AMSTERDAM I Gehuwd: B. Faber (magazijn) met mej. M. W. Roele A. Mantin (bottelarij) met mej. C. B. Koop mans J. M. H. Boskma (kelders) met mej. A. Dijk M. Mühlebach (storingsdienst) met mej. R. Schoen Geboren: Tulay d.v. A. Mantin (bottelarij) Joyce d.v. P. L. Heisen (belading) Paul J. z.v. F. L. Bakker (E.S.D.) Ingrid, d.v. J. G. Bakker (directie-keuken) Mathijs A. z.v. A. W. Scheeper (plann. en contr.) AMSTERDAM II Gehuwd: L. Diosdado Torres (bott) met mej. A. S. Strickx J. P. Kuijs (bedr. bureau) met mej. J. M. A. Duijn mej. H. Huntelaar (P.P.D.) metA.T. J.Withoud mej. A. M. A. van Rijn (bedr. bureau) met D. J. Duijnker R. J. Claassen (thuisverbruik) met mej. C. E. Lok Geboren: Maria B., d.v. Jordan Saez (bott.) Jolanda, d.v. L. Diosdado Torres (bott.) Cinthya, d.v. T. K. van Bakel (belading) Maria, d.v. F. Perez Cayuela (bott.) Elmoeska, d.v. G. J. J. Haker (belading) Kiona E., d.v. W. van Kleef (stor. dienst) Christel, d.v. H.E.M.Gieling (bedrijfsbureau) Judith M., d.v. H. J. C. Philippa (fys. distribu tie) Joost, z. v. A. J. M. Somers (thuisverbruik) Sjors B. P., z.v. B. P. v.d. Meer (expeditie) BUNNIK Gehuwd: E. Valkenburg (bott.) met mej. C. Klumpenaar Mej. T. Bak (mark. mang. alg.) met M. Luirink Geboren: Marit, d.v. H. Winthorst (bott.) Ester, d.v. B. Groen (bott.) Daniëlle J., d.v. A. P. Buitendijk (verk. fris) HATTEM Geboren: Jessica M., d.v. mevr. J. W. Tuin-van Biezen (secretaresse) Geertje J., d. v. A. W. Kers (bedr. bureau) DEN BOSCH Gehuwd: A. F. Visser (bott.) met mej. I. C. D. M. v.d. Ven A. E. Straver (int.tr.) met mej. M. A. E. Toeter W. H. van Vugt (mech. wpl.) met mej. G. J. Quik A. J. Gloudemans (int. tr.) met mej. M. M. B. Lues Mej. P. A. R. de Vré (planning en werkvoor- ber.) met W. Stroink J. G. M. van Gisbergen (bott.) met mej. L. Wawrzyniak Geboren: Kris, z.v, A. F. H. Verbeek (bott.) Manuel, z.v. M. Moreda Medina (bott.) Maria, d.v. M. P. v.d. Aker (stor. dnst.) Max, z.v. P. H. A, Kemp (brouwen) Mark, z.v. W. M. J. de Bruijn (int. tr.) Bas, z.v. A. A. C. M. Wouters (energie- en storingsdienst) Inge, d.v. N. M. v. Bladel (secr.) ROTTERDAM Gehuwd: P. Mes, (H.R.C.) met mej. G. M. Jansen L. Molenaar, (C.V.A.) met mej. M. A. Kieboom (H.R.C.) mej. C. J. Lowes (H.R.C.) met J. de Vries Geboren: Barbara, d.v. R. Fles (H.R.C.) SCHIEDAM Gehuwd: A. Hepkema (techn. dnst. Leeuwarden) met mej. F. N. Faber mej. L. v.d. Lugt (orderadministratie S/Coe) met G. W. Janssen P. de Boer (verpakken Leeuwarden) met mej. M. Bronsema J. J. Smits (drankenbereiding Schiedam) met mej. A. S. Omapersad mej. M. Bras (computerafdeling Schiedam) met A. Storm ZOETERWOUDE Gehuwd: O. Donker, (pi. sal. adm.) met mej. J. Smit M. C. D. v.d. Werff, (tekenkamer/norm.) met mevr. B. H. Hoogwerff-Kroon mej. A. P. M. de Boer, (prod, bier) met J. G. Palm Geboren: Brenda, d.v. C. de Jager (tekenkamer) Edwin Elmo, z.v. R. B. van Donge (bott.) Allard, z.v. M. B. Polderdijk (anal, lab.) Mark, z.v. A. M. v.d. Berg-Jansen (perso neelsdienst) Richard, z.v. H. W. Kort (tekenkamer) Lucinda Maria, d.v. A. P. Almeida (bottelarij) GESLAAGD Amsterdam II Mej. T. Sanders (verk. horeca) voor steno Engels W. Stolwerk (marketing frisdranken) voor NIMA-C Zoeterwoude H. Voorschuur, (spec, energie) behaalde het diploma hogere akoustiek Mevr. T. v.d. Bosch, (doe. centr. techn.) be haalde het diploma steno Frans ONZE DIENST VERLIETEN Mevr. E. A. M. Mijnders-v.d. Oever, (plann. en contr.