A. Th. de Rooy Afscheid C. J. Kipping Afscheid D. A. Warnies 's-Hertogenbosch. Het 25-jarig jubileum vari de heer A. Th. de Rooy, chef garage, is niet onge merkt voorbijgegaan. De jubilaris die destijds bij Heineken te Amsterdam in dienst trad, werd in december 1956 overgeplaatst naar de toen nieu we vestiging in Den Bosch. Nadat de heer en mevrouw De Rooy door de bedrijfsleider, ir. A. K. E. ten Bruggen Cate ont vangen waren, voegde hun zoon zich bij hen en begaf het gezelschap zich naar de bedrijfskantine. Daar was een grote schare vrienden en collega's uit alle geledingen van het bedrijf Zon plakje cake laat je natuurlijk niet je neus voorbij gaan. len van de gelegenheid gebruik gemaakt nog enige persoon lijke woorden met de heer en mevrouw Agatz te wisselen en hun het beste voor de komende jaren toe te wensen. Op donderdag, 23 december jl. werd door de Bossche brou werijgemeenschap afscheid genomen van de heer C. J. Kip ping, medewerker intern transport, wegens het bereiken van de pensioengerechtigde leeftijd. De heer Kipping en zijn vrouw werden eerst door de bedrijfsleider, ir. A. K. E. Ten Bruggen Cate op het kantoor Rietveldenweg ontvangen. Daarna volgde er een geanimeerde receptie waarbij ook de kinderen van de heer Kipping aanwezig waren. De heer A. de Groot, chef intern transport, sprak enkele woorden tot de heer Kipping en bood hem ook het personeelscadeau aan, zijnde een envelop met inhoud. Omdat er, aldus de spreker, geen geld genoeg was voor een heel „koebeest" werd de keuze van de besteding aan de heer Kipping overgelaten. Velen maakten hierna gebruik van de gelegenheid om persoonlijk afscheid te nemen van de heer Kipping. De heer en mevrouw Kipping gebogen over alle goede ga ven. en uit verscheidene andere vestigingen aanwezig om de heer De Rooy te feliciteren. Hoewel op uitdrukkelijk verzoek van de jubilaris geen officiële toespraken gehouden werden, was er toch één spreker, na melijk de heer J. Willemsen, chef inkoop, die, niet namens een groepering, vereniging of fractie optredend, vrijuit en onbe kommerd het een en anderoverdejubilaris wilde zeggen. De heer Willemsen wist op bijzonder humoristische wijze ,,de snaakse grollen en handel en wandel van onze vriend Theo" voor het voetlicht te halen. Hierbij kwamen zaken naar voren die lange tijd in het verborgene gebleven zijn, maar die, nu door de heer Willemsen verhaald, velen en daarbij niet het minst de jubi laris, de tranen van het lachen over de wangen deden lopen. Dat met zo'n jubilaris en na zo'n feestrede de resterende tijd van de jubileumreceptie op bijzonder geanimeerde wijze ver liep, is een welhaast vanzelfsprekende zaak. A. Th. de Rooy: Met zoveel snorren zal de keuze 's mor gens moeilijk zijn. Leeuwarden. Op woensdag 1 december 1976 bereikte de heer D. A. Warnies de pensioengerechtigde leeftijd. Daar hij om gezondheidsredenen al enige tijd niet meer werkt, vond het afscheid in kleine kring ten huize van de familie Warnies plaats. Hierbij waren aanwezig de heren P. Bokma, export-coördina tor gedistilleerd, J. W. van Straten, landelijk verkoopleider thuisverbruik gedistilleerd en J. D. van Werven, chef perso- neeldienst gedistilleerd en wijn. De heer Van Straten sprak woorden van dank en waardering voor het vele dat de heer Warnies als vertegenwoordiger had gedaan om mee te helpen het merk Bokma groot te maken. Namens alle collega's overhandigde de heer Van Straten ver volgens een envelop met inhoud. Daarna werd nog menige herinnering uit de vroegere Bokma-tijd opgehaald. En dit zal ongetwijfeld niet het laatste Bokma'tje zijn. 24

Vers van 't Vat | 1977 | | pagina 24