Mau 50,- A. Kint molenzolder A/Hel 50,- J. P. Faasen interne dienst A/Mau 50,- Aanmoedigingspremie H. R. Biervliet gistkelder A/Hel 25,- Th. A. M. Geijsen energie stor. dnst. A/Mau 25,- R. Jagroe bottelarij A/Mau 25,- A. v.d Meent/ J. Koorn energie stor. dnst. A/Mau 25,- N. T. Spellacy bottelarij A/Mau 25,- BUNNIK BELONING D A. Udink energiedienst 50,- G. v.d. Kraats bottelarij 25,- 50,- Aanmoedigingspremie G. v. Breenen storingsdienst 25,- D. A. Udink energiedienst 25,- M. C. W. Dropsie bottelarij 25,- 'S-HERTOGENBOSCH M Venrooij/ BELONING J. Hermse mech. werkpl. 200,- P. J. Kouseband bottelarij 100,- H. A. Bakker gistkelder 75,- J. J. H. van de Berg bottelarij f 75,- A. Blom/ W. Ritmeijer magazijn 75,- G. Vissers storingsdienst 50,- W. van Ooij gistkelder 40,- G. v.d.Broek bottelarij 40,- F. E. Roskam brouwhuis 40,- M. J. M. van Beugen storingsdienst 25,- Aanmoedigingspremie J. C. M. Snijders kwaliteitsdienst 25,- W. Habraken/ J. W. A. Honse- laar/A. C. Claasen kwaliteitsdienst 25,- P. v. Esch/P. v. Os planning en werkvoorber. 25,- J. G. R. v. Hilten drankenhandels 25,- G. Th. Fridt bottelarij 25,- J. A. van Bijnen bottelarij 25,- J. F. J. M. Mulders bottelarij 25,- W. M. Lensen bottelarij 20,- M. Beekmans lagerkelder 15.- J. M. J. Verheijen interne dienst 15,- LEEUWARDEN BELONING H. Dijkstra expeditie 75,- J. Postma bottelarij 40,- Aanmoedigingspremie R. Engwerda bottelarij 25,- L. Hoekstra ledig emballage 25,- ZOETERWOUDE BELONING J. Robavs mech. werkpl. 100,- F. H. Wittebol storingsdienst 100,- C. A. Akkerman bewaking f 45,- H. Westendorp bewaking 2 x 40,- H. v.d. Horst bewaking 40,- F. X. Schetter ziederij 35,- Aanmoedigingspremie J. E. Konings storingsdienst 2x 25,- A. Dam storingsdienst 25,- C. J. M. Klaver brouwhuis 25,- J. Robavs mech. werkpl. 25,- H. A. J. v. Bavel afvalwaterzuivering 25,- mevr. S. M. Spijker- Brouwer medische dienst 25,- J. E. H. van Duyn energiedienst 20,- Allen, die daarvoor in aanmerking kwamen, kozen een geschenk uit de groep, behorend bij de beloning 10

Vers van 't Vat | 1977 | | pagina 10