A. N. van der Steen S. Maas Pensionering mevrouw H. Vosselman-Treep Afscheid A. Agatz Amsterdam. Op 19 november 1976 vierde de heer A. N. van der Steen, chef distributiecentrum Bul- lewijk, zijn zilveren jubileum. Op de drukbezochte receptie in 't Koelschip, sprak drs. A. H. Gerards, hoofd fysieke distributie, als eerste de jubilaris toe. Nadat de heer Gerards enkele opmerkelijke punten uit het personeeldossier van de heer Van der Steen had toegelicht, schetste hij in het kort diens loopbaan bij Heineken: terrein chef op de vestiging aan de Van der Helststraat vanaf 1958, chef transportdienst aldaar vanaf 1970 en tenslotte in 1976 de benoeming tot chef distributiecentrum Bullewijk. In zijn dank betrok de heer Gerards ook mevrouw Van der Steen voor haar steun op de achtergrond. De heer R. L. Bakker, wachtchef Bullewijk, liet zijn gelukwensen vergezeld gaan van een spe ciaal woord van dank voor de reeds jaren bestaande, bijzonder prettige samenwerking. Namens het personeel overhandigde hij een boormachine met een aantal hulpstukken. Vervolgens bood de heer J. Post van het heftruckverhuurbe drijf Huura, een inklapbare werkbank, bekend als de Work mate", aan. Duidelijk onder de indruk van de fraaie cadeaus en de grote belangstelling, ook uit Den Bosch en Zoeterwoude, dankte de heer Van der Steen voor alles wat hem op deze jubileumdag was overkomen" en voor de medewerking, die hij in de afgelopen jaren steeds van zovelen had ontvangen. Velen maken van de gelegenheid gebruik de heer en mevrouw Van der Steen de hand te schudden. Op 23 november 1976 was het vijfentwintig jaar geleden, dat de heer S. Maas in dienst trad bij de brouwerij aan de Mauritskade te Amsterdam. Hij werd op deze dag, vergezeld van zijn echtgenote in de Raadskamer te Amsterdam ontvangen door de bedrijfsleider ir. R. W. Welmers, mevrouw S. van Kooten en Deze bril verlies je natuurlijk nooit meer. de heer P. E. Jansen, beiden van de personeeldienst en de heren D. Coppoolse, afdelingschef verpakken, H. G. Bander, H. Smit en C. Stuijvenberg, allen wachtchef en M. Brouwer namens het jubileumfonds. De heer Welmers sprak zijn waardering uit over de trouw en inzet die de heer Maas altijd aan het bedrijf had gegeven. Hierna sprak de heer Coppoolse de jubilaris toe en overhan digde hem een envelop met inhoud. Van de heer Brouwer ontving de heer Maas namens het jubileumfonds het bekende cadeau. Tijdens de gezellige receptie waren er velen die de heer Maas gelukwensten. Door zijn collega's werd hem een prachtige schemerlamp aangeboden. Hattem. Na ruim 15 jaar werkzaam te zijn geweest in de afde ling verpakken van Van Olffen B.V., was op 28 december 1976 voor mevrouw H. Vosselman-Treep de dag van haar pensio nering aangebroken. In aanwezigheid van een aantal geno digden sprak de heer J. Rijks, belast met de dagelijkse leiding van onze vestiging te Hattem, haar op de hem eigen wijze toe. Daarbij legde hij vooral de nadruk op de ijver en de grote toewijding waarmee zij haar werkzaamheden steeds heeft verricht, een voorbeeld voor iedereen. Namens de directie overhandigde hij haar een plantenbak en namens het voltallige Mevrouw Vosselman-Treep wordt goed in de bloemetjes gezet. personeel een bloemstuk en een envelop met inhoud. Hierna nam de heer J. D. van Werven, chef personeeldienst gedistil leerd wijn het woord. Hoewel uit een andere organisatie afkomstig, had hij geconstateeerd dat zij altijd met geweldig veel genoegen en enthousiasme haar taak vervulde. Mede namens drs. J. J. C. Goos bedankte hij haar hiervoor dan ook hartelijk en wenste haar nog vele gelukkige jaren toe. Daarna bleef men bij een drankje en een hapje nog enige tijd gezellig bijeen, waarbij vanzelfsprekend vele oude herinneringen wer den opgehaald. 's-Hertogenbosch. Na een diensttijd van niet minder dan vijf enveertig jaar nam de heer A. Agatz op 2 december van het vorige jaar afscheid van de brouwerijgemeenschap. Van die ruim vijfenveertig dienstjaren heeft de heer Agatz zes endertig jaar in verschillende functies binnen de administratie te Rotterdam gewerkt. Op 1 juni 1967 ging hij naar Den Bosch om aldaar de functie van chef kas te vervullen. Op de af scheidsbijeenkomst in de Cambrinuskelder waren dan ook naast vele Bosschenaren talrijke collega's uit Rotterdam en uiteraard ook uit andere vestigingen aanwezig. De heer Agatz werd toegesproken door de heren P. Bol, groepsdirecteur informatieverwerking, T. Janssens, chef plaatselijke administratie Den Bosch en F. U. Verver, perso neelschef stafdiensten. Uiteraard werden door de sprekers vele facetten van de langdurige loopbaan van de heer Agatz bij Heineken belicht en werden hem geschenken namens ver schillende groeperingen overhandigd. Na afloop hebben ve- 23

Vers van 't Vat | 1977 | | pagina 23