J. Kasteelen H. R. Wey Afscheid W. J. Lammers Zoeterwoude. Op 21 november 1951 trad de heer H. R. Wey in dienst bij Heineken te Rotterdam. Een kwart eeuw en een dag later vierde hij temidden van de Zoeterwoudse brouwerijgemeenschap in De Hooiberg zijn 25-jarig jubileum. Hoewel ir. W. F. Schipper zijn toespraak begon met te zeggen dat goede wijn geen krans behoeft, zwaaide hij de jubilaris, die werkzaam is in de bottelarij, vervolgens veel lof toe voor hetgeen deze in de afgelopen jaren voor het bedrijf gedaan heeft. Aan het slot van zijn toespraak overhandigde hij de heer Wey de bekende en velop en speldde hem het eremetaal op de revers. Zoeterwoude. Ter gelegenheid van zijn 25-jarig dienstverband werd de heer J. Kasteelen van de garagewerkplaats op 19 november 1976 in De Hooiberg uitgebreid in hetjubileumzonnetjegezet. Dit gebeurde allereerst door de bedrijfsleider, ir. W. J. Schipper, die ook een deel van de dank en hulde aan mevrouw Kasteelen deed toekomen. De directe chef van de jubilaris, de heer T. Notenboom, com plimenteerde hem ook namens de afdeling en liet zijn waarde ring en beste wensen vergezeld gaan van een envelop met inhoud. De heer J. Bresser kwam namens het jubileumfonds gelukwensen en een bedrag onder couvert aanbieden. Voor mevrouw Kasteelen had hij een prachtig bloemstuk meege bracht. De heer W. Kort feliciteerde de jubilaris namens de Industriebond N.V.V. en overhandigde een schitterend opge maakte fruitschaal. De heer en mevrouw Meijer zagen er zeer gelukkig uit op deze feestelijke dag. Het laatste woord was aan de heer Kasteelen. Hij bedankte allen, die aan het welslagen van deze jubileumdag hadden bijgedragen en had een speciaal woord van dank voor zijn vrouw, omdat zij als zijn „trainster en verzorgster" het hem mogelijk heeft gemaakt elke dag opnieuw in optimale conditie op zijn werk te verschijnen. Dat de inhoud van deze mand niet te versmaden is, kun je aan de gezichten wel zien. Een hartelijk afscheid in huize Lammers. Schiedam. Op donderdag 25 november 1976 werd in huiselijke kring afscheid genomen van de heer F. G. B. Meijer in verband met het bereiken van de pensioengerechtigde leeftijd. De heer Meijer werkte tot voor enkele jaren als vertegenwoordiger bij Coebergh en later als medewerker van het verkoopbureau gedistilleerd wijn. Overeenkomstig het verzoek van de heer Meijer, die de laatste jaren niet meer in actieve dienst was, bleef het afscheid tot een informele bijeenkomst beperkt, waarbij aanwezig waren de heren F. G. A. M. Roolaart, chef verkoopbureau gedistilleerd wijn, F. A. van der Vlis, districtverkoopleider, alsmede R. van Giessen en J. Wals, medewerkers plaatselijke personeeldienst. Tijdens het gezellig samenzijn kreeg de heer Meijer een doos dranken met de bekende concern-merken, alsmede een en velop met inhoud aangeboden. Ook mevrouw Kasteelen wordt niet vergetenzij krijgt een mooi boeket aangeboden. Op 23 december jl. werd door een delegatie van de vestiging Zoeterwoude in huiselijke kring afscheid genomen van de heer W. J. Lammers, die op deze dag de 65-jarige leeftijd bereikte. De heer Lammers is een groot aantal jaren werkzaam geweest in de bottelarij, doch heeft om gezondheidsredenen voor tijdig zijn werkzaamheden moeten beëindigen. 25

Vers van 't Vat | 1977 | | pagina 25