FLEURIG HEINEKEN DIENBLAD ALS LANDELIJKE MERKPROMOTIE Vergadering gezamenlijke ondernemingsraden Om u te dienen Een Heineken dienblad ook voor u neelszaken van de Divisie Nederland. Tot opvolger van de heer Kleiberg als groepsdirecteur frisdranken, tevens be last met de algemene leiding van Vru- mona, is met ingang van diezelfde datum benoemd mr. J. Siertsema, tot dan groepsdirecteur Europa in de Divisie In ternationaal. Tot technisch directeur van de Dreher groep in Italië is per 1 januari jl. benoemd ir. L. W. M. Hendrikx, voorheen regional technical manager in de groep Europa. De werkzaamheden van de heer Hen drikx zullen voorshands worden overge nomen door ir. J. W. den Hond. Het is wenselijk gebleken reeds thans in de opvolging van de directeur van de Stichting Heineken Pensioenfonds, de heer J. J. van der Eijk, te voorzien. De directie-overdracht zal in de loop van 1978 plaatsvinden. In overleg met het bestuur van de Stichting Heineken Pen sioenfonds heeft de raad van bestuur besloten drs. C. J. Melcherts met ingang van 1 februari 1977 te benoemen tot on derdirecteur. Als opvolger van de heer Melcherts bij economische zaken is per dezelfde da tum benoemd drs. P. A. M. Janssen, hoofd centrale diensten thuisverbruik. Per 1 januari jl. is drs. A. A. Vellekoop, marketing manager bier Divisie Neder land benoemd tot hoofd van de afdeling marketing services control van de Di visie Internationaal. Per dezelfde datum is als zijn opvolger tot marketing manager bier Divisie Nederland be noemd drs. A. F. Veldkamp, tot die da tum hoofd van de afdeling marketing onderzoek. Na het openingswoord van de voorzitter, ir. R. van Marwijk Kooy, was het eerste agendapunt van de vergadering van de gezamenlijke ondernemingsra den op vrijdag 14 januari 1977 in 't Koelschip te Amsterdam: toelichting op de algemene gang van zaken binnen de onderneming over het boekjaar 1975/1976. Drs. J. B. H. M. Beks, directeur E.F.I., nam dit punt voor zijn re kening. De heer J. van der Zee, groeps directeur gedistilleerd en wijn, gaf een overzicht van de ontwikkelingen in de gedistilleerd-sector in de afgelopen ja ren. Daarnaast schetste hij hoe deze ontwikkelingen leidden naar de beslis sing tot vestiging van een nieuwe distil leerderij en graanalcoholfabriek in Zoe- termeer (plan Zoeterhage). In de middagbijeenkomst werd door dr. H. P. Meppeling, directeur concern stafdienst personeelszaken, een groot aantal onderwerpen uit het Sociaal Jaarverslag 1975/1976 besproken. Door een viertal ondernemingsraden waren ook over dit onderwerp vooraf veel vra gen en suggesties ingediend. De voor zitter sprak aan het einde van de dag van een geslaagde bijeenkomst. Daarbij suggereerde hij dat op zaken, die op deze gezamenlijke bijeenkomsten aan de orde komen, maar die nadere be spreking wenselijk maken, in de komen de C.O.R.- en/of O.R.-vergaderingen wordt teruggekomen. Onder dit motto is eind januari een grote, landelijke Heinekenactie, gericht op de consument, van start gegaan, die tot medio maart zal duren. Inzet: een fraai, metalen dienblad. Via in de winkels verkrijgbare bestelkaarten of door middel van coupons, die in verschillende tijdschriften voorkomen, kan de consument zo'n dienblad bestellen. Het is een stevig en praktisch presenteerblad, op de 'bodem' waarvan met een zeer fijn penseel de sfeer van vervlogen dagen in beeld is gebracht. De dagen van snuivende paarden in de zoveel stillere straten van weleer. De tijd van het oprechte ambacht, de tijd ook van veel minder haast. Kortom, nét dat aardige van vroeger dat tegenwoordig zo gewild is. De actie wordt krachtig ondersteund, zowel door advertenties in de ver schillende bladen, reclameboodschappen via de radio, als door een opval lende presentatie in de winkels. In de daar opgestelde displays zal uiteraard het dienblad centraal staan. SPECIALE AANBIEDING VOOR HET PERSONEEL Zoals reeds in een van de personeelsbulletins is bekendgemaakt, wordt het- personeel in de gelegenheid gesteld dit dienblad, tegen een speciale prijs, in zijn bezit te krijgen. Gedurende de maanden februari en maart zal op die plaatsen, waar u altijd bier en frisdranken of uw concern-reclameartikelen afhaalt, een aantal dienbladen aanwezig zijn. Het is helaas niet mogelijk het dienblad mee te sturen in die gevallen, waarin men zijn bier en frisdranken thuisbezorgd krijgt. Om in het bezit te komen van zo'n dienblad, dient u het dus zelf af te halen. Uw prijs is 3,54, welk bedrag via uw salaris zal worden verrekend. Uw collega's uit de commercie, die achter deze actie staan, wensen u met dit dienblad veel plezier en hopen dat u er vaak gebruik van zult maken om er uw glazen heerlijk helder Heineken op te serveren. 3

Vers van 't Vat | 1977 | | pagina 3