Diploma-uitreiking bedrijfsbrandweer Hattem Bossche B.Z.B.'ers onderscheiden In memoriam A. NIJMAN Overleden Op 14 november overleed de heer H. Breunis, oud 49 jaar, inkoper bij Van Oiffen B.V. Op 29 oktober jl. is na een langdurige ziekte overleden de heer A. Nijman. Hij werd bijna 64 jaar. Begin februari 1970 kwam Toon, zoals iedereen hem noemde en ken de, bij Coebergh, Schiedam, in dienst. Zijn eerste stappen in een dis tilleerderij deed hij enkele jaren eer der bij Meder in Schiedam. De diverse werkzaamheden in de dis tilleerderij deed hij met plezier en zijn taak gaf hem voldoening. Door zijn opgewektheid en vrolijke aard was hij bij allen, die met hem werkten, erg gezien. Zij die hem gekend hebben zullen met waardering en dankbaar heid aan hem blijven denken. Moge hij rusten in vrede. ONZE DIENST VERLIETEN mevr. L. A. Artist-Wong (pl. adm. A/Wet) mevr. A. E. Broer-Saldana (kantine A/Wet) mevr. Y. v. Beek-v.d. Schaaf (arb. zaken A/Wet) R. F. Altena (centr. diensten horeca A/Mau) K. Fortanier (centr.. diensten thuisverbr. A/Mau) J. M. A. Vugts-deLaat (bedr. bur. H/Bosch) J. E. Debasa Maseda (bott. H/Bosch) G. M. yan Straalen (bott. H/Bosch) Mevr. C. J. C. Muijs (gewest, verk. secr. Zwolle) Mevr. W. J. van Rhijn (gewest, verk. secr. Zwolle) Burgemeester G. van de Ven heeft op 29 oktober jl. in het stadhuis te Den Bosch aan 74 vrijwilligers van diverse bedrijfszelfbeschermingsploegen me dailles en jaartekens uitgereikt. Hier voor kwam onder andere een twintigtal vrijwilligers van Heineken in aanmer king. De burgemeester sprak onder meer zijn tevredenheid uit over de war me belangstelling die de bedrijfszelf- beschermingsdiensten hebben bij de Bossche bedrijven. Op foto van links naar rechts A. \N. Kers-hoofdbrandwachtJ. H. v. 't Holt-brandwacht 2e klasse, H. Fijn-brandwacht 2e klasse, Tj. de Jong-brandwacht 2e klasse, J. van Dijk-brandwacht 2e klasse, G. Muller-brand- wacht 2e klasse, E. J. Ketel-instructeur, C. L. W. M. Tiekink-medewerker, J. Sieders-adj. hoofdbrandmeester, R. H. de Vries'-brandmeester, E. D. v.d. Berg-brandwacht 2e klasse, W. Kers-brandwacht 2e klasse. De heer J. Rijks, oud-commandant van de bedrijfsbrandweer bij Van Oiffen B.V. te Hattem, overhandigde op 1 oktober jl. aan de zeven geslaagden voor het examen „Brandwacht tweede klasse", de door hen behaalde diploma's. In zijn toespraak wees hij er onder an dere op dat voor een bedrijf een brand weer met vakkundige mensen een grote geruststelling betekent. Hij feliciteerde hen dan ook met het resultaat en zou gaarne volgend jaar het diploma „Brandwacht eerste klasse" aan dezelf de personen uitreiken. In zijn slotwoord ging zijn erkentelijk heid uit naar de 73-jarige instructeur, de heer E. J. Ketel, oud-ondercommandant van de beroepsbrandweer te Zwolle en Hattem. Deze nog zeer vitale heer, die zijn inspanningen beloond zag, complimenteerde op zijn beurt de ge slaagden en deelde mee zich volgend jaar weer beschikbaar te zullen stellen, wanneer er belangstelling bestond om een stapje hogerop te komen. Hierop haakte de laatste spreker, drs. J. J. C. Goos, gaarne in met de wens, dat de heer Ketel in de toekomst nog meer van zijn kennis zal kunnen overdragen aan de leden van de be drijfsbrandweer om hun vaardigheid verder op te voeren. Daarna reikte hij de onderscheidingen behorend bij de rang „Brandwacht tweede klasse" aan de gediplomeerden uit. De groep B.Z.B. 'ers in de hal van het stadhuis. De volgende Heineken medewerkers kregen een medaille of jaarteken E.H.B.O. - 15 jaar H. J. van Geene W. J. Geertsema P. L. van Hezik J. G. Hoogstraten H. van Leeuwen E.H.B.O. 10 jaar L. L. M. Engelbert J. P. van Hulst J. M. J. Verheijen J. E. Zwiers Reddingsdienst 15 jaar C. F. T. Hendriks E. J. Doomernik E. Teirlinck Reddingsdienst 10 jaar W. Spierings Bedrijfsbrandweer 15 jaar C. J. <3 iel is W. A. van Ham C. v.d. Heyden W. L. Huysmans P. J. Kappen J. Knuiman A. M. de Kruijf W. F. v.d. Luur J. B. Timmers Bedrijfsbrandweer 10 jaar G. G. van Doremalen J. G. A. Elands W. G. M. van Rooy A. Scheepens W. H. Schuurmans De heren Van Hezik, Verheijen, Gielis en Van Ham waren wegens omstandigheden niet aan wezig. 41

Vers van 't Vat | 1976 | | pagina 41