Nieuwjaarsreceptie Amsterdamse oude garde GEPENSIONEERDEN TE GAST INZOETERWOUDE Hierbij willen wij iedereen nogmaals harte lijk danken voor de getoonde belangstelling bij mijn 40-jarig jubileum. F. Schouten Omdat ik door omstandigheden de laatste tijd niet meer actief werkzaam was bij Vrumona heb ik de voorkeur gegeven aan een afscheid bij mijn pensionering in kleine kring. Mede namens mijn pleegdochter wil ik gaar ne het gehele personeel van Vrumona dank zeggen voor de prachtige cadeaus. Mijn spe ciale dank wil ik bij deze overbrengen aan het personeel van het centraal magazijn voor de supergrote doos sigaren. J. B. Oostveen Naar aanleiding van mijn 25-jarig jubileum wil ik de directie en alle collega's hartelijk danken voor de onvergetelijke middag die ik heb mogen beleven. J. A. Visser Afscheid notaris N. M. Posch In de afgelopen maand werd officieel afscheid genomen van notaris N. M. Posch, die sedert 1929 de belangen van onze onderneming op notarieel gebied heeft behartigd. Met ingang van dit jaar is zijn taak overgenomen door zijn zoon, notaris mr. J. C. Posch. In Amsterdam, in de Van der Helststraat, kwamen op woensdag 5 januari jl. de gepen sioneerden bijeen om elkaar een gelukkig 1977 toe te wensen. (vervolg van pagina 17) W. Koeman storingsdienst ƒ75,- M A Prins bottelarij 75- T. Smeets storingsdienst 70.- J. A H Visser bottelarij 60 G. Kiene storingsdienst 60 J H. Ossevoort tekenkamer 60 H. v.d. Horst bewaking 60- R. Key/T. Smeets storingsdienst 50.— L Schumacher dienstgebouw 50,- L. Schumacher dienstgebouw 35- H. Delannoy interne dienst 30- Aanmoedl- glngspremie L. Stello dienstgebouw 25.- L Schumacher dienstgebouw ƒ25.- R. van Leeuwen emballage 25,- J P. M. van Kuyk dienstgebouw 25,- D van Duyvenbode emballage 25.- Ph P Voogd storingsdienst 25- F. H. Wittebol storingsdienst ƒ25.- C. Klaver brouwhuis 20 J. de Jong interne dienst 15,- J de Jong interne dienst 15- M J Klerks fysisch lab 12.50 Rectificatie In de jaarkalender van 1977, die was bijgevoegd in het kerstnummer, dient nog het 40-jarig jubileum van de heer C. J. Kluvers (Bunnik) op 22 maart a.s. te worden opgenomen. Overleden Op 10 december 1976 is overleden de heer J. A. A. Klasener, die destijds werkzaam was bij Heineken Amster dam. De heer B. de Boer overleed op 13 december jl. Hij heeft gewerkt in Rotterdam. Op 9 december 1976 is overleden de heer W. Windhaus, voor heen werkzaam bij brouwerij De Sleutel. De heer P. J. Verwayen over leed op 26 oktober jl. Hij was indertijd werkzaam bij Amstel. Op 23 decem ber 1976 overleed mevrouw P. Falaksoroe-Kanikir. Zij heeft in Rot terdam gewerkt. Mede namens mijn vrouw wil ik de directie en medewerkers hartelijk dank zeggen voor de mooie fruitmand en bloemen die ik bij mijn 25-jarig jubileum mocht ontvangen, en mij het gevoel gaven dat ik, ondanks het feit dat ik al enige tijd niet meer op de brouwerij werkzaam ben, er toch nog bijhoorde. R. de Jong Langs deze weg wil ik, ook namens mijn echt genote, hartelijk danken voor de belangstel ling en voor de bloemen die ik mocht ontvan gen ter gelegenheid van het bereiken van de 65-jarige leeftijd. Door omstandigheden heb ik mijn werkzaamheden de laatste jaren niet meer kunnen verrichten. Wij wensen iedereen veel succes voor de toekomst. G. L. Persoons Veel gepensioneerden hadden aan de uit nodiging voor deze, bijna traditionele jaar lijkse bijeenkomst, gehoor gegeven. Ze werden ontvangen op dinsdag, 21 decem ber 1976 te Zoeterwoude, in een in kerst sfeer gestoken bedrijfskantine. Het was voor de aanwezigen een goede gelegenheid oude herinneringen op te halen en nieuwtjes uit te wisselen. Aan het einde van de middag was er een kleine rondleiding door het be drijf, hetgeen door iedereen zeer op prijs werd gesteld. Fijn om iedereen weer eens te zien Nieuwe werkplaats storingsdienst Vrijdag 24 december 1976 werd op de vestiging aan de Stadhouderskade te Amsterdam de nieuwe werkplaats van de storingsdienst geopend. Op de eerste verdieping aan het „monteursplein" wa ren de meeste genodigden al om 10.00 uur 's morgens aanwezig om bij de offi ciële ingebruikneming te kunnen zijn. De heer P. E. Röhrig, produktieleider, hield een kort openingswoord. Hierna was er een gezellig samenzijn. 29

Vers van 't Vat | 1977 | | pagina 29