Diploma-uitreiking Zoeterwoude DANKBETUIGINGEN AMSTERDAM I Geboren: Monique, d.v. mevr. M. J. M. Geelhoed (reel, service) Helene J. C., d.v. J. C. Erenstein (fys. distr.) Marie-Fleur, d.v. G. J. Agema (verkoopsecr.) Carolien, d.v. D. A. Kraak (verkoop horeca). Alexandra A. C. M.. d.v. mevr. Y. v. Beek-v.d. Schaaf (arb. zaken) AMSTERDAM II Gehuwd: P. A. M. van Baaren (verkoop thuisverbr.) met mevr. E. M. Cordes Geboren: Sylvia C.M., d.v. R. Setteur (commerc. techn. dnst) Frank, z.v. mevr. A. M. de Vries-Merks (pi. adm.) BUNNIK Gehuwd: R. Catoire (meet- en regeltechn.) met mej. H. v.d. Poel H. de Vries (commercie) met mej. M. de Brink J. van Essen (techn. dnst.) met mej. A. Smith Geboren: Linda, d.v. T. Dijkman (techn. dnst.) Annemiek, d.v. W. F. Gerretsen (manage ment) Reduan, z.v. M. Bakkali (bottelarij) Ferdinand C., z.v. Ch. Hogervorst (bottelarij) DEN BOSCH Gehuwd: H. J. v.d. Hagen (bott.) met mej. H. van Zelst M. G. E. v.d. Bogaert (bott.) met mej. L. Heidens Mej. P. J. J. Verhoeven (bedr. bur.) met J. Jansen L. P. M. van Rooy (meet- en regeltechn.) met mej. R. Ackermans Geboren: Rob, z.v. M. v.d. Beek (bott.) Johannes, z.v. Th. Pompen (bott.) Johannes, z.v. M. J. C. M. v.d. Koevering (int. tr.) Tiest, z.v. J. H. M. Markies (meet- en regel techn.) Petronella, d.v. J. A. G. van Vugt (bott.) Boudewijn, z.v. N. M. L. van Nieuwenhuyzen (P.P.D.) Leen, d.v. L. H. E. Vosters (bott.) Mark, z.v. M. A. C. H. Verhagen (bott.) ROTTERDAM Gehuwd E. W. E. Schnaar (C.V.A.), met mej. M. Kortland Geboren: Patricia, d.v. mevr. J. G. D. v. Gelder- Schreutelkamp (kantine) Paul, z.v. J. J. J. Groenewegen (pi. adm.) Remko, z.v. V. C. Kuling (adm. org.) ZOETERWOUDE Gehuwd: Th. H. de Rooij (bott.), met mej. C. M. van Santen Mej. G. M. Meeuwsen (kwal. dienst), met J. J. Werson J. B. L. Wesselink (wachtk. uitgez. pers.) met mej. G. A. v. Heiningen P. Th. M. Mooyman (bott.) met mej. A. van Kapel Geboren: Hendrikus J. z.v. T. v.d. Weerd (techn. ink.) Juan, z.v. J. J. Commissaris (proj. bureau) Elsa, d.v. J. de Brito (bott.) Ivo, z.v. J. M. v.d. Kamp (techn. opl.) Nico J„ z.v. C. Kreb (C.K.D.) Linda, d.v. A. P. M. van Dijk, (electrotechn. wpl.) Frederic, J., d.v. Th. M. Zwart (energie stor. dienst) GESLAAGD BUNNIK Voor de cursus pneumatiek en hydrauliek B: P. C. J. Leenheer (planm. onderh.) P. Chr. de Wit (storingsdienst) G. J. F. J. Woordes (storingsdienst) SCHIEDAM Voor het examen eerste monteur sterk stroomtechniek: de heer F. A. Koch (techn. dnst.) Diploma's: J. J. Jonk, water en milieu, behaalde het di ploma afvalwaterzuivering. H. Voorschuur, spec, energie, behaalde het diploma hogere akoustiek. Mede namens mijn vrouw en kinderen wil ik de directie en collega's bedanken voor de mooie cadeaus die wij bij ons 60-jarig huwe lijk hebben gekregen. Q Koek Mijn vrouw en ik waren zeer verrast door de buitengewoon hartelijke ontvangst op de Maaskade ter gelegenheid van mijn afscheid. Hiermededanken wij allen nogmaals voor de vele blijken van belangstelling en voor de prachtige cadeaus van Amsterdam, Leeuwar den, Rotterdam en speciaal van de E.T.A. W. Haverkorn van Rijsewijk Mede namens mijn vrouw en dochter wil ik u langs deze weg hartelijk dank zeggen voor de onvergetelijke dag die ik ter gelegenheid van mijn 25-jarig jubileum heb gehad en de prachtige cadeaus die ik hierbij mocht ont vangen. Aangezien ik de laatste jaren mijn werkzaam heden op de brouwerij niet meer kon ver