-A/Wet Mej. S. M. de Winter, (opleidingen A/Wet) A. Garcia Parra, (interne dienst - A/Mau) T. Alvarez Domingues - (fustenvul- A/Mau) R. Brouwer, (expeditie - A/Mau) J. C. de Wit (verkoop thuisverbruik-A/Mau) Mevr. A. M. de Vries-Merks, (pl. adm.-A/Mau) H. J. Hoving (drankengroothandels-A/Mau) A. Martin Goya (bott.,-H/Bosch) Mevr. M. Storm-Groen, (kantine-R'dam) Mevr. S. Vreugdenhil-v. 't Land, (kantine- R'dam) Mevr. J. G. D. v, Gelder-Schreutelkamp, (kan tine-R'dam) Mevr. L. S. Weterings-Vaes, (C.V.A.-R'dam) M. W. A. M. Koot, (techn. inkoop,-Zoe.) DANKBETUIGINGEN Mede namens mijn vrouw, kinderen en klein kinderen, wil ik langs deze weg dankzeggen voorde prettige dag ter gelegenheid van mijn pensionering op 17 november 1976. Het feit dat men speciaal hiervoor naar Zevenaar is gekomen, stellen wij zeer op prijs. Ook harte lijk bedankt voor de fruitmand en het bloem stuk. A. A. G. Smit Voorde attenties, mij bewezen ter gelegenheid van mijn pensionering, zeg ik u van harte dank, mede namens mijn echtgenote. F. G. B. Meijer Mede namens mijn echtgenote wil ik gaarne iedereen die heeft bijgedragen aan de voor mij onvergetelijkeafscheidsdag op mijn 65stever- jaardag, hartelijk dankzeggen. Waardering te ontmoeten voor de verrichte ar beid is een stuk levensvervulling, dat men iedereen, die nog aan het begin van zijn loop baan staat, zou willen toewensen. D. A. Warnies Langs deze weg wil ik de directie en mede werkers dank zeggen voorde belangstelling, ondervonden bij ons 50-jarig huwelijk. G. J. v.d. Schans Langs deze onpersoonlijke weg wil ik, mede namens mijn vrouw en kinderen, al degenen die mijn pensionering op 26 november 1976 tot een onvergetelijke dag hebben gemaakt, hartelijk danken. C. F. Kooy Mede namens mijn vrouw en kinderen wil ik graag langs deze weg een ieder hartelijk bedanken voor de ontvangst, de toespraken en voor de cadeaus die ik ter gelegenheid van mijn 40-jarig jubileum heb mogen ontvangen. Het is voor ons een onvergetelijke dag gewor den. \N. Kort Mede namens mijn echtgenote en kinderen wil ik iedereen die voor ons de dag van mijn 25-jarig jubileum tot een onvergetelijke heb ben gemaakt langs deze weg nogmaals zeer hartelijk danken. F. Huyer Mijn vrouw en ik waren aangenaam verrast door de grote belangstelling ter gelegenheid van mijn afscheid. Het boek De Waddenzee" was zeer welkom, vooral omdat het ook mijn geboorteplaats beschrijft. Het mooie gereed schap betekende een uitbreiding van mijn hobbywerkplaats. Wij danken bij deze allen, die ons, ondanks het feit dat ik al enige tijd niet meer in actievedienst was, hetgevoel gaven er toch nog bij te horen. D. H. de Boer 28

Vers van 't Vat | 1977 | | pagina 28