F. Schouten Afscheid C. F. Kooy Afscheid A. A. G. Smit ter gelegenheid van de pensionering van de heer Smit. Deze is voorheen werkzaam geweest op de Amstel Brouwerij. De laat ste jaren was hij niet meer in actieve dienst. In het huis van de heer Smit waren, behalve zijn vrouw ook de kinderen aanwe zig. Mevrouw Smit kreeg een mooi bloemstuk aangeboden en haar man mocht een fruitmand en zijn pensioenbrief in ont vangst nemen. De heer en mevrouw Smit worden goed bedeeld. De heer Schouten, in dienst bij onze vestiging aan de Mauritskade te Amsterdam, is een medewerker die niet alleen door zijn humor maar ook door zijn zangkwaliteiten in de produktieafdeling bekend staat. Op vrijdag 26 november jl. werd dit langdu rig dienstverband van de jubilaris, zij het eenvoudig, herdacht. Hij werd ontvangen in de Raadskamer door de bedrijfsleider, ir. R. W. Welmers. In aanwezigheid van de heren ir. B. J. van de Berg en ir. W. Kool, respectievelijk de scheidende en komende produktieleider, J. Plat, afdelingschef brouwen en H. van de Pal, personeeldienst, werd de heer Schouten toegesproken door de heer W. Both, wachtchef belading en zijn vroegere chef. De spreker dankte vooral mevrouw Schouten voor de „bijstand" die zij al die jaren haar man had gegeven. De jubi laris, die altijd in de wortkoeling werkzaam is geweest, werd bedankt voor al hetgeen hij voor het bedrijf gedaan had die jaren. De heer Both liet zijn woorden vergezeld gaan van een envelop met inhoud. Een zelfde envelop werd de heer Schou ten overhandigd door de heer F. J. Kristel, namens het jubi leumfonds. Bij de vele cadeaus die de heer Schouten ontving waren twee ligstoelen en een groot boeket bloemen. Hierna volgde een zeer gezellige en druk bezochte receptie. De heer Schouten met zijn naaste familieleden. Op vrijdag, 26 november jl., nam de heer Kooy afscheid van de brouwerij aan de Van der Helststraat te Amsterdam, wegens het bereiken van de pensioengerechtigde leeftijd. Het afscheid vond plaats in 't Koelschip temidden van de naaste familiele den en collega's van de heer Kooy. Bij dit afscheid waren onder meer aanwezig de heren ir. P E. Röhrig, produktieleider, E. F. Keesman, chef werkplaatsen en P. E. Jansen en mevrouw W. Wohlgemuth, beiden van de plaatselijke personeeldienst. De heer en mevrouw Kooy hebben heel wat handen te schudden. Als eerste sprak de heer Röhrig de scheidende jubilaris toe. Hij liet de loopbaan van de heer Kooy de revue passeren en ver telde hoe deze, zesendertig jaar geleden, in dienst was geko men als garagemonteur, daarna als monteur garagewerk plaats en laatstelijk als onderchef garage werkzaam was. De heer Keesman was de volgende die enkele woorden sprak tot „Cor". Hij benadrukte dat het werk dat Cor heeft verricht altijd „grote klasse" was. Hij wenste hem, evenals de andere spre kers, nog vele goede jaren toe. De heer Croese, directie chauffeur, die hierna het woord nam zei dat Cor gedurende al die jaren minstens tweeëneenhalve kilometer krentebrood ge nuttigd had en overhandigde hem, bij wijze van afscheid het „kapje" in de vorm van een krentebrood. De heer Kooy kreeg een groot aantal cadeaus aangeboden, voor het grootste deel afkomstig van de vrouwen van de directiechauffeurs. De re ceptie, die volgde, was erg gezellig. Voor de vocale begelei ding zorgden alle garagemedewerkers zelf door het zingen van het enige en echte garagelied „Zakkie noga". Op 17 november jl. vertrokken mevrouw S. van Kooten, plaat selijke personeeldienst en de heer M. C. Kamsteeg, kaarten- kamer, oud-collega van de heer A. A. G. Smit, naar Zevenaar 22

Vers van 't Vat | 1977 | | pagina 22