richten, dank ik, mede namens mijn vrouw, voor het bezoek thuis. Vooral mevrouw Van Kooten en collega's die het voor ons beiden tot een fijne dag hebben gemaakt. Ook de directie en verdere collega's onze hartelijke 'dank voor alle goede gaven, die wij mochten ontvangen. H. Schilstra Mede namens mijn vrouw wil ik de directie hartelijk danken voor haar medewerking, om de dag van mijn afscheid van de brouwe rij, tot een feestdag te maken. Ook wil ik mijn collega's bedanken voor de prettige sfeer, waarin ik met hen heb mogen samenwerken. A A Jgnssen Namens mijn echtgenote, kinderen en kleinkinderen wil ik dankzeggen voor de belangstelling die wij mochten ondervinden ter gelegenheid van ons 50-jarig huwelijk. S. v.d. Koore Mede namens mijn vrouw en kinderen wil ik u allen hartelijk dank zeggen voor de mooie cadeaus, attenties en de fijne ont vangst »p de brouwerij ter gelegenheid van mijn .pensionering. H. W. van Deun Tijdens een gezellig samenzijn in de Brugka- mer van het ontvangstgebouw De Flooiberg te Zoeterwoude, werd op 11 oktober jl. weer een groot aantal diploma's uitgereikt. Ook nu weer gebeurde dit door de bedrijfsleider, ir. W. F. Schipper. Voor de volgende cursussen slaagden in to taal 30 medewerkers van wie één vrouwelijke. Voor E.H.B.O.: mevrouw M. J. van Vliegen (19) en de heren H. A. J. van Bavel (3), G. C. A. van Hartevglt (18); A. Kooij (12), H. Schütt (20), A. L. N. Zwaan (28). Voor meet- en regel techniek: de heren R. M. van Ettinger (5), C. M. J. J. Franck (8), J. M. H. Mulder (25), J. van de Ven (9), M. G. Streng, B. Verweij (31), E. J. Trijzelaar (24), G. Thelen, A. J. van Nierop (23), W. F. N. van Marwijk, J. Gout (30) en C. van de Starre (27), Voor bedieningsvakman: de heer J. P.Jvl. van Kuyk (15), Voor bedie ningsman: de heer A. M. Prins (32). Voor pneumatiek en hydrauliek: de heren E. F Pressl, J. N. A. Kompier (14) en H. J. Siegers (10). Voor bedrijfselektronika: de heren W. Hartgers en J. Lems (11Voor heftruckrijder: de heren P. C. van Eyk, R. van Leeuwen (22). J. F. M. de Rooy (21) en A. L. N. Zwaan (28). Voor integrated circuit techniek: de heer R. Groothuis (26). Met deze laatste diploma-uitreiking van het achter ons liggende cursusjaar meegerekend zijn er in totaal 66 medewerker(sters) ge slaagd. Wij geven volledigheidshalve nog maals een overzicht van het totaal aantal ge slaagden per cursus. Meet-en regeltechniek: 19; E.H.B.O.: 13; hef truckrijden: 7; pneumatiek en hydrauliek A: 4; pneumatiek en hydrauliek B: 1elektronische meetprakticum; 3; bedrijfselektronica: 3; inte grated circuit techniek: 2; assistent bedrijfs- technicus chemische industrie: 1; Vapropro- cesoperator: 4; bedrijfsbrandweer: 4; veilig heid en hygiëne: 1beveiligingsbeambte A: 2; beveiligingsbeambte B: 1; leidinggeven: 1. Ook hebben nog twee medewerkers het in tern getuigschrift Heineken heftruckrijder be haald. Dat bovenstaande resultaten tot stand zijn gekomen is mede te danken aan de voor treffelijke begeleiding van de heer H. J. Kie- vits, opleidingsfunctionaris te Zoeterwoude. Nogmaals allen van harte gefeliciteerd! De namen van de geslaagden vindt u terug in de tekst met daarbij het nummer van de teke ning. Degenen die niet in de tekst worden ge noemdzijn: 1J. Ykema, 2. J. P. R. van den Belt, 4. ir. C. J. Onderwater, 6. R. E. Hinze, 7. M. A. van Zet ten, 16. R. van Rijn, 17. M. A. Prins, 29. K. Smit, 33. H. Klein. 40

Vers van 't Vat | 1976 | | pagina 40