EENDRACHTREIS 1977 /(/ee is MEDEDELINGEN VAN DE CENTRALE IDEEËNBUS COMMISSIE REGLEMENT Per 1 januari jl. is de centrale ideeen- buscommissie als volgt vastgesteld: ir. J. Boonen, voorzitter E. J. van Brunschot, secretaris G. J. J. van Alphen H. A. H. Verlinden J. van der Zee Uitbreiding plaatselijke ideeënbuscom missie 's-Hertogenbosch. Gezien de grote aantallen ideeën van uiteenlopende aard, die door de plaatselijke ideeënbuscommissie te 's-Hertogenbosch behandeld worden, bleek het wenselijk de Bossche com missie met enige specialisten uit te brei den. Per 15 december jl. zijn de heren L. W. M. Thewessen, procestechnoloog en T. B. de Vries, groepsleider bottelarij be noemd tot leden van de plaatselijke ideeënbuscommissie te Den Bosch. Van links naar rechts: staand de heren G. J. J. van Alphen en J. van der Zee: zittend de heren H. A. H. Verlinden, ir. J. Boonen en E. J. van Brunschot. Zoals vorig jaar reeds bekend werd ge maakt, zullen in het kader van de spe ciale ideeënbusactie ook in 1977 twee Heineken medewerkers(sters) in de ge legenheid worden gesteld de (zee)reis van hun leven te maken. De Eendracht vertrekt dit jaar op 12 september a.s. vanuit Harlingen. De bestemming is nog onbekend; deze wordt na aankomst aan boord onderling vastgesteld. De aankomst is bepaald op 25 september in Amsterdam, ledereen die sinds juli 1976 voor een uitgevoerd idee een beloning ontving, kan zich aanmelden als kandidaat voor deze machtige reis. Hij of zij moet zich uiterlijk 31 juli a.s. als kandidaat aangemeld hebben. Dit kan via aanmeldingsformu lieren die worden toegestuurd aan alle vaste medewerkers(sters) van Heineken Brouwerijen B.V. en die ook verkrijgbaar zijn bij de secretarissen van de plaatse lijke ideeënbuscommissies. Mocht u nog geen beloond idee hebben, haast u dan om te zeggen wat beter kan, zodat u zich nog voor eind juli kunt aan melden. Deelname aan een zeereis met de Een dracht vindt plaats op de voorwaarden en condities van de Stichting Het Zeilend Zee schip en de navolgende voorwaarden: 1De raad van bestuur heeft besloten de centrale ideeënbuscommissie te belas ten met de aanwijzing van aspirant deelnemers, zowel mannen als vrouwen, voor een zeereis met de Eendracht. 2. De aspirant-deelnemers zullen worden aangewezen door middel van loting on der de inzenders van beloonde dus uitgevoerde ideeën, waarbij ernaar gestreefd zal worden dat de kansen voor toewijzing gelijk verdeeld worden over alle sectoren van de onderneming. 3. De trekking voor de aanwijzing als aspi rant-deelnemer zal geschieden uit twee bokalen, bokaal A gevuld met de num mers van kandidaten uit de sector bier en bokaal B met de nummers van kandi daten uit de overige sectoren. 4. Elke inzender/ster van een sinds 15 juli 1976 beloond idee kan zich kandidaat stellen om door middel van de loting, zoals omschreven in de punten 2 en 3, te worden voorgedragen als aspirant-deel nemer. 5. Door aanmelding als kandidaat verklaart men zich bij voorbaat bekend te zijn en akkoord te gaan met het feit dat het op treden van de vennootschap zich be perkt tot het voordragen van de aspi rant-deelnemer aan de Stichting Het Zeilend Zeeschip en de vennootschap geen partij is noch aansprakelijk is voor enige schade van welke aard en uit wel ke hoofde of oorzaak ook, die direct of indirect in verband met de deelneming aan de reis met de Eendracht zou kun nen ontstaan. Alvorens als aspirant-deelnemer voor gedragen te worden dient men de ver klaring van uitsluiting van aansprakelijk heid te ondertekenen. Indien een voorgedragen aspirant-deel nemer door de Stichting tot het meema ken van een zeereis met de Eendracht wordt toegelaten, omvat deze toelating mede een voor en ten name van de deelnemer/deelneemster gesloten ver zekering ter dekking van enige financië le risico's met betrekking tot: medische kosten bij ziekten en ongeval, extra reis- en verblijfkosten, verlies van reisbaga ge, annuleringskosten bij ziekte of zaakschade, invaliditeit en overlijden. 6. Aanmeldingsformulieren voor de kandi daatstelling zullen tijdig aan alle werk nemers in dienst van de vennootschap worden verstuurd. 7 De aanmelding als kandidaat voor aspi rant-deelnemer dient uiterlijk op zondag 31 juli 1977 op het secretariaat van de centrale ideeënbuscommissie, 2e Wete ringplantsoen 21 te Amsterdam te zijn. 8. Begin augustus 1977 zal een door de raad van bestuur aangewezen notaris de trekking verrichten, door zowel uit bo kaal A als de dito B de nummers van een winnaar alsmede van een aantal plaats vervangers te trekken. Deze winnaars zullen zo spoedig moge lijk van het resultaat van de trekking op de hoogte worden gesteld en dienen hun voordracht zonder enig voorbehoud binnen een week te aanvaarden. 9. De deelnemer/deelneemster monstert als bemanningslid voor de reis aan op de voorwaarden en condities uit de bro chure en bijlagen van de Stichting Het Zeilend Zeeschip. 10. De vennootschap verleent de deelne mer/deelneemster gedurende de perio de dat hij/zij aan de zeiltocht met de Eendracht deelneemt, verzuim met be houd van inkomen en de rechten die hij/zij zou hebben genoten zonder dit verzuim, alsmede een bedrag aan zak geld van 125,-. Amsterdam, 7 januari 1977 16

Vers van 't Vat | 1977 | | pagina 16