BSlJ Spannende volleybalwedstrijd FOTO VAN DE MAAND FOTOCLUB ZOETERWOUDE KERSTBINGO AMSTERDAM FOTOCLUB ROTTERDAM If j De heer G. van Puffelen maakte deze foto van de maand december 1976. Door de silhouetachtige bomen op de voor grond, hetgeen bereikt werd door de fo to op hard papier af te drukken, is de maker er uitstekend in geslaagd de leegte en kilheid van het winterse land schap weer te geven. Op 18 december jl werd in de tjokvolle bedrijfskantine van onze vestiging aan de Mauritskade te Amsterdam enthou siast bingo gespeeld Er werden drie ronden gespeeld waarmee waardevolle prijzen, met als klapstuk een vaatwas- machine. te verdienen vielen In de pau ze vermaakte iedereen zich uitstekend met het dansen op de muziek van de popgroep Teach In" die met zijn optre den het muzikale gedeelte van de avond verzorgde G. v. Puffelen Op 10 december jl. werd in Leiderdorp een vriendschappelijke volleybalwed strijd gespeeld tussen Heineken/Zoe- terwoudeen Rijkswaterstaat/Den Haag, op uitnodiging van laatstgenoemde. Het inderhaast geformeerde Zoeterwoudse volleybalteam verdedigde de Heineken kleuren op waardige wijze. Hoewel en kele geroutineerde spelers van ons team met onhoudbare smashes danig paniek wisten te zaaien in het kamp van Rijks waterstaat, moest het Heineken team, zij het met een gering verschil, het onder spit delven. Hoe spannend de strijd ge weest is, blijkt wel uit de setstanden: 15-13, 15-12, 8-15 en 15-13. Al was dan voor onze spelers het „oefenkamp" op 30 november 1976 van 17.00 tot 19.00 uur niet voldoende gebleken om een hecht team te smeden, de geleverde prestatie was alleszins verdienstelijk. Zo te zien is er genoeg animo voor de vol- leybalsport, zodat binnen niet al te lange tijd Heineken Zoeterwoude ook in het volleybal van zich zal doen spreken. Een spannend spelmoment met het Heineken team achter het net. D. Sneepels Deze foto van de maand december 1976 is van de heer D. Sneepels, groep se nioren. De foto werd gemaakt in de dui nen van Ameland. Het oordeel van de jury was dat een dergelijk bekend on derwerp op de juiste wijze gefotogra feerd is. Misschien is de linker beneden hoek wat leeg en zou met bij voorbeeld voetstappen daar een sterk punt ge creëerd kunnen worden. De maker had hiertegen bezwaar, daar de „maagde lijkheid" van het landschap in dat geval aangetast zou worden.

Vers van 't Vat | 1977 | | pagina 20